Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | i já | Datum vložení: 03.12.2013 09:25 hod. | |||
|
přeji krásný nový den. Dneska se mi podařilo spinkat pěkně dlouho. I u nás velký mráz, vítr ne, ale nyní už svítí sluníčko.Vařím polívčičku z kachních a kuřecích drůbků, udělám do ní játrové knedlíčky.Vyndala jsem si pěkný kus kýty, tak ještě nevím, asi budou plátky na houbách. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.12.2013 09:21 hod. | |||
|
Dobré mrazivé dopoledne. Je nás tu stále více. Něco o mě. Jsem už v důchodu mám 60 let a bydlím 10 km od Kroměříže. Máme taky pejska. Náš haskoněk má 12 let, ale řádí, jak za mlada. Tak ať se všem dnešní den vydaří. |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 03.12.2013 09:18 hod. | |||
|
pěkné ráno,nebo už skoro dopolene...![]() ![]() Saritko,taky jdu dodělat okna a záclony,ale jsem na to sama,tak už se v tom motám druhý den...večer v jedenáct jsem ještě věsila v obýváku,na židli a stejně se mi až dělalo špatně ,jak jsem měla ruce nahoru...třeba se mi budete smát, že jsem posera,ale je to tak,bohužel... ![]() |
||||
| Hali | Pohodový příjemný den všem na "seniorkách"! | Datum vložení: 03.12.2013 09:17 hod. | |||
|
U nás sluníčko,mrazivo.Zase jsem dlouho chyběla,měli jsme rodinné výlety-narozeniny pravnučky(5),kolaudace bytu u další vnučky,spousta krásných rodinných setkání..Ale když jsme dopoledne vyjížděli a večer se vraceli,už jsem se k PC do podkroví nevyškrábala.Při cestě k vnučkám jsme se všichni zastavili ve Vizovicích na zámku na hezkou vánoční výstavu,nakoupila jsem tam hodně dárků pod stromeček té naší mládeži,zastávka byla i v čokoládové kavárně-mlsali jsme.V neděli při zpáteční cestě malého čiperu začalo bolet ouško,včera u doktora,antibiotika,nemůže do školky.Tak je u nás,je moc hodný,teď se dívá na pohádku,tak jsem po třech dnech přišla na Vás nakouknout. Vítám nová děvčata,jsem Marie,68 let,od Valaš.Meziříčí.Všem Vám přeju ať se daří předvánoční přípravy,návštěvy mudrů,záležitosti v rodinách.... |
||||
| sape | já | Datum vložení: 03.12.2013 08:42 hod. | |||
|
náš pejsek kokr je taky trosku tvrdohlavy, no jak kdy, je to ale rodinný mazel, jem u již skoro 10 let,a ten kukuč to je jeho zbran, má krásná očka,je prostě miloučký | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 03.12.2013 08:33 hod. | |||
|
u nás také velmi mrazivé, bylo -6st., ale už nám vylézá sluníčko.Jdu si umýt hlavinku, ať nedělám malé ostudu ve velkoměstě. Rychle něco uvařím, hlavně musím polévku a podle času to druhé.Pěkné dopoledne všem... |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 03.12.2013 08:32 hod. | |||
|
Teda mrzne nám a je ledový vítr. Muž uř sundává všechny záclony , kromě kuchyně, to jsem dělala včera a dnes vše vyperu. Pak musíme na PÚ, končí mu neschopenka. Takže je pořád co dělat. Opatrujte se .![]() |
||||
| 2baculka | Sape, | Datum vložení: 03.12.2013 08:27 hod. | |||
|
Kokři se mi líbí, i když jsou prý tvrdohlaví, ale mají krásný kukuč. | ||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 03.12.2013 08:23 hod. | |||
|
Všem krásné ráno.Já jsem byla s pejskem včera čistit zouky a doktorka mu 2.vytrhla.Špičák i stoličku.Dnes se mnou moc nedovádí asi je na mě naštvaný.Jsem ráda,že už to máme za sebou.Chystala jsem se na to půl roku.Dobře se nasnídete ať máte sílu na klikání.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Ráno bylo dost mrazivé. | Datum vložení: 03.12.2013 08:21 hod. | |||
|
Sluníčko se ale klube a opět tu budu mít krásné teplíčko. Dnes večer dožehlím drobnosti prané v ruce, aby bylo vše připraveno. Zítra jede brat pro maminu, tak se snad zadaří a budou s otcem spolu. Uvidíme jak jim to jejich hospodaření půjde. Vítám nové seniorky, jsem z východních čech, to jen aby měly moravačky zastoupení i v jiném kraji. |
||||