Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Dobrou chuť ke kávičce. | Datum vložení: 03.12.2013 13:26 hod. | |||
|
Oběd už jste jistě snědli. Koudy, je mi Tě líto, vím co asi cítíš, mám to také tak nastavené. Jsem ráda, když se mohu vypovídat, zatím chodím do práce. Muž je na tom hůře, ty chvíle, když jede domů jsou krátké a jinak nemá také úniku. Uvidím jak se ta situace u nás vyřeší od zítra. Už vím, že stejně budu víc "trpět" relativně já. Mamina bude pomoc potřebovat a i když si neřekne a já se tam stavím, tak si asi o některé úkony třekne. My máme ńaději, že čas vše nějak urovná a bude snad líp. Hali měla pekný výlet, dobře si to užila. Alenka bude vytížená s pletením. Snad se zadaří. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 03.12.2013 12:38 hod. | |||
|
Martička má pravdu,jako by mi to říkala z duše...líp bych to neřekla...![]() cítím,že mi rozumí...ale má i pravdu v tom,že se děvčata nenechte nakazit nostalgií... ![]() ![]() nechte si chutnat k obídku a co jste si navařily,to si taky spapejte... ![]() já zrova dojídám zelí bramborový knedlík a sekanou... ![]() ![]() dejte si i chvilku ke kafíčku...jani hlavně nekalupuj,raději pomalu... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 03.12.2013 12:35 hod. | |||
|
Tak jsem si vás přečetla a přeji dobrou chuť k obědu Ale teprve budu vařit,před chvíli jsme dorazili z úřadu,už mám vše zařízené![]() Stavili jsme se v Tesku jenom prý pro ovoce do balíčku na Mikuláše a už je 600 kč fuč![]() ![]() Dneska budeme mít dušenou mrkev s bramborem ![]() Koudy klidně si vylij srdíčko,to člověk potřebuje ze sebe dostat. ![]() ![]() Marti šťastnou cestu a pěkné odpoledne ![]() Alči Ty jsi to vzala s tím pletením docela vážně ![]() Taky mi třeba pomalu začít Něco ti pošlu... |
||||
| MaKuShKa15 | Holky ahoj, | Datum vložení: 03.12.2013 12:09 hod. | |||
|
já pojedu až o půl druhé. vnučku už mám doma ze školy, počkáme ve Vaňkovce na mamku....Maruško, s tou náladou a brekem jsme na tom stejně, já v tomto období brečím u všeho a jsem pořád naměkko. Já si myslím, že tak v půli ledna to přejde.Ale ne úplně. Pomoci si ale musíme my sami, protože nikdo nepochopí, proč je nám smutno a do breku.Je to prožitý život, vzpomínky, představy jak to mohlo být a proč se to stalo tak a ne jinak, pravdou je, že už nic ,co se stalo, nevrátíme a musíme žít s budoucností a tak v určitém věku už moc růžová není. Ale to nezměníme.Chtělo by to maličkou změnu, ale jakou, stereotyp ubíjí...Děvčata, nedejte se nakazit nostalgií a buďte veselé, když to umíte. Mnohé to mají v genech a to je život lehčí....Přijedu až večer a mrknu, co děláte.... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.12.2013 12:07 hod. | |||
|
![]() jen dobré chutnání. Já vařím čočku a kvasnicovou polévku s pórkem a do toho chystám vanilkové rohlíčky na plechy. Mám udělané tři těsta. ![]() ![]() Sem tam kliknu. ![]() ![]() Prostě kalup. ![]() ![]() |
||||
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 03.12.2013 11:54 hod. | |||
|
vždyť to říká, že každá z nás má nějaké starosti... mě hodně pomáhá,když se můžu svěřit a jsem ráda,že vás mám... ![]() ![]() ulevilo se mi, žaludek povolil ake mi už mnohem líp... ![]() psaly jsme si se snachou na skypu,jak s dárky,tak to mě taky probralo...jenže mi stojí práce...ta neuteče,není zajíc... ![]() ![]() Saritko,já mám zkušenosti, že před vánoci má vše tendenci se po.... ![]() ![]() |
||||
| batole | Zdravím všechny, | Datum vložení: 03.12.2013 11:47 hod. | |||
|
Hali-Maruško, já věděla, že některá z nás má PC v podkroví. Já totiž musím ,,lítat,,po schodech do patra do pokojíčku staršího syna, který tu už nebydlí. A z kuchyně, nebo jsem absolutně bez kontaktu s manželem. Užila sis to krásně fanypol- co takhle KAMA? Dnes muž od rána počítal plyn od nového dodavatele, jak jsme se nechali napálit, musíme čekat další rok na výpověď. A zas chce jít do něčeho nejistého, ale já se v tom nevyznám vůbec, tak ještě, že ho na takové věci mám. I tu havárii, co je u Sarity by zařídil on. Musela jsem si všechno vyslechnout, mám z toho guláš. Mějte se fajn ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.12.2013 11:22 hod. | |||
|
Tak jdu nakouknout, zase další problém, nakonec na PÚ jdeme až zítra, máme koupelnu v havárii, byla jsem na domovce , teď tady byl opravář kouknout tak zítra to musí celé rozdělat![]() To bude veselo. Koudy drž se, znám to mám teď také samé starosti a pořád se něco sype. Děvčátka dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 03.12.2013 10:59 hod. | |||
|
Přeji hezké dopoledne..muž již se chystá do služby a vezme mne k dceři..domů dojdu pěšky, cestou koupím pečivo..![]() HALI: to jsem ráda,že jste včera měli hezké rodinné odpoledne a hlavně, že jste se v pořádku vrátili do těch vašich kopců ![]() Saritka taky řídí a v horách..vždy čekám až napíšete, že jste doma..už vás tady mám jako rodinu ![]() Holky..mám maličké vnučce plést svetřík, psala mi nevěsta, tak jsem hledala návod, včera jsem si jeden našla a neuložila, no našla jsem dnes jiný, ale ten byl hezčí..nevadí..tak budu nejprve plést svetřík.. vestu pro Fili odložím... Dobře se napapkejte..ozvu se odpoledne ![]() |
||||
| koudy | Hali-Maruško, | Datum vložení: 03.12.2013 09:26 hod. | |||
|
ze srdce ti přeji včerejší výlet a tu krásnou pohodu s rodinou...![]() ![]() já jsem většinou sama s nemocným mužem,nedostanu se na krok z domu , mimo chvil,kdy jdu nebo jedu na nákup... ![]() ![]() jestli se můžu někomu svěřit,tak jen vám,děvčata...zase to na mě vše padá,už cítím,že to budou ty moje deprese,protože je mi špatně,zvedá se mi žaludek a to už já známa jen je mi pořád do ppláče...tak se na mě nezlobte, že zatěžuji,vím,že máte každá svoje problémy... |
||||