Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Blani, | Datum vložení: 02.12.2013 10:36 hod. | |||
|
Blani, blahopřeji k mixéru..moc si výhru zasloužíš![]() ![]() |
||||
| fanypol | Baculko, | Datum vložení: 02.12.2013 10:35 hod. | |||
|
Regi..ještě, že to byl jen jeden steh a ne nějaká zlomenina..OPATRUJ se holka..je toho na TEBE i muže hodně![]() |
||||
| vocjan | Kuk | Datum vložení: 02.12.2013 10:33 hod. | |||
|
![]() Jsem doma.U nás je moc pěkně.Sluníčko svítí, zem byla malinko přimrzlá a tak se mě šlo pěkně.Udělaly jsme s fenkami střední okruh. Jinak nám posedávala jedna slepice a ráno už byla studená.Fenky budou mít maso. ![]() Jdu ji oškubat a pak budu dělat asi těsta. ![]() Regí, je dobře, že se tatínkovi nic nezlomilo, při jeho věku.Obočí sroste.Držím také palce ať to vše zvládnete. ![]() |
||||
| koudy | Holky, | Datum vložení: 02.12.2013 10:21 hod. | |||
|
někdy ten osud na nás nakládá tolik,že si člověk říká,že to už neunese...![]() ![]() Regi,tak aby toho bylo víc,tak ještě úraz...ještě že si něco nezlomil,to bylo štěstí v neštěstí...drž se ,děvče... ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 02.12.2013 10:06 hod. | |||
|
Děkuji za rady, Haribo mám. Nikdy v životě jsem nic nevyhrála, až před dvěma týdny v regionální tv jsem vyhrála welnes poukázku na tuším tři hodiny.Výběr nic moc, ledový bazén, sauna a to třetí již nevím.Když šla dcera výhru vyzvednout, tak jí paní k tomu nabídla vstupenky na Rammstejn.Welnes se nevyužila, ale na koncert šel otec mých dvou vnoučat a moc se mu to líbilo.Moje největší životní výhra je můj manžel. |
||||
| 2baculka | Zdravím všechny. | Datum vložení: 02.12.2013 09:53 hod. | |||
|
Máme slunečno a je prý pod nulou. Nemám možnost časově dočíst co jste napsaly. Blahpřeji ´tedy Blance k svátku.¨ V sobotu jmse měli u tatínka úraz, vzal si podzimní boty a šel pro housky do zasněženého kopečka a spadl, rozrazil si obočí. Nic jiného se mu nestalo,ale krve bylo požehnaně. Má 1 steh. Oba jsem s mužem na mrtvici, neposlechl nás a nevzal si kozačky. Užívejte si klidu adventu a nepřehánějte předvánoční úklid a pečení. Už vidím, že vše je jen o porozumění. ![]() |
||||
| koudy | Irenko | Datum vložení: 02.12.2013 09:49 hod. | |||
|
já mám pomalý počítač a sama jsem taky pomalá,ale Haribo tam je,nevím,jak ti to vysvětlit,ale navede tě to,klikni na data a čísla..možná už jsi to našla sama... | ||||
| Anicka59 | badysek | Datum vložení: 02.12.2013 09:39 hod. | |||
|
Mám tam dort se 40 a je na něm růžová poleva | ||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 02.12.2013 08:53 hod. | |||
|
Blaničko, k mixéru gratuluji. | ||||
| koudy | Dobré dopoledne, | Datum vložení: 02.12.2013 08:53 hod. | |||
|
všem seniorkám,![]() takže jsem poslední s přáním všeho dobrého Blaničce k dnešnímu svátku,hlavně to zdravíčko,taky blahopřeji k výhře a hodně si to užij...je to potřebná věc... ![]() ![]() ![]() |
||||