Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 01.12.2013 19:34 hod. | |||
|
Na chytrém kontě mám 2090 bodů, protože jsem tento server nikdy nenavštěvovala, tak alespoň nemusím nic řešit. Jinak mám osm stromečků a 3627 bodů, ale to neudržím, myslím, že hodně lidí nezdobí stromečky a nakonec to tam pěkně navalí. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 01.12.2013 19:30 hod. | |||
|
A tak tady se peče, voní to až sem![]() Maky tak jste si to užili, bylo to určitě super. A ikonku máš pěknou![]() Děvčátka mějte klidný večer, a hlavně se dobře vyspěte, dobrou noc. ![]() |
||||
| Macizaj | Děvčátka, | Datum vložení: 01.12.2013 19:07 hod. | |||
|
vy jste toho zase napsaly.Je mi líto že když potřebujete poradit a obrátíte se na mě, většinou si to přečtu až poradí někdo jiný. Omlouvám se! Makuško, než jsem se nadála, vyměnila se ti ikonka, čertík byl hezký, tato kočička je také moc pěkná. Psala jsi o bitvě na které byla tvoje rodina. To musela být nádhera, škoda, žes nemohla jít s nimi.Tak příště. Držím palce, aby krev byla v pořádku a nikde jsi nemrzla!!!!!!!!! Květuško, doufám, že s maminkou vše dobře dopadlo! Alenko, já mám jeden stromek a 43000 bodů. Hledala jsem, co bych si ještě vybrala, ale buď mám málo bodů a už bych je nenastřádala, nebo se mi nic nehodí a přijít bych o ně také nechtěla. To je dilema, ale ono to zase nějak dopadne. Všem přeji pěkný večer a noc, při které budete všechny krásně spát a budou se vám zdát pěkné sníčky! ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 01.12.2013 19:00 hod. | |||
|
Taky přeji všem klidné spinkání.Už mi je o moc lépe jen mám strach se najíst. | ||||
| badysek | Jdu se rozloučit, | Datum vložení: 01.12.2013 18:54 hod. | |||
|
měla jsem návštěvu a teď peču vanilkové rohlíčky,tak pak dočtu, musím hlídat troubu![]() ![]() ![]() DOBROU NOCKU!!!!!! |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 01.12.2013 18:47 hod. | |||
|
Mějte hezký večer..ještě ani nevím, co bude večer v televizi![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 01.12.2013 18:46 hod. | |||
|
tak a zase den za námi..toto utíká..![]() MAKUško..to musela být krása... Zítra, ať je vše v Brně v pořádku![]() já možná půjdu 15.12 na vystoupení vnučky a doufám, že i ve školce zase bude tvořeníčko ![]() SARITKO- já mám nazdobené 2stromečky to toho taky moc nevytrhnu![]() jinák mám -50 000 bodíků![]() BLANI: tak raději čajík a med, ať jsi fit ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný večer. | Datum vložení: 01.12.2013 18:18 hod. | |||
|
Tak už jsme doma, bylo moc pěkné, hlavně dojemné jak děti MŠ a ZŠ zpívaly koledy. Nejvíce jsem měla na krajíčku z těch malých , jak uměli i další sloky z Narodil se kristus Pán a jiné. Paní učitelky si s nimi daly práci...Naše Verunka nic nezkazila, byla jako vypravěčka příběhu o tom, jak se narodil Ježíšek a proč v jesličkách atd.Do toho děti zpívaly a hrály na flétny a housličky....Dostávaly čajík s oplatkem, byly v kostýmech ,aby jim nebyla zima....Já jedu zítra na odběry krve, musím jet autobusem, ale mám obavy, abych to chytla zpět, protože tam je vždycky výluka 2 hodiny a co tam ráno budu dělat....Už sem nepůjdu, mějte se moc pěkně a klidně a bezbolestně se vyspěte do nového týdne.![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 01.12.2013 18:12 hod. | |||
|
Tak děkuju za uklidnění. Doufejme, že to bude tak a ne jinak. Ach jo,....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 01.12.2013 17:56 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne, byl tady syn s vnučkou, uý jsem je dlouho neviděla![]() Zjistila jsem že nebudu nahánět vánoční strom, dnes jsem objednala dárky ještě za body, když adminky posílali zprávy a chci to mít do vánoc.O žádný dárek nehraji, to tady sedět nebudu a bodíky pár , co bych měla , za ty nic nekoupím, tak se nesnažím. ![]() |
||||