Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
před chvilinkou odešli mladí, maličká se trošku bála dědy, on ji vzal dovnitř, než jsme schovali kočárek..ale jinak byla miloučká..Smajlík
za chvíli dorazí nejmladší syn, půjde na noční, tak se ptal, jestli by po zkoušce již mohl zůstat u nás, ono je to na sídliště daleko a šel by zase zpět, až na opačný konec města do práce.Smajlík
Raději se loučím, protože jistě bude celou dobu na počítačiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak to se ti vůbec nedivím.
Ale myslela jsem, že máte družstevní byt. To tedy asi ne,co?
Obrázek uživatelky
profil
Tak sousedi už jsou vystěhovaný a zítra se sem maj stěhovat cikáni. Budou za ten byt platit 10.000 měsíčně. To oni si na to zcela určitě vydělaj a nebo né?
Jímá mě hrůza, co jinýho.,.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už je hrozný. Pepík přišel, byl na zahrádce ještě ve skleníku pro zbytek salátů a sousedi dvoje mají vyražené okno a binec v chatě a i rozbitý nábytek. To tam měli zloděje nedávno a už zas. Jedni mají krásnou poschoďovou zděnou chatu, hezky zařízenou, tak to zloděje asi láká. My máme jen malinkou boudu a skoro nic v ní, už ji ani nezamykáme,protože tam jsou zloději v jednom kuse. Dřív se to svádělo na Mongoly, ti jsou teď pryč... Ale blízko je ubytovna, tak možná odtud.
Filtr u pračky taky občas čístívám, lehnout si k tomu nemůžu, není místo. Ale Maruško, hned jsi o dvacku bohatší, vidíš.

Obrázek uživatelky
profil
jak Makuška psala, tak přesně tak jsem čistila jednou filtr i jáSmajlíkještě v koupelně v paneláku, a přišla domů dcera a jak viděla trčet nohy z koupelny, tak zařvala jako tur..ona si chudinka myslela, že se mi něco stalo..Smajlík
Já čekám na kafíčko, že si dáme s nevěstou...syn kávu nepije, tak ať není sama, muž si dá taky až s námiSmajlíkSmajlíkjsem zvědavá, jestli si muž vezme moučník..včera snědl nohavici štrůdlu ještě večer, když přijelSmajlíkSmajlíkdnes možná bude odolávat, že má cukrovkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak už i já jsem po obídku, manželovi moc chutnalo. Mám upečené dva plechy řezů, tak mohou "kobylky" z Javorníku dorazit.
Musím vymyslet, jak si zafixovat, kdo je kdo a odkud.Už mi to nepálí jako dřív.
Jinak já mám problém vylézt z vany. Musím se otočit na kolena a teprve potom vstanu, takže zásadně jenom sprcháč.
Obrázek uživatelky
profil
tak to jsi ,Marti, měla zážitek...SmajlíkSmajlíkSmajlík

já si to dovedu představit...taky se mě těžko zvedá...jednou jsem v Kaufu dřepla,něco si brala ze spodního regálu a nemohla se zvednout...natahovala jsem se k synovi,že pomoc..a on stál a koukal,myslel si,že si dělám srandu...SmajlíkSmajlík
noťas zapínám taky do zásuvky a můžu si ho přenést z obýváku do kuchyně,takže jsem spokojená...

LUCINKA UŽ MÁ JEDEN PLECH,JDU ZA NÍ PERNÍČKOVAT...AHOJKY...
Obrázek uživatelky
profil
Také tady vítám Květu a Irenku a at se jim tu líbí. Já dnes vařila zelíčko a byly k tomu uzená žebra z bůčku. Mnam obídek. Ted jsem si uvařila kávičku, a budu klikat co to dá. Mějte hezké odpoledne
Obrázek uživatelky
profil
my jsme po obědě, přeji dobré zažití a příjemné posezení u kafíčka.My si dáme až za chvilenku. Já jsem včera zapínala myčku na nádobí až navečer, tak teď ji napřed musím vyskládat, abych uklidila dnešní nádobí. Včera už se mi nechtělo a pak jsem zapomněla.K té pračce- také se mi jednou stalo co Marušce, nikdo doma ,ajá jsem vše udělala, ale problém byl, že když jsem šroubovala odkalovač zpět, nějak jsem se nemohla trefit, tak jsem musela na břicho lehnout, ono je to až skoro u země. Pak jsem měla problém vstát a už jsem si myslela, že tam budu až někdo přijde domů, nachladím se, jsou tam kachličky atd. Nakonec jsem se " vzmužila" a na všechny čtyři dostala a už mě bylo hej....Pěkné odpoledne, a to vás možná čeká také až se dostanete do let...všechno vás začíná bolet..../úryvek z jedné písničky/....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobrou chuť. Máme omáčku s rýži. Měla jsem atyd návštěvu a za chvíli jedem k mamce.
Venku je odměkSmajlíka vítám nové přírustky mezi námiSmajlíkMějte pohodové odpoledne všechny a ať se daří při pečení perníčkuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles