Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 02.12.2013 18:09 hod. | |||
|
Blani,tak sis sváteček užila s těmi,které máš ráda a to je dobře...![]() ![]() ![]() a k tomu i hezká výhra,tak se to hezky sešlo... ![]() ![]() škoda,že tak to nemůže být každý den... ![]() ![]() zdeni,já nebyla v Posku jak za svobodna na zájezdě... ![]() ![]() den jsem měla pracovní,ale nevadí,hlavně,že se zas ni nepokazilo a že jsem nic nerozbila... ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 02.12.2013 18:02 hod. | |||
|
Tak jsem článek našla a přečetla. On byl publikovaný loni v prosinci. A zjstila jsem, že už jsem ti tam tenkrát napsala komentář. Vidíš, jak zapomínám, už jsem si to nepamatovala. | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 02.12.2013 17:53 hod. | |||
|
Ahoj, sape, vítám tě, to víš, že se můžeš přidat. Tak já myslela, že dneska nikdo nepřijde, ale kamarádky přišly a měla jsem i přehršli telefonátů. Zdeni, tak jsi v Polsku dobře pořídila. Květo, tvůj článek taky zkusím najít, je divné, že není v odd. Rodina. Ale hlavně, že je. Evi, tu přezdívku BlaOr vidím prvně, ta ale k nám nechodí, s tou se asi potkáváš někde jinde. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 02.12.2013 17:38 hod. | |||
|
Ahojky sape vítej mezi seniorkami. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.12.2013 17:25 hod. | |||
|
Tak jsme doma, teda dnes to uteklo, vyměnila jsem si v kuchyni záclonu, zavěsy, zítra vyperuvše , V Polsku jsem si něco málo koupila. A můžu se pomalu chystat na večeři.![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 02.12.2013 16:47 hod. | |||
|
ahojky, jsem tu nová, můžu se přidat na pokec, rady a podobně? | ||||
| 2baculka | Taky jsem si početla článek. | Datum vložení: 02.12.2013 16:30 hod. | |||
|
Myslela bych, že zdravotnictví má už lepší přístup. Pak vše poznamená další komunikaci a naše ego. Zase je tu plíživá tma. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 02.12.2013 16:29 hod. | |||
|
BlaOr a Bm68 V tom vidím záhadu. |
||||
| koudy | Květo, | Datum vložení: 02.12.2013 16:13 hod. | |||
|
článek jsem četla přes profil,přesně jak píše Jana...![]() právě jsem skončila,ale hotovo nemám...beru to z gruntu,veranda to potřebovala..mám to tam samou kytku,tak si to dovedete představit...záclon ještě jednu pračku doperu večer na levný proud a mám doumýt tři okna ,což bude hračka,horší,než pak pověsím záclony...brrrrr ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Batole | Datum vložení: 02.12.2013 16:09 hod. | |||
|
Klikni si pod svý m obrázkem na profíl a tam máš svůj článek na osobní stránce.... | ||||