Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 01.12.2013 08:22 hod. | |||
|
Dnes máme pod mrakem a je 0 st. Je sice neděle, ale nevařím oběd je od včera , tak s to musí sníst. Věrko tak ty těsta se budou dobře dělat v pekárně. Mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 01.12.2013 08:21 hod. | |||
|
Dobré ráno všem přeji.U nás je 2.7 nad nulou a zataženo.Musím vyběhnout a nasypat ptáčkům, mají hlad. Mám prosbu, koupila jsem si s dcerou ve čtvrtek v Baumaxu obrovské množství jarních cibulek ve výprodeji, kam je dát, aby přežily? Aby nechytly plíseň, ale také aby nevyschly.Myslela jsem si, že dám do přepravky piliny zvenku, ty jsou mokré, potom suché hobliny, cibulky a zase hobliny.Šup s nima do místnosti, kde je asi 12 stupňů. |
||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 01.12.2013 08:18 hod. | |||
|
Přeji hezký 1.prosinec a 1.Adventní neděli![]() Já jsem na tanečky nekoukala Věruško, třeba začneš i péci chlebíky |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 01.12.2013 08:11 hod. | |||
|
přispala sem si a stejně koukám, že jsem tu první?? Tak dobré ráno ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Máme zase tmu. S opálenými mám taky zkušenosti. Ale Evi, pořece nás EU pořád kritizuje, že je diskriminujeme. Teprve jdu na snídani. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 30.11.2013 23:30 hod. | |||
|
Marci zkus jim ale něco říct, když dělají binec hned ti začnou nadávat do bílých p--. a to rasismus není. Jsme světu pro ostudu nikde nemají takové leháro jako u nás. proč by se jinak tak hromadně vraceli??????? | ||||
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 30.11.2013 22:17 hod. | |||
|
Děkuji za komentík u toho skleněného čertíka | ||||
| batole | Krásný večer | Datum vložení: 30.11.2013 21:59 hod. | |||
|
Nakukuju a vidím, že jsem naposledy psala na 4 stránce. To je teda čteníčka![]() Uvědomila jsem si díky Irence, že jsem ještě vůbec nepoděkovala za přijetí. Jsem tu s vámi moc ráda a děkuju vám za to, moc si toho vážím. Chybí mi kontakt s přáteli, jsem doma, takže i s pracovním kolektivem. Je to všechno kvůli zraku. Mám tu manžela, ale to není pokec o všem možném i nemožném. rozvitý do detailů. Tak se mějte hezky a dobrou noc ![]() |
||||
| JÍŘA1958 | STARDANCE | Datum vložení: 30.11.2013 21:58 hod. | |||
|
AHOJKY,TANEČKY JSEM NEVIDĚLA,STROJÍM SOUTĚŽNÍ STROMEČEK![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 30.11.2013 21:42 hod. | |||
|
zasekla jsem se u televize, koukala jsem na tanečky. Je mi líto,že vypadl Ondra. Ještě mrknu na e-maily, zase jich kalupem přibývá. A pak už do postýlky. Dobrou nnoc! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 30.11.2013 21:30 hod. | |||
|
Synek již odešel na noční, tak jsem přišla dočíst, než počítač vypnu![]() Dobrou nocku ![]() ![]() |
||||