Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání k obědu.SmajlíkSmajlík

Já nakonec uvařila krupičku.Ta je rychlá a neměli jsme ji strašně dlouho.Muž jel na zahradu a bude mile překvapen, až se vrátí na oběd.SmajlíkSmajlík

Krupičku má rád.Smajlík

Pěkné odpoledne u kávičky a potěšte se s rodinou a přáteli.
Obrázek uživatelky
profil
musím vám holky poděkovat,marti a Bobino,bylo to s pračkou, jak jste říkaly...syn to rozdělal a byla tam dvacetikoruna a žabka...SmajlíkSmajlíkprádlo teď dopírám...Smajlík
my jsme s Lucinkou zadělaly dvě těsta na perníčky apo obědě začneme péct...SmajlíkSmajlík
řešíte počítače a noťasy,tak potom taky se připojím...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani.. my máme rozdvojku od lampičky u sedačky..muž si ještě tahne šňůry pod stolkem ke křeslu..já už bez elaktriky taky nemůžu na noťasu být..Proto jsem měla na dovolené problém, že zásuvka byla v hale jen u sedačky a často tam někdo seděl..a na pokoji signál nebyl, nebo jsme nevěděli, heslo...to je když jedeš do ciziny a umíš jen česky

HOLKY: přeji dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se na vás zase mrknout.
Batole jsem přivítala už včera, ale aby jí to nebylo líto, tak ještě dneska: Ahoj, Květo!Smajlík
Nakonec jsem udělala "rizoto", ale místo rýže pohanku. A kromě masa hodně cibule a česneku. Pohanka je prý dobrá na žíly a to já potřebuju.
Přemýšlím,že bych si přesthovala noťas do obýváku, abych to měla snazší s telkou a nemusela lítat sem tam. Ale mám starou baterii a musím mít noťas pořád zapnutý v elektr. síti a v obýváku by to byl trochu problém, táhnoužt kabel po zemi ke stolu nebo ke konf. stolku. Tak asi nic.
Rovnou vám přeju dobrou chuť k obědu všem.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky..já vařím kapustu s bramborem..Smajlík
Maso bude až zítra...odpoledne udělám pár chuťovek a včera jsem upekla piškotový řez..snad bude mladým chutnat

SluníčkoSmajlík-Ireno, některé ženy jsou hádavé, jiné zase urážlivé..tady takové nejsme..my si poradíme, postěžujeme, ulevíme od bolesti, zasmějeme se..tady je dobře, já už sem chodím za holkama dva a půl roku..taky se tu některé pisatelky jen vytočí a zmizí jinam, ale pár je nás tady stálicSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vítám Květu a Irenku mezi námi. Já Bydlím 10 km od Kroměříže. Jsem tu už delší dobu, ale ještě si stále musím pomáhat seznamem , kdo odkud je. Maruško taky si myslím, že máš něco zapadlého v pračce. Nějaký bordýlek. I já to tak měla. Tak nemusíš mít strach, že budeš mít vydání. Stačí to vyčistit,jak už ti bylo dobře poraděno. Dnes bude na oběd nudlová polévka, kuře s bramborem a okurkový salát. Ráno přeprchalo, ale už přestalo. A je 5 stupňů tepla.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Nakoukla jsem od pečení perníčků a tady je živo.Smajlík
Vítám také Irenku i Květu.Květu jsem možná přivítala, ale to jsem nevěděla ještě jak se jmenuje.
Já jsem Jana a jsem od Olomouce.S Věrkou jsme skoro sousedky.SmajlíkSmajlík
Letím vytáhnout poslední plech perníčků.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tady také máme nemoci, některá jsme s nimi prolezlé, ale nevadí, jsme rády, že se máme a tak ať se ti tu mezi babičkama/většinou/ i prababičkama líbí....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu chvíli a už je mi tady moc dobře. Kdysi jsem chodila na jednu diskuzi, tam nás sice spojovala stejná nemoc, ale byli tam také takoví úžasní človíčci.Bohužel se našla rýpalka a během třech dnů rozhádala desetiletou diskuzi, jsou to dva nebo tři roky, do dneška je mi to líto.Ale to nevadí, moc krásně jste mně přijali a já za to děkuji.
Obrázek uživatelky
profil
Vstávala jsem letos možná že i za déle až kolem 9.hodiny. Tobxyl fofr. Večer jsem se dívala na vyvolený, jestli vyhraje Vladko, ani jeden díl jsem neviděla a včera mě při luštění sudoku to nevadilo.Mě se zdálo, že tam nic jiného není.Teď jsem posnídala a přemýšlím co vařit. Mám venku kuření prsní řízky a tak asi bude něco se zeleninou na pánvi a ktomu brambory....Vítám nové Irenku a Květušku. Já jsem Marta a bydlím kousek od Slavkova u Brna....Povíme si něco víc o sobě později. Holčiny jdu přemýšlet/to mě bude bolet hlava/ , co vařit.Pěkné sluníčkové dopoledne jako je u nás. SmajlíkSmajlík

Maruško, dole vpravo je t.zv. odkalovač a ten se pokus vyšroubovat, ale pozor, vyletí i voda. Já vyndám prádlo do všech kýblů a potom, když to odšroubuji, tak mám nachystané hadry nebo staré ručníky. Tam bývá binec z montérek a nebo i nějaký knoflíček. Je to nejčastější chaby, když ti prádlo neodstřeďuje. ...Ahoj a dobré pořízení.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles