Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 30.11.2013 18:14 hod. | |||
|
před chvilinkou odešli mladí, maličká se trošku bála dědy, on ji vzal dovnitř, než jsme schovali kočárek..ale jinak byla miloučká.. za chvíli dorazí nejmladší syn, půjde na noční, tak se ptal, jestli by po zkoušce již mohl zůstat u nás, ono je to na sídliště daleko a šel by zase zpět, až na opačný konec města do práce. ![]() Raději se loučím, protože jistě bude celou dobu na počítači ![]() |
||||
| Bm68 | Aničko, | Datum vložení: 30.11.2013 18:03 hod. | |||
|
tak to se ti vůbec nedivím. Ale myslela jsem, že máte družstevní byt. To tedy asi ne,co? |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 30.11.2013 17:57 hod. | |||
|
Tak sousedi už jsou vystěhovaný a zítra se sem maj stěhovat cikáni. Budou za ten byt platit 10.000 měsíčně. To oni si na to zcela určitě vydělaj a nebo né? Jímá mě hrůza, co jinýho.,..... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak to | Datum vložení: 30.11.2013 17:14 hod. | |||
|
už je hrozný. Pepík přišel, byl na zahrádce ještě ve skleníku pro zbytek salátů a sousedi dvoje mají vyražené okno a binec v chatě a i rozbitý nábytek. To tam měli zloděje nedávno a už zas. Jedni mají krásnou poschoďovou zděnou chatu, hezky zařízenou, tak to zloděje asi láká. My máme jen malinkou boudu a skoro nic v ní, už ji ani nezamykáme,protože tam jsou zloději v jednom kuse. Dřív se to svádělo na Mongoly, ti jsou teď pryč... Ale blízko je ubytovna, tak možná odtud. Filtr u pračky taky občas čístívám, lehnout si k tomu nemůžu, není místo. Ale Maruško, hned jsi o dvacku bohatší, vidíš. |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 30.11.2013 14:24 hod. | |||
|
jak Makuška psala, tak přesně tak jsem čistila jednou filtr i já ještě v koupelně v paneláku, a přišla domů dcera a jak viděla trčet nohy z koupelny, tak zařvala jako tur..ona si chudinka myslela, že se mi něco stalo..![]() Já čekám na kafíčko, že si dáme s nevěstou...syn kávu nepije, tak ať není sama, muž si dá taky až s námi ![]() jsem zvědavá, jestli si muž vezme moučník..včera snědl nohavici štrůdlu ještě večer, když přijel![]() dnes možná bude odolávat, že má cukrovku![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 30.11.2013 13:25 hod. | |||
|
Tak už i já jsem po obídku, manželovi moc chutnalo. Mám upečené dva plechy řezů, tak mohou "kobylky" z Javorníku dorazit. Musím vymyslet, jak si zafixovat, kdo je kdo a odkud.Už mi to nepálí jako dřív. Jinak já mám problém vylézt z vany. Musím se otočit na kolena a teprve potom vstanu, takže zásadně jenom sprcháč. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 30.11.2013 12:44 hod. | |||
|
tak to jsi ,Marti, měla zážitek...![]() ![]() ![]() já si to dovedu představit...taky se mě těžko zvedá...jednou jsem v Kaufu dřepla,něco si brala ze spodního regálu a nemohla se zvednout...natahovala jsem se k synovi,že pomoc..a on stál a koukal,myslel si,že si dělám srandu... ![]() ![]() noťas zapínám taky do zásuvky a můžu si ho přenést z obýváku do kuchyně,takže jsem spokojená... LUCINKA UŽ MÁ JEDEN PLECH,JDU ZA NÍ PERNÍČKOVAT...AHOJKY... |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 30.11.2013 12:42 hod. | |||
|
Také tady vítám Květu a Irenku a at se jim tu líbí. Já dnes vařila zelíčko a byly k tomu uzená žebra z bůčku. Mnam obídek. Ted jsem si uvařila kávičku, a budu klikat co to dá. Mějte hezké odpoledne | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 30.11.2013 12:33 hod. | |||
|
my jsme po obědě, přeji dobré zažití a příjemné posezení u kafíčka.My si dáme až za chvilenku. Já jsem včera zapínala myčku na nádobí až navečer, tak teď ji napřed musím vyskládat, abych uklidila dnešní nádobí. Včera už se mi nechtělo a pak jsem zapomněla.K té pračce- také se mi jednou stalo co Marušce, nikdo doma ,ajá jsem vše udělala, ale problém byl, že když jsem šroubovala odkalovač zpět, nějak jsem se nemohla trefit, tak jsem musela na břicho lehnout, ono je to až skoro u země. Pak jsem měla problém vstát a už jsem si myslela, že tam budu až někdo přijde domů, nachladím se, jsou tam kachličky atd. Nakonec jsem se " vzmužila" a na všechny čtyři dostala a už mě bylo hej....Pěkné odpoledne, a to vás možná čeká také až se dostanete do let...všechno vás začíná bolet..../úryvek z jedné písničky/....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 30.11.2013 12:04 hod. | |||
|
Přeji dobrou chuť. Máme omáčku s rýži. Měla jsem atyd návštěvu a za chvíli jedem k mamce. Venku je odměk a vítám nové přírustky mezi námi Mějte pohodové odpoledne všechny a ať se daří při pečení perníčku![]() |
||||