Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 02.12.2013 19:34 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Vítám nově píšící.Já jsem Jana a žiji v Severomoravském kraji ve městečku 20 km od Olomouce.Jsem už v důchodu. Maruš, já byla v Polsku asi před 20 lety ještě v zaměstnání na zájezdu s ROH. ![]() ![]() Já mám udělány tři těsta a zítra je upeču. Mějte pěkný večer u televize nebo klikání. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 02.12.2013 19:25 hod. | |||
|
Já jsem ze Štětí (okr. Litoměřice) a jsem v ID. Jinak krásnou dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 02.12.2013 19:16 hod. | |||
|
já jsem ze Zlínska, pracuji jako účetní. | ||||
| Anicka59 | Martina L | Datum vložení: 02.12.2013 19:04 hod. | |||
|
MÁ JINOU FUNKCI, my mám e ředitele s Itálie | ||||
| LeninkaV | Anicka59 | Datum vložení: 02.12.2013 18:59 hod. | |||
|
jéé, Ani, já byla ve Sfinxu pracovně v květnu za Vaší personální ředitelkou paní Martinou L. Znáte se? | ||||
| Anicka59 | sape | Datum vložení: 02.12.2013 18:57 hod. | |||
|
Ahojki, vítám tě mezi seniorkami. Jsem z Roštění, coč je vesnice vzdálená tak 8 km od Holešova ( Zlínský kraj ) a pracuji ve Sfinxu v Hlešově přímo na dílně lentilek | ||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 02.12.2013 18:42 hod. | |||
|
přeji hezký večer...vítám novou pisatelky.. tady na diskuzi je fajn..jsme tady z celé republiky..já osobně-Zlínský kraj..Slovácko ![]() ![]() Holky, loučím se..už de budu věnovat manželovi a jehlicím ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Brn68 | Datum vložení: 02.12.2013 18:14 hod. | |||
|
Blaničko, všechno nejlepší k svátku, hlavně hodně toho zdravíčka. To potřebujem všichni. Tak se měj dobře, v létě ahoj.Sice jsme tam 5.října byli, ale jenom na otočku. Měli jsme sraz ze školy po 40 létech. Byla jsem poprvé, protože to mám moc z ruky. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | a | Datum vložení: 02.12.2013 18:14 hod. | |||
|
vítám mezi námi novou seniorku...ahojky sape...![]() nejsem tu dlouho,jmenuji se Marie a bydlím na vesnici mezi Brnem a Vyškovem... |
||||
| sape | já | Datum vložení: 02.12.2013 18:12 hod. | |||
|
ahojky, zajímalo by mne odkud jsme se tu sešli, | ||||