Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | Já | Datum vložení: 30.11.2013 10:13 hod. | |||
|
jsem se nepředstavila. ANO, jmenuju se Květa, jsem na hranici Českého ráje, za městem jsou první pískovcové skály, vyhlídky, dětský a turistický ráj. Je i bezva jen tak přijet a projít se, třeba jen trochu. My tu máme na jednu stranu rovinu a na další tři vidíme do hor. Nevím kdo má PC v podkroví, ale já ho mám v patře, v pokojíčku po starším synovi. Takže, taky tak. Když se tu ,,zaseknu,,-hrůza. Zas má manžel aspoň klid a ten jsem jim (i mladšímu synovi, který jezdí na víkend) slíbila. Možná ho časem do obýváku dáme, nevím. Jinak fungujeme na prozvánění. Když mám práci v kuchyni, jde PC stranou. I tak nadělám bordel a dlouho mi to trvá. A to dělám jednoduché věci. Jen, když přijede mladej, děláme něco s masem. Stejně ho mám puštěný, číst normálně nemůžu, jenom krátce a při zvětšení. Takže nevím, co bych si bez PC počala.(recepty vytištěné velké, nebo k tomu běhám a pod.) PS Už mi to manžel předčítával do sekané, nakonec ji okořenil sám. Tak nějak to ,,pytlíkuje |
||||
| koudy | jsem tu, | Datum vložení: 30.11.2013 10:09 hod. | |||
|
syn ještě nedorazil,mám vše připravené a tak nakukuji...![]() ![]() děvčata, musím vám napsat,co se mi stalo s pračkou...včera večer jsem ji zapla, prala a prala,ale když měla pak ždímat,jenom na mě vrčela...prádlo mám mokré,nevymáchané...čekám na syna Leoše,že snad poradí...napadlo mě,jestli není ucpaný odtok,jinak to bude horší...na novou nemám,neb jsem si chytře koupila tu myčku...takže,nechci pomyslet... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 30.11.2013 10:05 hod. | |||
|
Ani jsem nedočetla, píšete čím dál víc a já chodím čím dál míň. Včera jsem se zdržela venku a začala zdobit perníčky v 17.00 hod. Skončila jsem ve 22.00! Bolela mě ruka, záda, za krkem. Je to ale hotové. Až budu mít chvilku, vložím fotky. Teď jsem přišla z nákupu. Vařit budu česnečku, lečo s bramborem a pro chuť žemlovku. Všem přeji pěkný den! ![]() ![]() Ještě jsem si přečetla Blaničku a vidím, že vítá Irenku. Tak já tě Irenko, také vítám. Jsem Marcela a žiju u Rokycan. |
||||
| Bm68 | Ježkovy voči, | Datum vložení: 30.11.2013 09:57 hod. | |||
|
jsem chvíli pryč a tady už tolik psaní. Tak napřed přivítám Irenku. Já jsem Blanka a žiju v Pošumaví. Jinak ,holky, taky snídám u noťasu většinou. Fazolový guláš nevařím. Kdysi mi poradila sestřička od MUDra, ať si uvařím hrnec fazolí a že budu mít mnohem nižší cholesterol. Tak jsem fazole uvařila, no chutnaly mi. Ale pak mě vzal tak strašně žlučník, že jsem myslela, že je to moje poslední hodinka. Od té doby jsem fazole nejedla - tedy kromě zelených lusků, ty jo. |
||||
| slunickoka | sobota | Datum vložení: 30.11.2013 09:56 hod. | |||
|
Já mám noťas na konferáku naproti telce a sedím u něj průměrně tak deset hodin denně.Celý život jsem milovala čtení, ale před třemi lety jsme se přestěhovali o 25 km dál, v původním bydlišti jsem chodila 28 let do knihovny, bohužel v tomto novém je knihovnice taková ....., že když jsem se tam chtěla přihlásit, nešlo to zkousnout.Tak mně syn koupil e čtečku, ale už mně číst nebaví, tak hraju onlajnky. Manžel má v patře pracovnu, tak si kraluje tam, dolů se dojde jenom najíst a uvařit nám kafčo. Dneska u nás bude hrachová kaše a protože nejíme uzeniny, tak k ní upeču kotletku.Musím upéct nějaký moučník, zcela jistě dojedou mladí z kopce. Ve hře mm ozdobené dva stromky, ale už mně to nebaví, včera jsem to klikala asi osm hodin, je to strašně nudné a náročné na čas.Ani jsem neměla čas farmařit. ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 30.11.2013 09:41 hod. | |||
|
Jestli jsem to pochopila, tak BATOLE je Květa???? Věruš -my jsme měli fazolový guláš taky tento týden.. ![]() ![]() HALI: snad budete mít dobrou cestu..přeji vám ji šťasnou k nám na rovinu i šťastný návrat k vám do kopců.. Jsem ráda, že na nás nakoukneš..já kdybych měla PC v podkroví,tak bych taky tak často nechodila..já ráno vstanu,zapnu v obýváku počítač a tak je to zaplé skoro celý den..tak kdykoliv sednu,jak mám chvilku.. HOLKY: už mám od dnešního rána 1.stromeček - to jsem šikovná ![]() ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový den Vám všem! | Datum vložení: 30.11.2013 09:34 hod. | |||
|
Jejda,to jste se zase rozepsaly-to je moc fajn!!!U nás do rána moc nachumelilo,ale je to dost mokré.Pro nová děvčata-jsem Marie,z kopců nad Valašským Meziříčím.Počítač máme v podkroví,takže tu nejsem moc často,klikačky jdou mimo mě a nějaký čas už ani nestíhám prohlížet a komentovat fotky,články...Pořád si říkám,že si to konečně vynahradím,ale buď je nějaká práce nebo mám problémy s nohou,a všecko je jinak.Ale děvčata tady na "seniorkách" jsou moc prima,i tak mě berou mezi sebe a já tu ráda nahlížím.Teď mám trochu těžkou hlavu-dnes nám přivezou vnoučky na hlídání,tak snad do těch našich kopců vyjedou v pořádku.A zítra máme celorodinný výlet do Otrokovic,pravnučka má 5 roků.Moc se těším,ale ty vrchy mezi Vsetínem a Zlínem jsou v zimě náročné na sjízdnost..Tak snad všichni v pořádku dojedeme a počasí nám nezkazí radost ze setkání.Děvčata,přeju Vám klidnou sobotu,ať se Vám daří pečení,a všecko co Vás dnes čeká. | ||||
| slunickoka | přivítání | Datum vložení: 30.11.2013 09:25 hod. | |||
|
Ahoj berunky, vůbec jsem nečekala, že mně tak úžasně přivítáte.Mám tři roky, jeden měsíc a dvanáct dní do důchodu.V říjnu to byl rok, co jsem už zůstala doma a je mi velmi smutno.Chybí mi normální lidský pokec o běžných věcech.Tak to třeba najdu tady, byla bych za to velmi ráda.Mám dvě dávno dospělé děti, syn žije v Curychu a dcera bydlí 6.5 km od nás a má čtyři děti.Doma mám manžela a pejsánka shi-tzu- Mumíška.Irena | ||||
| fanypol | * | Datum vložení: 30.11.2013 09:21 hod. | |||
|
holky..my snídáme taky u počítače..muž žárlí, že si ho nevšímám a datluji do klávesnice![]() ještě dopijeme kafčo a půjdu vařit odpoledne se zastaví syn s rodinkou![]() pro nové holky..já jsem Alča ze Slovácka.. ![]() ráda se toulám, fotím..jsem v důchodu |
||||
| koudy | DOBRÉ RÁNO, | Datum vložení: 30.11.2013 09:08 hod. | |||
|
přeji všem a vítám Irenu...jsem Marie a bydlím mezi Vyškovem a Brnem....![]() dnes nebudu asi moc psát,jen nakukovat,abych věděla,co nového u vás... ![]() syn přiveze malou Lucinku,jsme domluveny na perníčky a adventní věneček...![]() |
||||