Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 30.11.2013 20:27 hod. | |||
|
Děkuji za moc hezký den u vás, dobrou noc. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.11.2013 20:25 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Aničko, tebe lituji s těmi novými sousedy.Snad to nebude tak zlé.U nás bydlí také pár rodin ve městě. Na perníčky se podívám.Zatím se ještě neobjevily.Asi je jich hodně před tebou. Jinak přeji klidnou noc a sladké sny. ![]() ![]() |
||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 30.11.2013 20:05 hod. | |||
|
všem popřát pěkný sobotní večer,užijte si tance a pak už krásnou ,klidnou dobrou noc a zítra ahojky... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pokrač. | Datum vložení: 30.11.2013 20:01 hod. | |||
|
Blíží se tanec, vanu jsem rychle zvládla. Jdu se dívat. Vložila jsem perníčky, které jsem včera zdobila. Všem přeji krásný večer a klidnou, bezbolestnou noc s pěknými sníčky!![]() |
||||
| Macizaj | Ahoj, děvčátka. | Datum vložení: 30.11.2013 19:58 hod. | |||
|
Dočetla jsem. Maruško, mně se to stalo s pračkou několikrát. Tak jako Makuška, jsem si to vždy opravila sama, protože doma nikdo nebyl. Prádlo jsem vyndala, vodu vybrala, aby jí bylo co nejm,éně, otvor obložila hadry a vypustila většinou knoflík, nebo pětikorunu. Hlavně, že nemusíš volat opraváře. Alenko, potěšila jsi se s rodinou a hlavně s miminkem, teď asi odpočíváš. Blaničko, my jdeme denně na zahradu se strachem, co se nám zase ztratilo. Dnes ráno jsme měli před panelákem rozházené pytle s odpadem. Bylo to hrozné, všude plno slupek z jablek, pomerančů, papíry, pet lahve, i dámské vložky, dětské pleny, no hrůza. Pravidelně se to stává v noci z pátku na sobotu.Máme pěkný vánoční strom. Mám obavy, kdy ho někdo také poničí. Máme tady feťáky a hlavně plno mladých, kterým se nechce pracovat. Kradou nebo něco ničí.U nás máme také rodiny cikánů. Někteří jsou pracovití a slušní, jiní se vrátili z Anglie a ti chodí namyšlení, občas se opijí a ruší noční klid. Aničko, snad budete mít štěstí |
||||
| Anicka59 | Anna58 | Datum vložení: 30.11.2013 19:56 hod. | |||
|
Tak to tě lituji také. Nejenže kradou, navíc jsou hluční. Jen maličký zlomek jsou slušní lidé | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 30.11.2013 19:53 hod. | |||
|
Tak jsme si to u mamky užili, sobotu jste si užily, tak teď mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný večer. | Datum vložení: 30.11.2013 19:30 hod. | |||
|
jdu do koupelny a budu se dívat na tance....Vám přeji pěkný zbytek večera hlavně klidnou a bezbolestnou dobrou noc....![]() ![]() |
||||
| koudy | dobrý podvečer všem, | Datum vložení: 30.11.2013 19:06 hod. | |||
|
taky nezávidím takové sousedy...![]() syn s vnučkou už odjeli,vše jsme zvládly v pohodě a moc jsem si to užila...sice jsem utahaná,ale takové odpoledne s vnučkou za to stojí... ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-( | Datum vložení: 30.11.2013 18:30 hod. | |||
|
Aničko, to tě naprosto upřímně lituji. Dělala jsem deset let ve Výchovném ústavu a mám k nim opravdu negativní vztah. | ||||