Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
za chvilku razíme s Pepíkem do města, poohlédnout se po nějakých dárcích vánočních. Moc nadějí si nedělám.
Zdeni, dobře dojeďte a dobře nakupte.
Ještě děkuju za další gratulace, Aničko, ty jsi hotová básnířka.
Péct budu asi zítra - perníčky,ostatní ještě počká.
A už to nemůžu vydržet, já všechno hned vykecám, tak jsem vyhrála tyč. mixér. Jana už to zjistila. Mám hroznou radost.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Připojuji se ke všem krásným veršovaným gratulám k Blaničině svátku. Hodně zdraví Blaničko tobě i celé rodině. To je to nejdůležitější. Taky hodně sil a energie.Smajlík Zdeničko taky bych jela do Polska. Tam jsem byla jen jednou a to asi před asi 20 lety.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak vnuka jsem vypravila do školy,dneska budu péct perníčkySmajlík.Manžel jede k zubaři a já se přiberu s ním a stavím se k obvoďačce odevzdat nějaké papírySmajlík
Aničko ,který zákusek je tvůj?
Zdeni dobře nakup a mrkni co tam majíSmajlíkSmajlík
Všem ať se vše daří a žádné bolestíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
I já se znovu připojuji k řádce gratulantů.Blani hodně zdravíčka, méně nervování a vnoučata ať dělají jen radost.SmajlíkSmajlík

U nás to vypadá, že bude pěkně.Sluníčko se snaží vykouknout.SmajlíkSmajlík
Zdeni, tobě šťastnou cestu a dobře nakupte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný vstup do dalšího týdne, dnes mám v plánu trochu se pustit do úklidu v kuchyni. Odpoledne jedu se snachou do Polska, ale jen tady za hranice , otevřeli tam nějaký větší obchod , tak se tak chce podívat. Mějte pohodový den. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
K svatku malinkou sms Ti posilam. Vse nejlepsi hodne zdravi, lasky at se ti splni , než budes mit vrasky. Jestě hodne peněz, málo prace, Tim konci ma gratulace. Tuto sms Ti piši z dalky, k tomu malou pusu od kamaradky.
Blani vše nejlepšíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno přeji a krásný začátek nového týdne.
Prosím, nenašla jsem odpověď k soutěži od Hariba, nevíte někdo ?
Jinak jsem vstávala o půl šesté a manžel po velmi dlouhé době, " v červenci mu odešla hrozným způsobem záda" odjel do Rakovníka.Tak nejenže vím, že není schopen tam ani dojet, natož zapojovat něco ve fabrice, ale Mumíšek, který je na něm závislý bude celý den plakat a sedět u brány a čekat, až se mu páníček vrátí.
Jinak i ode mně přáníčko k svátku.
Obrázek uživatelky
profil
Blaničko, ty naše sluníčko,
k Tobě letí moje dnešní přáníčko,
přeji Ti hodně štěstí, zdraví a lásky,
na čele necht nemáš žádné vrásky,
užívej si klid a pohodu
neměj další rok žádnou nehodu,
pozvední vínečka skleničku
a měj jen samý úsměv na líčku.

Všem vám ostatním přeji hezký den
Obrázek uživatelky
profil
kalupinky!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
A děkuji za gratulaci. Jste všímavé. Moc slavit nebudeme, nikdo nemá čas.
Ten oceán zdraví bych potřebovala.
Evi, myslíš na naší diskuzi? Tady jsem asi sama. Jaké dvě jména máš na mysli?
S tím friťákem je to škoda, Maruško, ale stanou se horší věci.
Body docela utracené nemám, ale to až příště.
Obrázek uživatelky
profil
Blani,hodně štěstíčka ,moře lásky a oceán ZDRAVÍ přeji k svátkuSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles