Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 02.12.2013 08:35 hod. | |||
|
za chvilku razíme s Pepíkem do města, poohlédnout se po nějakých dárcích vánočních. Moc nadějí si nedělám. Zdeni, dobře dojeďte a dobře nakupte. Ještě děkuju za další gratulace, Aničko, ty jsi hotová básnířka. Péct budu asi zítra - perníčky,ostatní ještě počká. A už to nemůžu vydržet, já všechno hned vykecám, tak jsem vyhrála tyč. mixér. Jana už to zjistila. Mám hroznou radost. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Pěkný den v novém týdnu. | Datum vložení: 02.12.2013 08:33 hod. | |||
|
Připojuji se ke všem krásným veršovaným gratulám k Blaničině svátku. Hodně zdraví Blaničko tobě i celé rodině. To je to nejdůležitější. Taky hodně sil a energie. Zdeničko taky bych jela do Polska. Tam jsem byla jen jednou a to asi před asi 20 lety.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 02.12.2013 08:26 hod. | |||
|
tak vnuka jsem vypravila do školy,dneska budu péct perníčky .Manžel jede k zubaři a já se přiberu s ním a stavím se k obvoďačce odevzdat nějaké papíry![]() Aničko ,který zákusek je tvůj? Zdeni dobře nakup a mrkni co tam mají ![]() Všem ať se vše daří a žádné bolestí ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 02.12.2013 08:05 hod. | |||
|
![]() přeji všem. I já se znovu připojuji k řádce gratulantů.Blani hodně zdravíčka, méně nervování a vnoučata ať dělají jen radost. ![]() ![]() U nás to vypadá, že bude pěkně.Sluníčko se snaží vykouknout. ![]() ![]() Zdeni, tobě šťastnou cestu a dobře nakupte. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.12.2013 07:59 hod. | |||
|
Pěkný vstup do dalšího týdne, dnes mám v plánu trochu se pustit do úklidu v kuchyni. Odpoledne jedu se snachou do Polska, ale jen tady za hranice , otevřeli tam nějaký větší obchod , tak se tak chce podívat. Mějte pohodový den. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 02.12.2013 07:55 hod. | |||
|
K svatku malinkou sms Ti posilam. Vse nejlepsi hodne zdravi, lasky at se ti splni , než budes mit vrasky. Jestě hodne peněz, málo prace, Tim konci ma gratulace. Tuto sms Ti piši z dalky, k tomu malou pusu od kamaradky. Blani vše nejlepší ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 02.12.2013 07:47 hod. | |||
|
Dobré ráno přeji a krásný začátek nového týdne. Prosím, nenašla jsem odpověď k soutěži od Hariba, nevíte někdo ? Jinak jsem vstávala o půl šesté a manžel po velmi dlouhé době, " v červenci mu odešla hrozným způsobem záda" odjel do Rakovníka.Tak nejenže vím, že není schopen tam ani dojet, natož zapojovat něco ve fabrice, ale Mumíšek, který je na něm závislý bude celý den plakat a sedět u brány a čekat, až se mu páníček vrátí. Jinak i ode mně přáníčko k svátku. |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 02.12.2013 07:40 hod. | |||
|
Blaničko, ty naše sluníčko, k Tobě letí moje dnešní přáníčko, přeji Ti hodně štěstí, zdraví a lásky, na čele necht nemáš žádné vrásky, užívej si klid a pohodu neměj další rok žádnou nehodu, pozvední vínečka skleničku a měj jen samý úsměv na líčku. Všem vám ostatním přeji hezký den |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 02.12.2013 07:28 hod. | |||
|
kalupinky!![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A děkuji za gratulaci. Jste všímavé. Moc slavit nebudeme, nikdo nemá čas. Ten oceán zdraví bych potřebovala. Evi, myslíš na naší diskuzi? Tady jsem asi sama. Jaké dvě jména máš na mysli? S tím friťákem je to škoda, Maruško, ale stanou se horší věci. Body docela utracené nemám, ale to až příště. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.12.2013 06:05 hod. | |||
|
Blani,hodně štěstíčka ,moře lásky a oceán ZDRAVÍ přeji k svátku![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||