Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přítele a pak ještě přišel syn, potřeboval něco vytisknout, doma jen tiskárnu barevnou na fotky a když potřebuje nějaké pracovní texty nebo kopírovat,tak chodí ke mně.
Ali, taky si jdu udělat čaj, nějak mi škrábe v krku.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý podvečer přeji..
byli jsme venku..krásná procházka to byla..
muž dojedl sardinky a chce čajík
Obrázek uživatelky
profil
To já také znám, já kolem jedenácté sice usnu, ale kolem druhé je se spaním konec.Nepomáhá nic, po několika hodinách vzteku se jdu najíst a usínám kolem páté. Ale spánek maximálně do osmi.
Je pravda, že se rádi sdružují, ale to ukáže čas.Třeba to zrovna budou ti slušní z toho jednoho promile. Přeji ti to.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem nemohla vůbec zabrat, tak jsem tu nakonec strašila. Z to ráno v půl 10 otevřu oči. Šok, nemám nic k obědu a přijde maminka, abychom ji popřáli a aby ochutnala tu sekanou ( dělala si s ochutnávkou v sobotu legraci) To by proběhlo v klidu, protože v sobotu vařeno bylo.
Maminka chodí ve 12 h a já byla tak vynervovaná....Chtěla jsem, aby si ve chvíli ,,užila všech i našich stránekSmajlíkprostě hrrrrr
mrzí mě to.
K cikánským sousedům: slyšela jsem, že můžou být slušní, ale pokud se budou stýkat s ostatními, to je konec....
Zapalte navečer první svíčku a žádný stres, ne jako já, pro nic za nic.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásnou odpolední pohodu. Taky s kávičkou. U nás se rozsvěcí strom až v 6 večer. Bývá to moc pěkné. Hlavně s písničkami.
Perníčky jsou pěkné oboje. Marcelka má asi nějaký jemnější instrument na zdobení. Já jsem vloni zdobila jako Věrka, jen mandlemi a letos budu asi zas. Už se mi třesou ruce a šikovná nejsem ani za mák.
Obrázek uživatelky
profil
přidávám se k hodnocení...výstavní...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání jsem nestihla synek dorazil a hned zasedlSmajlík
Marti..užij si rozsvěcování stromečku..my snad taky půjdeme dnes ven..včera jsme byli celý den doma, večer už mne bolelo celé tělo od seděníSmajlík
Kdo má bolístky a potíže, tak ať brzy pominouSmajlíkSmajlík

Perníčky Marcelky i Jany jsou moc hezké
Obrázek uživatelky
profil
dobré zažití obídků,taky už máme po...Smajlíkještě musím umýt kuchyň a dáme si kafíčko...Smajlík
Marti,užij si rozsvěcení a hlavně Veru,to ti závidím,Lucinka taky má dnes vystoupení,ale v Brně a mě mrzí a bolí, že ji neuvidím...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak příjemné kafíčkováníSmajlíkSmajlíkMy dojidali od včeraSmajlíkZa chvíli přijede dcera z vnučkami ,chlapi jdou ma hokejSmajlíkSmajlíkTak zatím ,pa
Obrázek uživatelky
profil
a pokud jste po obídku, tak dobré zažívání. Já jsem si sdla k PC, manžel mě uvařil kafíčko, sám si vzal kus vánočky a ještě s marmeládou a to měl v poledne 5 knedníků s omáčkou slepici na paprice a talíř polévky, to strašný mlsoun.Odpoledne se u nás rozvěcuje vánoční strom a malá Verunka tam mají z dramaťáku povídky a pohádky k tématu vánoce.Je to až v 16.hod.Tak se musíme jít podívat..Maruško, věříš, že jsem si myslela, že jsi si to spletla s mečíkama? Ale to je jedno, hlavně, že si rozumíme. ...Děvčata pěkné odpoledne a chvilku u kafíčkování v pohodě. Mrknu také na Janiččiny perníčky....SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles