Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marti,koleno šetři,ať nemusíš před svátky po doktorech...SmajlíkSmajlík
my topíme plynem,domek velkýráno jsem zapisovala listopad a pěkně jsme propálili...snad od toho nového roku slevní...však to inkaso sotva utáhnem...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Když já nemám sklep Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné ráno první adventní neděle...SmajlíkSmajlík
na perníčky teprve kouknu...Smajlík
Irenko,já vždy hodím cibulky tulipánůjen tak v bedýnce do sklepa...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Má je MACIZAJ, klikni na její profil, a pak klikneš na její fotky a tuším že to má v albumu Vánoční pečení
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem šla pozdě spát, dívala jsem se na tance a pak se vrátili naši, byli na napoleonských oslavách 208. výročí bitvy u Slavkova proběhlo na tradičním místě pod Santonem u obce Tvarožná Zúčastnilo se jí na 900 „vojáků" v uniformách armád Francie, Varšavského vévodství, Rakouska, Ruska a Saska, na 60 koní a 15 děl. Účastníci přijedou kromě České republiky také ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, Francie, Belgie, Itálie, Maďarska, Ruska a Rumunska.také na zámku ve Slavkově byly v dobových kostýmech i s Napoleonem.Měli co vyprávět a tak se to zvrtlo do pozdních hodin. Já jsem tu nepsala, ale teď musím, předevčírem nevím jak, ale něco mě ruplo v pravém koleně při výlezu z vany, ani jsem to necítila a když jsem šla do schodů ten večer, při každém kroku mě tam píchlo. Hned jsem to namazala a včera jsem raději nikam nešla.Mrzelo mě to, ale koleno mě nikdy nebolelo. Dnes je to lepší ,ale dávám si velký pozor při schodech a sedání....Přeji všem pěknou neděličkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezkou první neděli poslední měsíc v roce.Taky budeme mít oběd od včerejška. Včera jsem oprala dvě pračky tak budu trochu žehlit. Co se týká těch opálených, tak už jich mají vesměs všude dost. Francie je vrací tam odkud přišli a angličané už jich taky mají dost.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
I my topíme pouze krbovkama s výměníkem, vytápíme s nimi celý domeček. Kominík, co nám dělá i revizi chodí neohlášeně , většinou v lednu a já topím nepřetržitě celé dny.Díky RA nesmím prochladnout, tak u nás je stále 26-28 stupňů.
Prosím, tento server neznám, kde najdu ty tady obdivované perníčky? Děkuji
Obrázek uživatelky
profil
Macizaj, dívala jsem se dnes konečně na ty perníčky, máš je nádherné. Máš tam i nějaké mé komentáře. Tady je pod mrakem. Dnes nás čeká asi chladnější noc, budeme topit jen krátce, protože zítra přijde kominář na revizi komínů. Tak snad nezmrzneme
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
a hezkou první adventní neděli přeji.
Všechny už jste čilé.
Na tance se nedíváme.Muž se díval na slovenskou Poštu pro tebe.
Včera odpoledne jsem udělala buchty s povidly a část se jich snědla hned.
Vařit také nebudu, dojíme zbytky a udělám jen okurkový salát.SmajlíkSmajlík
Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěknou první adventní neděliSmajlíkSmajlík
Zdravím všechny nové příchozí děvčataSmajlíkSmajlíkSmajlík
Včera jsem už tu nešla byla jsem hrozně unavená .Měli jsme se moc fajn,zasmáli jsme se ,rozbalili dárečky a zavzpomínaliSmajlíkSmajlík Byly jsme jenom 4 jedna chudáček ležela s horečkou domaSmajlík

Dneska ještě budu dočítat byly jste moc pilnéSmajlíkSmajlík
Aničku litují s těmi sousedySmajlíkSmajlíkSmajlík,jen málo je slušných.......
Marcelko máš nádherné perníčky,nebyl by receptík???SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles