Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Květo, | Datum vložení: 02.12.2013 15:47 hod. | |||
|
![]() já ho četla také. Klikni si vlevo na Moje menu a pak na svou osobní stránku a tam je. ![]() Nebo přímo na tvé ikonce kliknout na Profil. |
||||
| batole | můj článek | Datum vložení: 02.12.2013 15:42 hod. | |||
|
Tady je tolik čtení, že jsem nenašla svůj příspěvek. Píšu tam odkaz na článek Těžké je žít s postižením, těžší je o něm nevědět. Někdo z vás článek našel, já ho marně hledám. Měla jsem ho ofocený, chtěla bych si ho znovu ofotit,protože jsem kopii ztratila. Ozvi se mi, prosím, kde ho najít. Ani vyhledavač se nechytá. Původně jsem chtěla s vyhledáním pomoci já. V osobní stránce není. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 02.12.2013 15:37 hod. | |||
|
ještě jdeme jednou do města..muž zapomněl dát šek do banky.. měli polední přestávku a když jsme šli zpět, tak si nevzpomněl.. nevadí, alespoň bude pohyb.. Blani, díky za papučky ![]() ![]() Pak zase nakouknu ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 02.12.2013 15:21 hod. | |||
|
![]() I já koukla na tu stránku už včera.Soutěž měla být ukončena 30.11.2013 ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Aničko, | Datum vložení: 02.12.2013 15:15 hod. | |||
|
hlásím, že na ten odkaz se nikam nedostanu. Stránka zůstane prázdná a když si dám jen korunní cukr, tak jsem na jejich stránce, ale zase nevidím nikde žádnou soutěž. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata, | Datum vložení: 02.12.2013 14:07 hod. | |||
|
máme sluníčko!!![]() ![]() A dík za další přání, Květuško, hezká básnička. Alčo, dík za tvořeníčko a hned jsem zkoukla papučky, jsi mooc šikovná. |
||||
| batole | Anička59 | Datum vložení: 02.12.2013 14:02 hod. | |||
|
Nějak jsem tě nenašla, nemůžu se dostat na další stránky. Mám být přihlášená?![]() |
||||
| slunickoka | : | Datum vložení: 02.12.2013 13:35 hod. | |||
|
Tak jsem byla s pejskem hodinu venku na procházce, bylo moc pěkně, ale teď je už sluníčko nízko.Tak si odklikám farmy a půjdu si ohřát oběd. | ||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 02.12.2013 13:32 hod. | |||
|
Holky, přeji hezké odpoledne..už jsme byli ve městě..ještě jsem dokoupila jeden dáreček... Bylo teploučko, svítilo sluníčko, byla jsem bez čepice a s rozeplou bundou.. BLANI, v mám albu - tvořila jsem - jsem ti udělala přáníčko ![]() Asi budu zase chvíli štrykovat, s klikačkou to nemá cenu.. jsem 463 když něco příjde, seberu, ale sedět tu nebudu |
||||
| batole | ahojky | Datum vložení: 02.12.2013 12:57 hod. | |||
|
Přáníčko Blaničce: Ty svůj svátek máš svoje jméno znáš, hezky si ho užíváš. Milá Blani, Blanko, Blaničko, ať ti svítí sluníčko, ať si pořád hezké najdeš i když počasí, nebo něco jiného nevyjde tak, jak si přeješ. hodně, hodně štěstíčka ti přejí virtuální kamarádky-tvoje zlatíčka ![]() |
||||