Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | Taky přeji krásné usínání a snění | Datum vložení: 29.11.2013 22:35 hod. | |||
|
Souhlasím s vámi ohledně vánoc, hlavně si je užít. Vím, že manžel chce být užitečný a já mu při práci vždycky lezla na nervy. On je precizní a já skoro nevidím. I když o tom víme, trvá nám chvíli, než se domluvíme. Nejhorší je můj strach, když se začnu ,,starat,, Tak je nám dobře u svých a společných zájmů, jako jsou výlety, procházky a přátelé. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 29.11.2013 21:49 hod. | |||
|
![]() dobrou noc. ![]() ![]() Zapomněla jsem se u televize. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Konečně jsem, | Datum vložení: 29.11.2013 20:34 hod. | |||
|
se dostala na PC,okupoval mi ho manžel![]() Měj tu hokej.Já mám vše na zítra hotové,zákusek se snad povedl, zítra nafotím.Ale už jdu odpočívat ,tak mějte dobrou nocku ![]() ![]() Ještě dočtu co jste napsaly ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 29.11.2013 20:25 hod. | |||
|
Koudy..třeba Ti to někdo vyfotí..ono to těžké není, to se naučí každý..já se dříve bála fotit, když to bylo na film..teď je to brnkačka, vyfotíš a když to není na koukání vymažeš.. HOLKY: Dobrou noc..už je Sanitka ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 29.11.2013 20:24 hod. | |||
|
Pěkný večer a klidnou noc. Jdu se dívat na výměnu manželek.![]() |
||||
| koudy | všem | Datum vložení: 29.11.2013 20:22 hod. | |||
|
přeji pěkný večer u televize nebo knížky a klidný spánek...![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Nakoukla jsem, | Datum vložení: 29.11.2013 20:11 hod. | |||
|
a upaluju na Sanitku. Užijte si večer a v noci se dobře vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 29.11.2013 19:34 hod. | |||
|
Ali jsme na tom stejně Děvčátka jdu popřát pěkný večer, vypínám to a jdu směr koupelna. Dobrou noc a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| koudy | ... | Datum vložení: 29.11.2013 19:25 hod. | |||
|
adventní výzdobu mám hotovou,trochu mě mrzí,že neumím fotit,abych vá ukázala své výtvory,možná byste mě pochválily...![]() |
||||
| fanypol | Saritko | Datum vložení: 29.11.2013 19:17 hod. | |||
|
já ještě nemám ani jeden strom![]() neboj, to se rozjede a body budou![]() ![]() ![]() ![]() |
||||