Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Na chytrém kontě mám 2090 bodů, protože jsem tento server nikdy nenavštěvovala, tak alespoň nemusím nic řešit. Jinak mám osm stromečků a 3627 bodů, ale to neudržím, myslím, že hodně lidí nezdobí stromečky a nakonec to tam pěkně navalí.
Obrázek uživatelky
profil
A tak tady se peče, voní to až semSmajlík
Maky tak jste si to užili, bylo to určitě super.SmajlíkA ikonku máš pěknouSmajlík
Děvčátka mějte klidný večer, a hlavně se dobře vyspěte, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vy jste toho zase napsaly.Je mi líto že když potřebujete poradit a obrátíte se na mě, většinou si to přečtu až poradí někdo jiný. Omlouvám se!
Makuško, než jsem se nadála, vyměnila se ti ikonka, čertík byl hezký, tato kočička je také moc pěkná. Psala jsi o bitvě na které byla tvoje rodina. To musela být nádhera, škoda, žes nemohla jít s nimi.Tak příště. Držím palce, aby krev byla v pořádku a nikde jsi nemrzla!!!!!!!!!
Květuško, doufám, že s maminkou vše dobře dopadlo!
Alenko, já mám jeden stromek a 43000 bodů. Hledala jsem, co bych si ještě vybrala, ale buď mám málo bodů a už bych je nenastřádala, nebo se mi nic nehodí a přijít bych o ně také nechtěla. To je dilema, ale ono to zase nějak dopadne.
Všem přeji pěkný večer a noc, při které budete všechny krásně spát a budou se vám zdát pěkné sníčky!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky přeji všem klidné spinkání.Už mi je o moc lépe jen mám strach se najíst.
Obrázek uživatelky
profil
měla jsem návštěvu a teď peču vanilkové rohlíčky,tak pak dočtu, musím hlídat troubuSmajlíkSmajlíkSmajlík
DOBROU NOCKU!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Mějte hezký večer..ještě ani nevím, co bude večer v televiziSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak a zase den za námi..toto utíká..Smajlík
MAKUško..to musela být krása...SmajlíkZítra, ať je vše v Brně v pořádkuSmajlík
já možná půjdu 15.12 na vystoupení vnučky a doufám, že i ve školce zase bude tvořeníčkoSmajlík
SARITKO- já mám nazdobené 2stromečkySmajlíkto toho taky moc nevytrhnuSmajlíkSmajlíkjinák mám -50 000 bodíkůSmajlík
BLANI: tak raději čajík a med, ať jsi fitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsme doma, bylo moc pěkné, hlavně dojemné jak děti MŠ a ZŠ zpívaly koledy. Nejvíce jsem měla na krajíčku z těch malých , jak uměli i další sloky z Narodil se kristus Pán a jiné. Paní učitelky si s nimi daly práci...Naše Verunka nic nezkazila, byla jako vypravěčka příběhu o tom, jak se narodil Ježíšek a proč v jesličkách atd.Do toho děti zpívaly a hrály na flétny a housličky....Dostávaly čajík s oplatkem, byly v kostýmech ,aby jim nebyla zima....Já jedu zítra na odběry krve, musím jet autobusem, ale mám obavy, abych to chytla zpět, protože tam je vždycky výluka 2 hodiny a co tam ráno budu dělat....Už sem nepůjdu, mějte se moc pěkně a klidně a bezbolestně se vyspěte do nového týdne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak děkuju za uklidnění. Doufejme, že to bude tak a ne jinak. Ach jo,....
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne, byl tady syn s vnučkou, uý jsem je dlouho nevidělaSmajlík
Zjistila jsem že nebudu nahánět vánoční strom, dnes jsem objednala dárky ještě za body, když adminky posílali zprávy a chci to mít do vánoc.O žádný dárek nehraji, to tady sedět nebudu a bodíky pár , co bych měla , za ty nic nekoupím, tak se nesnažím. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles