Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásný nový den. Dneska se mi podařilo spinkat pěkně dlouho. I u nás velký mráz, vítr ne, ale nyní už svítí sluníčko.Vařím polívčičku z kachních a kuřecích drůbků, udělám do ní játrové knedlíčky.Vyndala jsem si pěkný kus kýty, tak ještě nevím, asi budou plátky na houbách.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré mrazivé dopoledne. Je nás tu stále více. Něco o mě. Jsem už v důchodu mám 60 let a bydlím 10 km od Kroměříže. Máme taky pejska. Náš haskoněk má 12 let, ale řádí, jak za mlada. Tak ať se všem dnešní den vydaří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné ráno,nebo už skoro dopolene...SmajlíkSmajlík

Saritko,taky jdu dodělat okna a záclony,ale jsem na to sama,tak už se v tom motám druhý den...večer v jedenáct jsem ještě věsila v obýváku,na židli a stejně se mi až dělalo špatně ,jak jsem měla ruce nahoru...třeba se mi budete smát, že jsem posera,ale je to tak,bohužel...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás sluníčko,mrazivo.Zase jsem dlouho chyběla,měli jsme rodinné výlety-narozeniny pravnučky(5),kolaudace bytu u další vnučky,spousta krásných rodinných setkání..Ale když jsme dopoledne vyjížděli a večer se vraceli,už jsem se k PC do podkroví nevyškrábala.Při cestě k vnučkám jsme se všichni zastavili ve Vizovicích na zámku na hezkou vánoční výstavu,nakoupila jsem tam hodně dárků pod stromeček té naší mládeži,zastávka byla i v čokoládové kavárně-mlsali jsme.V neděli při zpáteční cestě malého čiperu začalo bolet ouško,včera u doktora,antibiotika,nemůže do školky.Tak je u nás,je moc hodný,teď se dívá na pohádku,tak jsem po třech dnech přišla na Vás nakouknout.
Vítám nová děvčata,jsem Marie,68 let,od Valaš.Meziříčí.Všem Vám přeju ať se daří předvánoční přípravy,návštěvy mudrů,záležitosti v rodinách....
Obrázek uživatelky
profil
náš pejsek kokr je taky trosku tvrdohlavy, no jak kdy, je to ale rodinný mazel, jem u již skoro 10 let,a ten kukuč to je jeho zbran, má krásná očka,je prostě miloučký
Obrázek uživatelky
profil
u nás také velmi mrazivé, bylo -6st., ale už nám vylézá sluníčko.Jdu si umýt hlavinku, ať nedělám malé ostudu ve velkoměstě. Rychle něco uvařím, hlavně musím polévku a podle času to druhé.Pěkné dopoledne všem...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teda mrzne nám a je ledový vítr. Muž uř sundává všechny záclony , kromě kuchyně, to jsem dělala včera a dnes vše vyperu. Pak musíme na PÚ, končí mu neschopenka. Takže je pořád co dělat. Opatrujte se .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kokři se mi líbí, i když jsou prý tvrdohlaví, ale mají krásný kukuč.
Obrázek uživatelky
profil
Všem krásné ráno.Já jsem byla s pejskem včera čistit zouky a doktorka mu 2.vytrhla.Špičák i stoličku.Dnes se mnou moc nedovádí asi je na mě naštvaný.Jsem ráda,že už to máme za sebou.Chystala jsem se na to půl roku.Dobře se nasnídete ať máte sílu na klikání.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko se ale klube a opět tu budu mít krásné teplíčko.
Dnes večer dožehlím drobnosti prané v ruce, aby bylo vše připraveno. Zítra jede brat pro maminu, tak se snad zadaří a budou s otcem spolu. Uvidíme jak jim to jejich hospodaření půjde.
Vítám nové seniorky, jsem z východních čech, to jen aby měly moravačky zastoupení i v jiném kraji.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles