Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | ještě, | Datum vložení: 01.12.2013 09:36 hod. | |||
|
Marti,koleno šetři,ať nemusíš před svátky po doktorech...![]() ![]() my topíme plynem,domek velkýráno jsem zapisovala listopad a pěkně jsme propálili...snad od toho nového roku slevní...však to inkaso sotva utáhnem... ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | koudy | Datum vložení: 01.12.2013 09:34 hod. | |||
|
Když já nemám sklep ![]() |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 01.12.2013 09:31 hod. | |||
|
krásné ráno první adventní neděle...![]() ![]() na perníčky teprve kouknu... ![]() Irenko,já vždy hodím cibulky tulipánůjen tak v bedýnce do sklepa... ![]() |
||||
| Anicka59 | slunickoka | Datum vložení: 01.12.2013 09:10 hod. | |||
|
Má je MACIZAJ, klikni na její profil, a pak klikneš na její fotky a tuším že to má v albumu Vánoční pečení | ||||
| MaKuShKa15 | Zdravím všechna milá děvčata, | Datum vložení: 01.12.2013 09:10 hod. | |||
|
Včera jsem šla pozdě spát, dívala jsem se na tance a pak se vrátili naši, byli na napoleonských oslavách 208. výročí bitvy u Slavkova proběhlo na tradičním místě pod Santonem u obce Tvarožná Zúčastnilo se jí na 900 „vojáků" v uniformách armád Francie, Varšavského vévodství, Rakouska, Ruska a Saska, na 60 koní a 15 děl. Účastníci přijedou kromě České republiky také ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, Francie, Belgie, Itálie, Maďarska, Ruska a Rumunska.také na zámku ve Slavkově byly v dobových kostýmech i s Napoleonem.Měli co vyprávět a tak se to zvrtlo do pozdních hodin. Já jsem tu nepsala, ale teď musím, předevčírem nevím jak, ale něco mě ruplo v pravém koleně při výlezu z vany, ani jsem to necítila a když jsem šla do schodů ten večer, při každém kroku mě tam píchlo. Hned jsem to namazala a včera jsem raději nikam nešla.Mrzelo mě to, ale koleno mě nikdy nebolelo. Dnes je to lepší ,ale dávám si velký pozor při schodech a sedání....Přeji všem pěknou neděličku![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 01.12.2013 09:01 hod. | |||
|
Hezkou první neděli poslední měsíc v roce.Taky budeme mít oběd od včerejška. Včera jsem oprala dvě pračky tak budu trochu žehlit. Co se týká těch opálených, tak už jich mají vesměs všude dost. Francie je vrací tam odkud přišli a angličané už jich taky mají dost.![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 01.12.2013 09:00 hod. | |||
|
I my topíme pouze krbovkama s výměníkem, vytápíme s nimi celý domeček. Kominík, co nám dělá i revizi chodí neohlášeně , většinou v lednu a já topím nepřetržitě celé dny.Díky RA nesmím prochladnout, tak u nás je stále 26-28 stupňů. Prosím, tento server neznám, kde najdu ty tady obdivované perníčky? Děkuji |
||||
| Anicka59 | Krásnou první neděli adventní | Datum vložení: 01.12.2013 08:50 hod. | |||
|
Macizaj, dívala jsem se dnes konečně na ty perníčky, máš je nádherné. Máš tam i nějaké mé komentáře. Tady je pod mrakem. Dnes nás čeká asi chladnější noc, budeme topit jen krátce, protože zítra přijde kominář na revizi komínů. Tak snad nezmrzneme | ||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 01.12.2013 08:38 hod. | |||
|
a hezkou první adventní neděli přeji. Všechny už jste čilé. Na tance se nedíváme.Muž se díval na slovenskou Poštu pro tebe. Včera odpoledne jsem udělala buchty s povidly a část se jich snědla hned. Vařit také nebudu, dojíme zbytky a udělám jen okurkový salát. ![]() ![]() Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko všem, | Datum vložení: 01.12.2013 08:25 hod. | |||
|
přeji pěknou první adventní neděli![]() ![]() Zdravím všechny nové příchozí děvčata ![]() ![]() ![]() Včera jsem už tu nešla byla jsem hrozně unavená .Měli jsme se moc fajn,zasmáli jsme se ,rozbalili dárečky a zavzpomínali ![]() Byly jsme jenom 4 jedna chudáček ležela s horečkou doma![]() Dneska ještě budu dočítat byly jste moc pilné ![]() ![]() Aničku litují s těmi sousedy ![]() ![]() ,jen málo je slušných.......Marcelko máš nádherné perníčky,nebyl by receptík??? ![]() ![]() ![]() |
||||