Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | sape | Datum vložení: 03.12.2013 08:15 hod. | |||
|
Pejsek jezdí na výstavy, nebo je to jen mazlík ? Já s fenou jezdila na výstavy, udělali jsme spolu Českého Grandšampiona, nyní už se věnuji chovu. Ale na podzim s ní chci jet Evropu, která bude v Brně ![]() ![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 03.12.2013 08:13 hod. | |||
|
přeji všem krásné ráno,tady je venku docela hezky, udělala jsem si již procházku s psíkem, je to moje srdeční záležitost,máme kokříka | ||||
| Anicka59 | Aničku máte lentilkovou | Datum vložení: 03.12.2013 08:10 hod. | |||
|
Alespon někdy. Já mám nejraději ale stejně ty psí profilovky - ale je ten Mikuláš, tak asi nechám do neděle a pak možná něco vánočnějšího | ||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 03.12.2013 07:55 hod. | |||
|
krásné dobré ráno,mějte pěkný celý den![]() Aničku máme dobře píše Alča lentilkovou![]() ![]() Vnuka jsem odvedla a je tam úplně bilo,mrazivo.Včera mi přišlo rozhodnutí z důchodového z Prahy ,tak musím zase na pracák a zdr. pojišťovnu. Alči zítra Ti zamávám jedeme do Buchlovic ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 03.12.2013 07:46 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() Blanko, i u nás je mráz.Je tam -5°C.Vypadá to zase na slunný den. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 03.12.2013 07:44 hod. | |||
|
dobré ránko![]() u nás asi taky mrzne..koukám, že je tráva bílá..včera kvetl hořec u skalky a dnes asi zmrznul![]() Muž má službu od oběda, jestli se vymotá dříve, tak bych chtěla aby mne zavezl k dceři, chce půjčit gymnastický míč, mohl by jí ho zavést hned nafouknutý ![]() ![]() Aničko, růžová Lentilková ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 03.12.2013 07:35 hod. | |||
|
No, převlékla ![]() ![]() - do růžova jako je Chytrá žena |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 03.12.2013 07:30 hod. | |||
|
máme pěkný mráz.![]() Já nemohla spát, ale z postele se mi nechtělo. Anička už se nám převlékla do vánočního. Evi, dík. To je v pohodě. Kamarádka na dálku je asi zamčená diskuze, tak proto ji neznám. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 03.12.2013 06:54 hod. | |||
|
Tak dnes jsem si přivstala a zdravím Vás někdy jako první. Mějte hezký den, at vas nic nemilého nečeká | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 03.12.2013 01:52 hod. | |||
|
Kdo chodí do rubriky Kamarádka na dálku....Jí zná BlaOr Registrována 21:30 14.11. 2011 |
||||