Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
včerejší otázku - vlastně odpověď jsem našla. Není to těžké. Na Slevách vlevo máš druhy slev a tam si najdeš -pobyty. Když na ně najedeš, tak se ti objeví druhy pobytů. Tak si najdeš české a hned vidíš, kolik jich je. Postupně se podíváš i na služby a na zboží a uvidíš, čeho je nejvíc.
Obrázek uživatelky
profil
Klikni na obrázek, sjed myší až dole a v levém rohu na to musíš natrefit. Je to ten poslední obrázek dole
Obrázek uživatelky
profil
Ani já nebudu mít dneska odpověď na zlaté slevy, asi jsem zabržděná.
Obrázek uživatelky
profil
mám situaci hodně podobnou tvé, zatím ještě s velkou nadějí, to se dozvíme v lednu. Ať se prosím ta,,mrcha,,nemoc nevrátí. Největší mé přáni k vánocům.
Stavy, které pociťuješ mívám taky.
Napiš do soukromky, když budeš chtít.
Dost o tom vím.
Obrázek uživatelky
profil
Hela- souhlasím a hrdě se hlásím k nepečené roládce, pak udělám moučník-vlastně Míša řezy, nakrájím na čtverečky...
Já zas mám problém se zrakem a jemnou motorikou, prostě mi to nejde. Děti si vždycky dělávaly včelí úly, uvidíme letos. Mají jiné zájmy, jsou už móóc velké.
PROSÍM PĚKNĚSmajlík
navedete mě na otázku ze zlatých slev ze včera 1? Vůbec se nechytám. Vím, žese nesmí psát odpověď, jen mi napište, že jste to našly, ať mám jistotu. Na Kašpárku se mi nikdo nepřihlásil..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezké odpoledne.
Tak jak píšete, mám taky dneska nějakou chmurnou náladu, že se mi ani nechce psát. Přitom kromě toho, že mě bolí noha, mám rýmu a škrábe mě v krku, se mi nic špatného nestalo, spíš naopak. Prostě to na mě padne a hotovo.
Jo, ale přece byl jeden zádrhel. Byli jsme s přítelem domluveni, že budu nakupovat v Penny. A protože budu kupovat i pití, tak mi řekl, já ti pomůžu, ráno tam přijedu. No prostě jsem z jeho řeči rozuměla, že přijede před náš barák a pojedeme autem. Tak jsem se ráno vynesla a když tam čubrním přes půl hodiny, tak jsem mu zavolala a on celý vzteklý mi řekl, že čeká před Penny, že o autě nebyla řeč a tašky mi vezme na kolo. Musím prý chodit. Tak tak.Smajlík
Věrko, brambořík mám jeden, ale mazaně jsem ho vyfotila 3x, protože jsem viděla, jak tady jeden talíř fotí třeba 6x ze všech stran, tak abych měla víc bodů. Je krásný,ale nevím, jak dlouho mi vydrží, u nás je dost teplo a suchý vzduch.Dík za komentíky.
Podle karet jsem nepekla,jen loni jednou a nic moc.
Obrázek uživatelky
profil
Karofko.. já taky četlaSmajlíkno bez puzzlíkaSmajlík
Před chvílí jsem dorazila, dala vařit synkovi do páry brambory, za chvíli zase dorazí hladný jako vlk..Saritko, snad KOUPELNU opravíte..to je vždy když člověk nejméně potřebuje, šup a malér je tadySmajlíkSmajlík
Kristy..já se nabídla na papučky a najednou svetříkSmajlíkAle snad to zvládnu...a když,tak řeknu, že se nepovedl a budeSmajlíkSmajlíkJak příjde synek, tak zasedne k počítači a dám se do toho..já hlavně potřebovala kolik asi oček..jinak to bude lidová tvořivostSmajlíkSmajlík
Mějte hezké odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mě se do toho vůbec nechce udělám jenom nepečené - my s manželem tomu moc nedáme, lepší než cukroví je pečená husička, kačenka nebo kus prasete
Obrázek uživatelky
profil
těm, kdo jsou po obědě. My měli řízek s bramborem, a ted tu sedím a mám kávičku. Také jsem založila novou diskusi pro nás Zlínanky. Napadlo mně, že bychom se třeba někdy setkaly i osobně někde ve Zlíně. Pokud se neuchytí, tak ji vymaži. Zatím jsem tu regionální diskusi nenašla, tak uvidím
Obrázek uživatelky
profil
zdravím všechny po obědě, my měli kuř. roládku a br, kaši, čínské zelí.tak já tedy ještě nezačala ani s těsty a vidím, že některé již máte napečeno,pořad si říkám je čas, ono je jedna věc začít a pak už to jede,

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles