Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu trochu pozdě popřát dobrou chuť.Smajlík
Děvčátka šetřete nožičky trochu.Smajlík
Jdu kouknout na perníčky vaše a k tomu si dám kafíčko.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem,Marti,popleta...samozhřejmě tulipány sázímjako ty,v září,spletla jsem to s mečíkama..ty sázím na jaře a ještě jiřiny...omlouvám se...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání k obědu.
Děkuji za nakouknutí na fotky.Perníčky nejsou tak pěkné jak má Marcelka.Tím sáčkem to nejde tak tence.Smajlík

Pěkné odpoledne u kafíčka nebo s rodinkou.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já vím, že nejlepší by bylo je zasadit, ale u nás je trochu sněhu, ale dost promrznuto, tak budou muset někde počkat.Mám tam tulipány, krokusy a sněženky.Koupila jsem tak veliké cibule tupipánů, na výšku nějakých sedm cm.Kdyby to nedodili do slev, že každý sáček byl za 35 kč, tak jsem je už nebrala.
Obrázek uživatelky
profil
Zapomněla jsem: Marci, ty jsi hotová umělkyně. Perníčky jsou nádherné, to bych nikdy nesvedla.

Jani, na tvé taky mrknu.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Dala jsem si pozdní ranní kávičku.
Zdobila jsem perníčky.U nás doma se nepekly a tak na druhý pokus (loni poprvé)to zdobení nic moc.Třese se mě ruka.SmajlíkSmajlíkPříště se zlepším.SmajlíkSmajlík
Do albumu jsem hodila pár fotek.
Jdu nachystat brambory a okurkový salát.Maso a polévku mám hotovou.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu na skok. Ale nevařím - mám od včera.
Přemýšlím na ty cibulky. Já mívám ve sklepě přes zimu jen mečíky v papírovém pytli uložené přímo na betonu. Ale sklep máme poměrně teplý, takže některé stejně zcvrknou. Jinak tulipány a pod. hned sázíme. No zkus, uvidíš. Jestli tam máš taky sněženky, tak je dej do truhlíku a vykvetou ti na vánoce. Spíš by ti poradili v zahradnictví.
Věrko, ať ti pekárna dobře slouží. Já mám jen obyčejnou (výhra), ale na těsto je super.
Obrázek uživatelky
profil
koukala jsem na Toulavou kameru ..dnes vaří manžel Smajlík já budu jen pomáhat..naloupala jsem mu cibuli a česnek..až se mu bude maso konečně dusitSmajlík, půjdu dodělat polívku..muž rád vaří, ale trvá mu to všechno dlouho, já to mám šupSmajlík šup..

Sluníčko, nevím jaké cibulky jste koupili, já před asi 2-3 lety koupila před Vánocemi tulipány, nebylo zamrznuté ,tak jsem je hned zasadila a na jaře krásně kvetlySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nejlepší je když odkvetou a zatáhnou se trochu, vyrýt je a nechat uschnout a na podzim- koncem září, zase dát ty pěkné do země a zahrnou chvojím. My je na zimu nenecháváme nikdy.Ty mladší se nechají až 3 roky v zemi a když vidím, že mají vfíc zelených listů, tak ty vyrývám na to abych je rozdělila a po uschnutí rozsázela.Už to tak děláme 30 let a je do dobré. V těch pilinách si myslím, že vyrašily. ....To je ale moje zkušenost, třebas to někdo dělá jinak.Tulipány máme vysoké - klatovské červené a žluté a jsou nádherné....Jdu vařit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
odbíhám od vaření,mladí jsou u Lukinovy přítelkyně a přijedou na oběd...vařím polévku horačku,řízky a bramborový salát...a také abych něco upekla...SmajlíkSmajlík
Irenko,mrkni na internet,tam určitě najdeš,jak cibuky nejlíp skladovat,aby ti totiž v těch pilinách nevyklíčily...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Makuško,my jsme slyšeli tu střelbu až u nás,musela to být podívaná...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles