Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Já tu měla | Datum vložení: 01.12.2013 17:44 hod. | |||
|
přítele a pak ještě přišel syn, potřeboval něco vytisknout, doma jen tiskárnu barevnou na fotky a když potřebuje nějaké pracovní texty nebo kopírovat,tak chodí ke mně. Ali, taky si jdu udělat čaj, nějak mi škrábe v krku. |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 01.12.2013 17:29 hod. | |||
|
Dobrý podvečer přeji.. byli jsme venku..krásná procházka to byla.. muž dojedl sardinky a chce čajík |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 01.12.2013 15:24 hod. | |||
|
To já také znám, já kolem jedenácté sice usnu, ale kolem druhé je se spaním konec.Nepomáhá nic, po několika hodinách vzteku se jdu najíst a usínám kolem páté. Ale spánek maximálně do osmi. Je pravda, že se rádi sdružují, ale to ukáže čas.Třeba to zrovna budou ti slušní z toho jednoho promile. Přeji ti to. |
||||
| batole | KUK ke kávičce | Datum vložení: 01.12.2013 14:52 hod. | |||
|
Včera jsem nemohla vůbec zabrat, tak jsem tu nakonec strašila. Z to ráno v půl 10 otevřu oči. Šok, nemám nic k obědu a přijde maminka, abychom ji popřáli a aby ochutnala tu sekanou ( dělala si s ochutnávkou v sobotu legraci) To by proběhlo v klidu, protože v sobotu vařeno bylo. Maminka chodí ve 12 h a já byla tak vynervovaná....Chtěla jsem, aby si ve chvíli ,,užila všech i našich stránek prostě hrrrrrmrzí mě to. K cikánským sousedům: slyšela jsem, že můžou být slušní, ale pokud se budou stýkat s ostatními, to je konec.... Zapalte navečer první svíčku a žádný stres, ne jako já, pro nic za nic. ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 01.12.2013 13:29 hod. | |||
|
krásnou odpolední pohodu. Taky s kávičkou. U nás se rozsvěcí strom až v 6 večer. Bývá to moc pěkné. Hlavně s písničkami. Perníčky jsou pěkné oboje. Marcelka má asi nějaký jemnější instrument na zdobení. Já jsem vloni zdobila jako Věrka, jen mandlemi a letos budu asi zas. Už se mi třesou ruce a šikovná nejsem ani za mák. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 01.12.2013 13:22 hod. | |||
|
přidávám se k hodnocení...výstavní...![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 01.12.2013 13:08 hod. | |||
|
Dobré chutnání jsem nestihla synek dorazil a hned zasedl![]() Marti..užij si rozsvěcování stromečku..my snad taky půjdeme dnes ven..včera jsme byli celý den doma, večer už mne bolelo celé tělo od sedění ![]() Kdo má bolístky a potíže, tak ať brzy pominou ![]() ![]() Perníčky Marcelky i Jany jsou moc hezké |
||||
| koudy | hezké odpoledne, | Datum vložení: 01.12.2013 13:03 hod. | |||
|
dobré zažití obídků,taky už máme po... ještě musím umýt kuchyň a dáme si kafíčko...![]() Marti,užij si rozsvěcení a hlavně Veru,to ti závidím,Lucinka taky má dnes vystoupení,ale v Brně a mě mrzí a bolí, že ji neuvidím... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Já jdu taky pozdě, | Datum vložení: 01.12.2013 12:58 hod. | |||
|
tak příjemné kafíčkování![]() My dojidali od včera Za chvíli přijede dcera z vnučkami ,chlapi jdou ma hokej![]() Tak zatím ,pa |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 01.12.2013 12:48 hod. | |||
|
a pokud jste po obídku, tak dobré zažívání. Já jsem si sdla k PC, manžel mě uvařil kafíčko, sám si vzal kus vánočky a ještě s marmeládou a to měl v poledne 5 knedníků s omáčkou slepici na paprice a talíř polévky, to strašný mlsoun.Odpoledne se u nás rozvěcuje vánoční strom a malá Verunka tam mají z dramaťáku povídky a pohádky k tématu vánoce.Je to až v 16.hod.Tak se musíme jít podívat..Maruško, věříš, že jsem si myslela, že jsi si to spletla s mečíkama? Ale to je jedno, hlavně, že si rozumíme. ...Děvčata pěkné odpoledne a chvilku u kafíčkování v pohodě. Mrknu také na Janiččiny perníčky....![]() ![]() |
||||