Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 02.12.2013 01:35 hod. | |||
|
Přeji Blaničkám k svátku, Rok s rokem se sešel, svátek z toho vzešel, tak se k tomu takhle stavte a pořádně to oslavte! Mám dotaz: Máme tu dvě Blanky a nebo jednu se dvěma jmény? |
||||
| Anicka59 | Kdo mně pomůžete? | Datum vložení: 01.12.2013 23:52 hod. | |||
|
http://www.korunnicukr.cz/chci-hlasovat?unvote=3149 | ||||
| koudy | Alenko, | Datum vložení: 01.12.2013 21:31 hod. | |||
|
tak jsem koukala,to je úžasné,co tu máš krásných foteček...![]() ![]() ![]() aKvěto,přečetla jsem tvůj článek,dost sis zkusila a zbytečně... |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 01.12.2013 20:44 hod. | |||
|
tak jsem 462.![]() ![]() ![]() body jsem zapomněla |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 01.12.2013 20:41 hod. | |||
|
ještě jsem přišla dočíst.. Zítra u doktorů,atˇ nic nebolí... Já už se s body netrápím.. mám utraceno ![]() ![]() ![]() Holky, já mám občas taky lítací den..já už rozbila věcí... ![]() Dobrou nocku ![]() |
||||
| koudy | Irenko, | Datum vložení: 01.12.2013 20:37 hod. | |||
|
díky,já vím,takové pohromy se stávají každému adnes a denně...ale byla jsem na nic celé odpoledne...![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Maruško, | Datum vložení: 01.12.2013 20:33 hod. | |||
|
já vím, že to mrzí, ale hlavně, že se tobě nic nestalo.Dcera jak má sklokeramickou desku, tak na ní položila friťák, ale má tam dotykové ovládání, na desku skočil kocour, desku zapnul a friťák se zespoda upekl.Deska přežila( dokud teda na ní vnučce navypadl z horní skříňky džbán), ale friťák byl fuč.Dávala jsem jí nový, byla smutná. | ||||
| koudy | klidný nedělní večer, | Datum vložení: 01.12.2013 20:17 hod. | |||
|
jdu až teď,dávali jsme s Lukinem a Jeho přítelkyní světýlka venku na dva stromečky,aby ještě na adventní neděli svítily...![]() taky jsme zapálili první svíčku...![]() potom večeři,svačinu synovi,jde na noční... ![]() ![]() musím vám svěřit,co se mi zas stalo...po obědě jsem uklízela kuchyň a umývala jsem i friťák...když jsem ho vyndávala vydrhnutý z dřezu,vyklouzl mi a bác na kachle... samozhřejmě,že nejde a navíc probíjí přes zapínací knoflík...budu ho muset vyhodit,hlavně,že je čistý...ach jo... ![]() ![]() ![]() taky klikám,ale času bude stále méně...bodů mám 57 000,nevím,co za ně,ale budu muset něco objednat... ![]() ![]() ![]() Makuško a Věrko,zítra ať dobře pořídíte a Věrko ať matrace dobře slouží a pomohou... ![]() na pečení se zatím nechystám,nemám umytá okna a vyprané záclony... ![]() ![]() tak šikulky moje,držte se, aby vás neskolila rýma,pěkný zbytek večera a pěkné sny... ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobrý večer. | Datum vložení: 01.12.2013 20:06 hod. | |||
|
![]() Tak dnes jsme zapálili první svíčku. Než se nadějeme budou svátky.Čas letí mílovými kroky. Také půjdu na televizi.Dnes je poslední díl. Blani, u nás by to dostal kocour. ![]() ![]() Je lepší to vyhodit, než pak mít potíže. Evi, už je lépe? Kristýnka bude mít upečeno.Já jen ty perníčky. Věrko, to se bude spát na nové madraci. Marti, čertík nebyl špatný. Přeji klidnou noc. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 01.12.2013 19:54 hod. | |||
|
Hezký večer! Byla bych ráda šla na rozsvěcení stromku, ale Pepík jít nechtěl a když přišel ještě syn, tak jsem to vzdala. Taky to mohli ale udělat dřív. V šest už je dost dlouho. Irenko, to máš hodně stromečků. Já jsem říkala, že klikat nebudu, nakonec klikám, ale jde mi to pomalu. Evi, tak snad už ti bude dobře. Já včera koupila v našem krámu špekáčky a nakonec jsem je vyhodila, byly už jako zkažené. Stalo se mi to prvně. Maky, držím palce na zítřek, bude to jistě dobré. Už se rozloučím, jdu na telku. Dobrou noc vám všem! ![]() |
||||