Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 02.12.2013 12:43 hod. | |||
|
Od rána od 7 hod. jsem pekla perníčky, chaloupky a svícínky. Skončila jsem ve 12 hod. Ještě že máme vařeno, neteče nám voda. Měla jsem jet na oční, i to jsem vzdala. Vždy přijde něco, s čím člověk nepočítá. Venku svítí sluníčko, doma při vypnutém topení je 26°C. Najíme se a jdeme ven. Odpoledne mám sraz s dcerou a tak jsem pořád v kolečku. Jen zběžně jsem vás přečetla. Vidíte, jak jsem nesoustředěná. Stále si říkám, že musím popřát Blaničce a nakonec bych zase zapomněla. Milá Blaničko, přeji ti k svátku ze srdce hodně a hodně pevného zdravíčka, žádné bolístky a hlavně nožičky ať běhají jak mají!Užij si hezkého dne! Manžel ohřál oběd, jdu se najíst. Nevím, zda dnes ještě přijdu. ![]() |
||||
| 2baculka | Dobrou chuť | Datum vložení: 02.12.2013 12:38 hod. | |||
|
Spíše těm které ještě neobědvaly.U mne jen chleba se sýrem. Ale stačí. Včera jsem se pomazlila s pejskem Foxem. Mám ho ve fotkách v mazlíčcích. Jsou to dvě fotky, když u nás byl s jeho majitelkou na narozenách tatínka. Byli jsme všichni na chvíli v dobré náladě. | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné poledne, | Datum vložení: 02.12.2013 12:21 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání. Přijela jsem před polednem, samozřejmě s taškama jsem šla jako soumar. Nechtěla jsem nic kupovat, ale když mě ujel autobus/u dr. bylo hodně lidí/, tak jsem koupila hodně ovoce na Mikuláše a nějakou cukrařinu , potom do domácnosti nějaká dochucovadla, koření, arašídy a byly plné dvě kabele. Dobře mi tak. Ruce mě mrtvěly, bylo dost horko, máme 6 st, a sluníčko svítí jako o závod. …Nejprve Blaničce popřeji jen to nejlepší, hodně zdravíčka a trochu toho pokakaného štěstíčka. Blani, svátek máš jen jeden, tak si ho užij….,.Rychle jsem nachystala manželovi oběd, byl od včera, jen jsem knedlíky napařila a omáčku ohřála…..Za chvíli si vás počtu, napsaly jste toho požehnaně….Budu si vás číst při kávičce, protože se na ni už těším. …Pro ortel a výsledky si jedu až příští pondělí…..![]() |
||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 02.12.2013 12:10 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. ![]() Slepice se už vaří. Maruš, nech si dařit u oken a záclon a děkuji za pochválení fenek.Jsou to naši miláčci, tak jak ti vaši. ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 02.12.2013 11:45 hod. | |||
|
Tak, jak vás čtu, jsem se rozhodla, že seberu Mumíška a vylezu se ven projít. Na odpoledne se nahlásili mladí, nebyli tu celý víkend, neb se rozhodli, že když mají bez jednoho měsíce dva roky postavený nový domek, tak je čas vybourat jednu příčku, tak jsme se neviděli. | ||||
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 02.12.2013 11:43 hod. | |||
|
jsem doma, lezu jako šváb. Úspěšní jsme byli jen částečně, ale aspoň něco. Regi, to je smůla s tím tatínkovým úrazem. Hlavně, že se mu nestalo nic horšího, ale je to další starost. Máš toho moc. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 02.12.2013 11:02 hod. | |||
|
u nás je sluníčko,tak jsem se dala do oken a peru záclony...![]() ![]() mám toho hodně,tak to ani dneska všechno nepoumývám...![]() ![]() dělám jen sekanou,salát bramborový a polévku mám od včera... ![]() aJani,koukala jsem nafotečky,mimo jiné máš ty pejsínky moc krásné... |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 02.12.2013 10:48 hod. | |||
|
Půjčila jsem si bodíky jen abych měĺa maličkost a mohli pak poslad DVD. Mám potvrzeno a snad si i bodíky pomalu dosbírám. Neumím odhadnout svoje možnosti. Pa. | ||||
| 2baculka | Tak tak, | Datum vložení: 02.12.2013 10:45 hod. | |||
|
Venku vše přimrzá, sluníčko mě tu hřeje. Uvidím co nám přinese čas. Děkuji za podporu. | ||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 02.12.2013 10:38 hod. | |||
|
obloha je jakomalovaná..za chvilku muž přijede ze služby..už mám navařeno - vuřt gulášek.. snad půjdeme i ven |
||||