Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | Já | Datum vložení: 02.12.2013 22:43 hod. | |||
|
jenom dodám, že jsme společné zájmy měli s manžem dřív, než to kvůli zdraví přestalo být možné. Nejdřív z mé strany a teď i z jeho. slunickoka-máme k sobě blízko a díky všem za přečtení článku-jste hodné, jenjsem chtěla, abyste mě víc poznaly a taky ho najít. Tak krásné sny ahoj |
||||
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 02.12.2013 21:43 hod. | |||
|
jsem zkoukla Cesty domů, teď ještě chvilku u noťasu a pak přes koupelnu do postýlky, asi ještě s knížkou. Lidko, taky držím palce, bude to dobré, určitě. Děvčata, hezky se vyspěte a ráno ahoj ![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 02.12.2013 20:55 hod. | |||
|
přeji všem pohodový večer,spokojené spaní,žádné bolesti a starosti pryč...![]() ![]() ahojky zítra... ![]() ![]() Lydie, ať ti to vše dobře dopadne,držím palce... ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 02.12.2013 20:53 hod. | |||
|
Zdravím nové příchozí sape,slunickoka já jsem Krista ,bydlím na Třinecku,kraj moravskoslezský a jsem v ID. Blaníčko gratuluji k výhře,moc Ti to přeji ![]() Máš pěkný dárek k svátku !!!!!![]() Lidko hodně štěstí po doktorech ať máš vše v pořádku ![]() Regi to je smůla s tatínkem,ale štěstí v neštěstí NEMĚLA UŽ BÝT MAMINKA DOMA??Nebo jsem si to nějak popletla??Dneska jsem odpoledne pekla perníčky,zítra asi budu zdobit. Marti ať se zítra daří s vnučkou . Přeji všem pěkné spinkání ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 02.12.2013 20:08 hod. | |||
|
Ahoj, já jsem Irena, mám ČID, bydlím mezi Libercem a Turnovem.Tady jsem od včera a moc se mi tu líbí.![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA | Datum vložení: 02.12.2013 20:05 hod. | |||
|
Ahojky holky moje, vidím, že vás trápí různé neduhy. Dnes jsme byla na kontrole, sedimentace dobrá, takže se zahájil předoperační vyšetřní. |Tři odběry krve a pak na plicní na rentgen. Celý týden bufdu mít rozběhaný jen po doktorech. Piju heřmánkový čaj, snažím se teple oblékat když jdu nakoupit. Hlídám se, aby se udržela do operace v pořádku. mám už sbalenou tašku já se nebojím říct, že už se tam těším, fakt jo.....holky, držte se, aby jste nebyly nemocné a opatrujte se .....![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 02.12.2013 19:54 hod. | |||
|
já ted maroduji, mám počát. artrozu,je to už lepší, ale bojím se, že už to nebude ono, chůze zatím špatná | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.12.2013 19:50 hod. | |||
|
Děvčátka pěkný večer, pěkně tady mrzne, venku to klouže, byla jsem si utrhnout zlatý déšť do vázy . Tak pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| batole | Děkuji, všem | Datum vložení: 02.12.2013 19:46 hod. | |||
|
hledala jsem článek i na profilu, ale nenapadlo mě kliknout na,,moje články,, Tak jste si mě přečetly všechny. Moc jsem se nezměnila, asertivita je v mínusu,,,vnitřní krása,,neexistuje a naše společné zájmy s manželem-cestování, turistika, kolo, běžky.. Dál už nečíst, stačilo! Snad to po chemoterapiích dobře dopadne. A já už vzdala kolo, už to nejde. Používám ho jen jako nosiče nákupu. Sama taky nikam do přírody nemůžu. Ježíš to mám náladu měla bych to smazat!!!![]() Ještě vítám sape! ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 02.12.2013 19:38 hod. | |||
|
, zítra po obědě pojedu s Verunkou do Brna na zubní, opět kvůli rovnátkům. Podíváme se na vánoční strom a vánoční trhy....Blani, gratuluji k výhře, to je skutečné pěkná věc..... Tak se mějte pěkně, hezky se vyspěte a ať vás nic nebolí...![]() ![]() |
||||