Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Oběd už jste jistě snědli.
Koudy, je mi Tě líto, vím co asi cítíš, mám to také tak nastavené. Jsem ráda, když se mohu vypovídat, zatím chodím do práce. Muž je na tom hůře, ty chvíle, když jede domů jsou krátké a jinak nemá také úniku. Uvidím jak se ta situace u nás vyřeší od zítra. Už vím, že stejně budu víc "trpět" relativně já. Mamina bude pomoc potřebovat a i když si neřekne a já se tam stavím, tak si asi o některé úkony třekne. My máme ńaději, že čas vše nějak urovná a bude snad líp.
Hali měla pekný výlet, dobře si to užila. Alenka bude vytížená s pletením. Snad se zadaří.
Obrázek uživatelky
profil
Martička má pravdu,jako by mi to říkala z duše...líp bych to neřekla...SmajlíkSmajlíkcítím,že mi rozumí...

ale má i pravdu v tom,že se děvčata nenechte nakazit nostalgií...SmajlíkSmajlík

nechte si chutnat k obídku a co jste si navařily,to si taky spapejte...Smajlík
já zrova dojídám zelí bramborový knedlík a sekanou...SmajlíkSmajlík
dejte si i chvilku ke kafíčku...jani hlavně nekalupuj,raději pomalu...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si vás přečetla a přeji dobrou chuť k obědu SmajlíkAle teprve budu vařit,před chvíli jsme dorazili z úřadu,už mám vše zařízenéSmajlíkSmajlíkStavili jsme se v Tesku jenom prý pro ovoce do balíčku na Mikuláše a už je 600 kč fučSmajlíkSmajlík
Dneska budeme mít dušenou mrkev s bramboremSmajlík
Koudy klidně si vylij srdíčko,to člověk potřebuje ze sebe dostat.SmajlíkSmajlík
Marti šťastnou cestu a pěkné odpoledneSmajlík
Alči Ty jsi to vzala s tím pletením docela vážněSmajlíkSmajlíkTaky mi třeba pomalu začítSmajlík Něco ti pošlu...
Obrázek uživatelky
profil
já pojedu až o půl druhé. vnučku už mám doma ze školy, počkáme ve Vaňkovce na mamku....Maruško, s tou náladou a brekem jsme na tom stejně, já v tomto období brečím u všeho a jsem pořád naměkko. Já si myslím, že tak v půli ledna to přejde.Ale ne úplně. Pomoci si ale musíme my sami, protože nikdo nepochopí, proč je nám smutno a do breku.Je to prožitý život, vzpomínky, představy jak to mohlo být a proč se to stalo tak a ne jinak, pravdou je, že už nic ,co se stalo, nevrátíme a musíme žít s budoucností a tak v určitém věku už moc růžová není. Ale to nezměníme.Chtělo by to maličkou změnu, ale jakou, stereotyp ubíjí...Děvčata, nedejte se nakazit nostalgií a buďte veselé, když to umíte. Mnohé to mají v genech a to je život lehčí....Přijedu až večer a Smajlíkmrknu, co děláte.... SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
jen dobré chutnání.

Já vařím čočku a kvasnicovou polévku s pórkem a do toho chystám vanilkové rohlíčky na plechy.
Mám udělané tři těsta.SmajlíkSmajlík

Sem tam kliknu.SmajlíkSmajlík

Prostě kalup.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vždyť to říká, že každá z nás má nějaké starosti...
mě hodně pomáhá,když se můžu svěřit a jsem ráda,že vás mám...SmajlíkSmajlík
ulevilo se mi, žaludek povolil ake mi už mnohem líp...Smajlík
psaly jsme si se snachou na skypu,jak s dárky,tak to mě taky probralo...jenže mi stojí práce...ta neuteče,není zajíc...SmajlíkSmajlík
Saritko,já mám zkušenosti, že před vánoci má vše tendenci se po....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hali-Maruško, já věděla, že některá z nás má PC v podkroví. Já totiž musím ,,lítat,,po schodech do patra do pokojíčku staršího syna, který tu už nebydlí. A z kuchyně, nebo jsem absolutně bez kontaktu s manželem.
Užila sis to krásně
fanypol- co takhle KAMA?
Dnes muž od rána počítal plyn od nového dodavatele, jak jsme se nechali napálit, musíme čekat další rok na výpověď.
A zas chce jít do něčeho nejistého, ale já se v tom nevyznám vůbec, tak ještě, že ho na takové věci mám.
I tu havárii, co je u Sarity by zařídil on.
Musela jsem si všechno vyslechnout, mám z toho guláš.
Mějte se fajnSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu nakouknout, zase další problém, nakonec na PÚ jdeme až zítra, máme koupelnu v havárii, byla jsem na domovce , teď tady byl opravář kouknout tak zítra to musí celé rozdělatSmajlík
To bude veselo. Koudy drž se, znám to mám teď také samé starosti a pořád se něco sype. Děvčátka dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezké dopoledne..muž již se chystá do služby a vezme mne k dceři..domů dojdu pěšky, cestou koupím pečivo..Smajlík

HALI: to jsem ráda,že jste včera měli hezké rodinné odpoledne a hlavně, že jste se v pořádku vrátili do těch vašich kopcůSmajlík
Saritka taky řídí a v horách..vždy čekám až napíšete, že jste doma..už vás tady mám jako rodinuSmajlík

Holky..mám maličké vnučce plést svetřík, psala mi nevěsta, tak jsem hledala návod, včera jsem si jeden našla a neuložila, no našla jsem dnes jiný, ale ten byl hezčí..nevadí..tak budu nejprve plést svetřík.. vestu pro Fili odložím...
Dobře se napapkejte..ozvu se odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ze srdce ti přeji včerejší výlet a tu krásnou pohodu s rodinou...SmajlíkSmajlík
já jsem většinou sama s nemocným mužem,nedostanu se na krok z domu , mimo chvil,kdy jdu nebo jedu na nákup...SmajlíkSmajlík
jestli se můžu někomu svěřit,tak jen vám,děvčata...zase to na mě vše padá,už cítím,že to budou ty moje deprese,protože je mi špatně,zvedá se mi žaludek a to už já známa jen je mi pořád do ppláče...tak se na mě nezlobte, že zatěžuji,vím,že máte každá svoje problémy...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles