Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.11.2013 11:49 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání k obědu. ![]() ![]() Já nakonec uvařila krupičku.Ta je rychlá a neměli jsme ji strašně dlouho.Muž jel na zahradu a bude mile překvapen, až se vrátí na oběd. ![]() ![]() Krupičku má rád. ![]() Pěkné odpoledne u kávičky a potěšte se s rodinou a přáteli. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 30.11.2013 11:48 hod. | |||
|
musím vám holky poděkovat,marti a Bobino,bylo to s pračkou, jak jste říkaly...syn to rozdělal a byla tam dvacetikoruna a žabka...![]() prádlo teď dopírám...![]() my jsme s Lucinkou zadělaly dvě těsta na perníčky apo obědě začneme péct... ![]() ![]() řešíte počítače a noťasy,tak potom taky se připojím... ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 30.11.2013 11:45 hod. | |||
|
Blani.. my máme rozdvojku od lampičky u sedačky..muž si ještě tahne šňůry pod stolkem ke křeslu..já už bez elaktriky taky nemůžu na noťasu být..Proto jsem měla na dovolené problém, že zásuvka byla v hale jen u sedačky a často tam někdo seděl..a na pokoji signál nebyl, nebo jsme nevěděli, heslo...to je když jedeš do ciziny a umíš jen česky HOLKY: přeji dobré chutnáníčko ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 30.11.2013 11:42 hod. | |||
|
Jdu se na vás zase mrknout. Batole jsem přivítala už včera, ale aby jí to nebylo líto, tak ještě dneska: Ahoj, Květo! ![]() Nakonec jsem udělala "rizoto", ale místo rýže pohanku. A kromě masa hodně cibule a česneku. Pohanka je prý dobrá na žíly a to já potřebuju. Přemýšlím,že bych si přesthovala noťas do obýváku, abych to měla snazší s telkou a nemusela lítat sem tam. Ale mám starou baterii a musím mít noťas pořád zapnutý v elektr. síti a v obýváku by to byl trochu problém, táhnoužt kabel po zemi ke stolu nebo ke konf. stolku. Tak asi nic. Rovnou vám přeju dobrou chuť k obědu všem. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 30.11.2013 11:18 hod. | |||
|
holky..já vařím kapustu s bramborem..![]() Maso bude až zítra...odpoledne udělám pár chuťovek a včera jsem upekla piškotový řez..snad bude mladým chutnat Sluníčko -Ireno, některé ženy jsou hádavé, jiné zase urážlivé..tady takové nejsme..my si poradíme, postěžujeme, ulevíme od bolesti, zasmějeme se..tady je dobře, já už sem chodím za holkama dva a půl roku..taky se tu některé pisatelky jen vytočí a zmizí jinam, ale pár je nás tady stálic![]() |
||||
| Bobina | Hezkou sobotu | Datum vložení: 30.11.2013 11:04 hod. | |||
|
Vítám Květu a Irenku mezi námi. Já Bydlím 10 km od Kroměříže. Jsem tu už delší dobu, ale ještě si stále musím pomáhat seznamem , kdo odkud je. Maruško taky si myslím, že máš něco zapadlého v pračce. Nějaký bordýlek. I já to tak měla. Tak nemusíš mít strach, že budeš mít vydání. Stačí to vyčistit,jak už ti bylo dobře poraděno. Dnes bude na oběd nudlová polévka, kuře s bramborem a okurkový salát. Ráno přeprchalo, ale už přestalo. A je 5 stupňů tepla. | ||||
| vocjan | Kuk | Datum vložení: 30.11.2013 11:02 hod. | |||
|
![]() Nakoukla jsem od pečení perníčků a tady je živo. ![]() Vítám také Irenku i Květu.Květu jsem možná přivítala, ale to jsem nevěděla ještě jak se jmenuje. Já jsem Jana a jsem od Olomouce.S Věrkou jsme skoro sousedky. ![]() ![]() Letím vytáhnout poslední plech perníčků. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Irenko, | Datum vložení: 30.11.2013 10:21 hod. | |||
|
tady také máme nemoci, některá jsme s nimi prolezlé, ale nevadí, jsme rády, že se máme a tak ať se ti tu mezi babičkama/většinou/ i prababičkama líbí....![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 30.11.2013 10:14 hod. | |||
|
Jsem tu chvíli a už je mi tady moc dobře. Kdysi jsem chodila na jednu diskuzi, tam nás sice spojovala stejná nemoc, ale byli tam také takoví úžasní človíčci.Bohužel se našla rýpalka a během třech dnů rozhádala desetiletou diskuzi, jsou to dva nebo tři roky, do dneška je mi to líto.Ale to nevadí, moc krásně jste mně přijali a já za to děkuji. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotěnku všem stálicím i nově píšícím | Datum vložení: 30.11.2013 10:13 hod. | |||
|
Vstávala jsem letos možná že i za déle až kolem 9.hodiny. Tobxyl fofr. Večer jsem se dívala na vyvolený, jestli vyhraje Vladko, ani jeden díl jsem neviděla a včera mě při luštění sudoku to nevadilo.Mě se zdálo, že tam nic jiného není.Teď jsem posnídala a přemýšlím co vařit. Mám venku kuření prsní řízky a tak asi bude něco se zeleninou na pánvi a ktomu brambory....Vítám nové Irenku a Květušku. Já jsem Marta a bydlím kousek od Slavkova u Brna....Povíme si něco víc o sobě později. Holčiny jdu přemýšlet/to mě bude bolet hlava/ , co vařit.Pěkné sluníčkové dopoledne jako je u nás. ![]() ![]() Maruško, dole vpravo je t.zv. odkalovač a ten se pokus vyšroubovat, ale pozor, vyletí i voda. Já vyndám prádlo do všech kýblů a potom, když to odšroubuji, tak mám nachystané hadry nebo staré ručníky. Tam bývá binec z montérek a nebo i nějaký knoflíček. Je to nejčastější chaby, když ti prádlo neodstřeďuje. ...Ahoj a dobré pořízení. |
||||