Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji Blaničkám k svátku,
Rok s rokem se sešel,
svátek z toho vzešel,
tak se k tomu takhle stavte
a pořádně to oslavte!

Mám dotaz: Máme tu dvě Blanky a nebo jednu se dvěma jmény?
Obrázek uživatelky
profil
http://www.korunnicukr.cz/chci-hlasovat?unvote=3149
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem koukala,to je úžasné,co tu máš krásných foteček...SmajlíkSmajlíkSmajlík
aKvěto,přečetla jsem tvůj článek,dost sis zkusila a zbytečně...
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem 462.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkbody jsem zapomněla
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem přišla dočíst..
Zítra u doktorů,atˇ nic nebolí...
Já už se s body netrápím.. mám utracenoSmajlíkSmajlíkSmajlík
Holky, já mám občas taky lítací den..já už rozbila věcí...Smajlík
Dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
díky,já vím,takové pohromy se stávají každému adnes a denně...ale byla jsem na nic celé odpoledne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já vím, že to mrzí, ale hlavně, že se tobě nic nestalo.Dcera jak má sklokeramickou desku, tak na ní položila friťák, ale má tam dotykové ovládání, na desku skočil kocour, desku zapnul a friťák se zespoda upekl.Deska přežila( dokud teda na ní vnučce navypadl z horní skříňky džbán), ale friťák byl fuč.Dávala jsem jí nový, byla smutná.
Obrázek uživatelky
profil
jdu až teď,dávali jsme s Lukinem a Jeho přítelkyní světýlka venku na dva stromečky,aby ještě na adventní neděli svítily...SmajlíkSmajlíktaky jsme zapálili první svíčku...Smajlík
potom večeři,svačinu synovi,jde na noční...SmajlíkSmajlík

musím vám svěřit,co se mi zas stalo...po obědě jsem uklízela kuchyň a umývala jsem i friťák...když jsem ho vyndávala vydrhnutý z dřezu,vyklouzl mi a bác na kachle...
samozhřejmě,že nejde a navíc probíjí přes zapínací knoflík...budu ho muset vyhodit,hlavně,že je čistý...ach jo...SmajlíkSmajlíkSmajlík
taky klikám,ale času bude stále méně...bodů mám 57 000,nevím,co za ně,ale budu muset něco objednat...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Makuško a Věrko,zítra ať dobře pořídíte a Věrko ať matrace dobře slouží a pomohou...Smajlík
na pečení se zatím nechystám,nemám umytá okna a vyprané záclony...SmajlíkSmajlík
tak šikulky moje,držte se, aby vás neskolila rýma,pěkný zbytek večera a pěkné sny...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Tak dnes jsme zapálili první svíčku.
Než se nadějeme budou svátky.Čas letí mílovými kroky.
Také půjdu na televizi.Dnes je poslední díl.
Blani, u nás by to dostal kocour.SmajlíkSmajlík
Je lepší to vyhodit, než pak mít potíže. Evi, už je lépe?

Kristýnka bude mít upečeno.Já jen ty perníčky.
Věrko, to se bude spát na nové madraci.
Marti, čertík nebyl špatný.
Přeji klidnou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezký večer!
Byla bych ráda šla na rozsvěcení stromku, ale Pepík jít nechtěl a když přišel ještě syn, tak jsem to vzdala. Taky to mohli ale udělat dřív. V šest už je dost dlouho.
Irenko, to máš hodně stromečků. Já jsem říkala, že klikat nebudu, nakonec klikám, ale jde mi to pomalu.
Evi, tak snad už ti bude dobře. Já včera koupila v našem krámu špekáčky a nakonec jsem je vyhodila, byly už jako zkažené. Stalo se mi to prvně.
Maky, držím palce na zítřek, bude to jistě dobré.
Už se rozloučím, jdu na telku. Dobrou noc vám všem!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles