Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Květo, | Datum vložení: 03.12.2013 14:52 hod. | |||
|
včerejší otázku - vlastně odpověď jsem našla. Není to těžké. Na Slevách vlevo máš druhy slev a tam si najdeš -pobyty. Když na ně najedeš, tak se ti objeví druhy pobytů. Tak si najdeš české a hned vidíš, kolik jich je. Postupně se podíváš i na služby a na zboží a uvidíš, čeho je nejvíc. | ||||
| Anicka59 | Zlaté slevy | Datum vložení: 03.12.2013 14:52 hod. | |||
|
Klikni na obrázek, sjed myší až dole a v levém rohu na to musíš natrefit. Je to ten poslední obrázek dole | ||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 03.12.2013 14:50 hod. | |||
|
Ani já nebudu mít dneska odpověď na zlaté slevy, asi jsem zabržděná. | ||||
| batole | Koudy | Datum vložení: 03.12.2013 14:47 hod. | |||
|
mám situaci hodně podobnou tvé, zatím ještě s velkou nadějí, to se dozvíme v lednu. Ať se prosím ta,,mrcha,,nemoc nevrátí. Největší mé přáni k vánocům. Stavy, které pociťuješ mívám taky. Napiš do soukromky, když budeš chtít. Dost o tom vím. |
||||
| batole | hezké odpoledne.... | Datum vložení: 03.12.2013 14:37 hod. | |||
|
Hela- souhlasím a hrdě se hlásím k nepečené roládce, pak udělám moučník-vlastně Míša řezy, nakrájím na čtverečky... Já zas mám problém se zrakem a jemnou motorikou, prostě mi to nejde. Děti si vždycky dělávaly včelí úly, uvidíme letos. Mají jiné zájmy, jsou už móóc velké. PROSÍM PĚKNĚ ![]() navedete mě na otázku ze zlatých slev ze včera 1? Vůbec se nechytám. Vím, žese nesmí psát odpověď, jen mi napište, že jste to našly, ať mám jistotu. Na Kašpárku se mi nikdo nepřihlásil.. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 03.12.2013 14:28 hod. | |||
|
hezké odpoledne. Tak jak píšete, mám taky dneska nějakou chmurnou náladu, že se mi ani nechce psát. Přitom kromě toho, že mě bolí noha, mám rýmu a škrábe mě v krku, se mi nic špatného nestalo, spíš naopak. Prostě to na mě padne a hotovo. Jo, ale přece byl jeden zádrhel. Byli jsme s přítelem domluveni, že budu nakupovat v Penny. A protože budu kupovat i pití, tak mi řekl, já ti pomůžu, ráno tam přijedu. No prostě jsem z jeho řeči rozuměla, že přijede před náš barák a pojedeme autem. Tak jsem se ráno vynesla a když tam čubrním přes půl hodiny, tak jsem mu zavolala a on celý vzteklý mi řekl, že čeká před Penny, že o autě nebyla řeč a tašky mi vezme na kolo. Musím prý chodit. Tak tak. ![]() Věrko, brambořík mám jeden, ale mazaně jsem ho vyfotila 3x, protože jsem viděla, jak tady jeden talíř fotí třeba 6x ze všech stran, tak abych měla víc bodů. Je krásný,ale nevím, jak dlouho mi vydrží, u nás je dost teplo a suchý vzduch.Dík za komentíky. Podle karet jsem nepekla,jen loni jednou a nic moc. |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 03.12.2013 14:26 hod. | |||
|
Karofko.. já taky četla no bez puzzlíka![]() Před chvílí jsem dorazila, dala vařit synkovi do páry brambory, za chvíli zase dorazí hladný jako vlk..Saritko, snad KOUPELNU opravíte..to je vždy když člověk nejméně potřebuje, šup a malér je tady ![]() ![]() Kristy..já se nabídla na papučky a najednou svetřík Ale snad to zvládnu...a když,tak řeknu, že se nepovedl a bude![]() Jak příjde synek, tak zasedne k počítači a dám se do toho..já hlavně potřebovala kolik asi oček..jinak to bude lidová tvořivost![]() ![]() Mějte hezké odpoledne ![]() ![]() |
||||
| hela52 | cukroví | Datum vložení: 03.12.2013 13:33 hod. | |||
|
mě se do toho vůbec nechce udělám jenom nepečené - my s manželem tomu moc nedáme, lepší než cukroví je pečená husička, kačenka nebo kus prasete | ||||
| Anicka59 | Dobré zažívání | Datum vložení: 03.12.2013 13:32 hod. | |||
|
těm, kdo jsou po obědě. My měli řízek s bramborem, a ted tu sedím a mám kávičku. Také jsem založila novou diskusi pro nás Zlínanky. Napadlo mně, že bychom se třeba někdy setkaly i osobně někde ve Zlíně. Pokud se neuchytí, tak ji vymaži. Zatím jsem tu regionální diskusi nenašla, tak uvidím | ||||
| sape | já | Datum vložení: 03.12.2013 13:29 hod. | |||
|
zdravím všechny po obědě, my měli kuř. roládku a br, kaši, čínské zelí.tak já tedy ještě nezačala ani s těsty a vidím, že některé již máte napečeno,pořad si říkám je čas, ono je jedna věc začít a pak už to jede, | ||||