Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Od rána od 7 hod. jsem pekla perníčky, chaloupky a svícínky.
Skončila jsem ve 12 hod. Ještě že máme vařeno, neteče nám voda. Měla jsem jet na oční, i to jsem vzdala. Vždy přijde něco, s čím člověk nepočítá. Venku svítí sluníčko, doma při vypnutém topení je 26°C. Najíme se a jdeme ven. Odpoledne mám sraz s dcerou a tak jsem pořád v kolečku. Jen zběžně jsem vás přečetla.
Vidíte, jak jsem nesoustředěná. Stále si říkám, že musím popřát Blaničce a nakonec bych zase zapomněla.

Milá Blaničko, přeji ti k svátku ze srdce hodně a hodně pevného zdravíčka, žádné bolístky a hlavně nožičky ať běhají jak mají!Užij si hezkého dne!
Manžel ohřál oběd, jdu se najíst. Nevím, zda dnes ještě přijdu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Spíše těm které ještě neobědvaly.U mne jen chleba se sýrem. Ale stačí. Včera jsem se pomazlila s pejskem Foxem. Mám ho ve fotkách v mazlíčcích. Jsou to dvě fotky, když u nás byl s jeho majitelkou na narozenách tatínka. Byli jsme všichni na chvíli v dobré náladě.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání. Přijela jsem před polednem, samozřejmě s taškama jsem šla jako soumar. Nechtěla jsem nic kupovat, ale když mě ujel autobus/u dr. bylo hodně lidí/, tak jsem koupila hodně ovoce na Mikuláše a nějakou cukrařinu , potom do domácnosti nějaká dochucovadla, koření, arašídy a byly plné dvě kabele. Dobře mi tak. Ruce mě mrtvěly, bylo dost horko, máme 6 st, a sluníčko svítí jako o závod. …Nejprve Blaničce popřeji jen to nejlepší, hodně zdravíčka a trochu toho pokakaného štěstíčka. Blani, svátek máš jen jeden, tak si ho užij….,.Rychle jsem nachystala manželovi oběd, byl od včera, jen jsem knedlíky napařila a omáčku ohřála…..Za chvíli si vás počtu, napsaly jste toho požehnaně….Budu si vás číst při kávičce, protože se na ni už těším. …Pro ortel a výsledky si jedu až příští pondělí…..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.Smajlík

Slepice se už vaří.

Maruš, nech si dařit u oken a záclon Smajlík a děkuji za pochválení fenek.
Jsou to naši miláčci, tak jak ti vaši.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak, jak vás čtu, jsem se rozhodla, že seberu Mumíška a vylezu se ven projít. Na odpoledne se nahlásili mladí, nebyli tu celý víkend, neb se rozhodli, že když mají bez jednoho měsíce dva roky postavený nový domek, tak je čas vybourat jednu příčku, tak jsme se neviděli.
Obrázek uživatelky
profil
jsem doma, lezu jako šváb. Úspěšní jsme byli jen částečně, ale aspoň něco.

Regi, to je smůla s tím tatínkovým úrazem. Hlavně, že se mu nestalo nic horšího, ale je to další starost. Máš toho moc.

Obrázek uživatelky
profil
u nás je sluníčko,tak jsem se dala do oken a peru záclony...SmajlíkSmajlíkSmajlíkmám toho hodně,tak to ani dneska všechno nepoumývám...SmajlíkSmajlík
dělám jen sekanou,salát bramborový a polévku mám od včera...Smajlík

aJani,koukala jsem nafotečky,mimo jiné máš ty pejsínky moc krásné...
Obrázek uživatelky
profil
Půjčila jsem si bodíky jen abych měĺa maličkost a mohli pak poslad DVD. Mám potvrzeno a snad si i bodíky pomalu dosbírám. Neumím odhadnout svoje možnosti. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
Venku vše přimrzá, sluníčko mě tu hřeje. Uvidím co nám přinese čas. Děkuji za podporu.
Obrázek uživatelky
profil
obloha je jakomalovaná..za chvilku muž přijede ze služby..už mám navařeno - vuřt gulášek..Smajlíksnad půjdeme i ven

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles