Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | + | Datum vložení: 30.11.2013 08:57 hod. | |||
|
Já než to naťukám, už první nejsem. Květa ![]() |
||||
| batole | Krásné ráno všem | Datum vložení: 30.11.2013 08:54 hod. | |||
|
Vítám tě Irenko mezi nás, já tu tedy nejsem dlouho, ale jsem první na přivítání. Taky snídáš s PC všeho druhu? Od té doby, co si manžel koupil tablet, ( záviděl ho spolubydlícímu v nemocnici) říkám mu, že má milenku, snídá s ním, usíná.... Já mám extra pevné místečko, tak zas nejsme spolu v jedné místnosti, ani práce s chytrou ženou, klikačkou nejde, nebo naopak. Tak jsem aspoň sundala zbytek záclon na krátkých garnyžích ( nenalomených) a čeká mě jejich žehlení. Čekám i maminku, ochutnat sekanou, protože jsme maso koupili soukromníka ( 20km)a taky oslavit její svátek, ale to ona neví. ![]() |
||||
| badysek | Ahoj Irenko, | Datum vložení: 30.11.2013 08:49 hod. | |||
|
určitě můžeš,já jsem Krista od Třince ![]() |
||||
| slunickoka | našla jsem vás | Datum vložení: 30.11.2013 08:39 hod. | |||
|
Dobré ráno, jsem Irena, bydlím kousek od Liberce, mohu se vám vmísit do diskuse? | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.11.2013 08:21 hod. | |||
|
![]() pěkný den. ![]() ![]() U nás je pod mrakem. Už máme po snídani a dáváme si ranní kávu. Pak se pustím do těch perníčků. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 30.11.2013 08:14 hod. | |||
|
Nám opět připadlo trochu sněhu, včera byl odměk , dnes je to zpátky a jena nule.![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 30.11.2013 07:37 hod. | |||
|
Přeji všem hezký den![]() ![]() ![]() My teprve vstáváme ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Přeji krásnou | Datum vložení: 30.11.2013 07:32 hod. | |||
|
PRVNÍ adventní sobotu. Já dnes budu zase vařit, dcera s mojím se jedou podívat na Vánoční trhy, když já kvůli neschopence nemůžu. Alespon nic neutratím. | ||||
| badysek | Krásné dobré ráno, | Datum vložení: 30.11.2013 07:24 hod. | |||
|
dnes tu moc nepobudu, ve 12,30hod. čekám děvčata![]() Já vánoce mám ráda,nakupuji vše do předu ,abych nemusela potom stát fronty,to nesnáším ![]() ![]() Jsou hlavně o tom užit si rodinku![]() ![]() ![]() Hlavně pohodu žádné stresy.......Blani,jsi šikulka,já s tím cvičením jsem na štíru,nemůžu se ![]() ![]() dokopat!!!!!!![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 30.11.2013 07:18 hod. | |||
|
jdu jen pozdravit. Teprve budu cvičit (asi 10 minut ),pak prášky a snídaně.Přeju krásnou sobotu! ![]() ![]() |
||||