Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | - | Datum vložení: 03.12.2013 17:28 hod. | |||
|
Mám dvě holky a jsou každá jiná.Ta mladší si tu tlamu musí nabýt, teprve pak dá za pravdu. A o pomoc nestojí, vždy odsekne at se nestarám | ||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 03.12.2013 17:15 hod. | |||
|
Já říkám tuto větu:" Malé děti šlapou po klíně, velké po srdci." A přesto bychom se pro ně rozkrájeli.Dneska máme s dcerou úžasný vzah, jsme na sebe nějak napojené, stejnou myšlenku ve stejné chvíli, stejná sms, stejný telefon. Ale natrápila se strašně. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.12.2013 17:15 hod. | |||
|
Tak vidím, že skoro v každé rodině je nějaké trápení. I u nás je. Takový je život. Já jsem o tom nikdy nepsala. I my to nemáme se synem jednoduché. Proto jsem nikdy o něm moc nepsala. Je mu 37 let je svobodný a bydlí s námi. Dceru máme naše sluníčko i s vnoučaty už víc jak 5 let v Ženevě. Vidíme je jednou za rok. Ještě, že existuje skype. Vnučka Anička má 9 a půl a Adámek 2 a půl roku. Proto vím taky dobře co je to depka a nespavost. Ještě, že mám moc hodného manžela.![]() |
||||
| Macizaj | Ahoj holky! | Datum vložení: 03.12.2013 16:56 hod. | |||
|
Včera už jsem se sem nedostala, zdobila jsem perníkové svícny. Dnes do rána se mi začala motat hlava a nebyla jsem schopna ani uvařit. Vařil muž, byla bych snad padla na kamna. Od šesti hodin máme schůzi seniorů. Moc se mi tam nechce, ale jsem zapisovatelka. Vzala jsem si prášek a trochu to pomohlo. Asi bude změna tlaku. Ani nebudu dočítat, zatím se na to moc necítím. Přeji všem pěkný večer. Ještě zde vidím novou tvář, SLUNICKOKA. Vítám tě mezi nás. Nevím, zda vydržím na schůzi do konce. Moc se na to necítím. Všem přeji pěkný večer. Chybí mi, když sem nemohu častěji. |
||||
| koudy | Věrko, | Datum vložení: 03.12.2013 16:54 hod. | |||
|
to,co jsi napsala o vnoučátkách a tak dále,to je to,co drží i mě...co já potřebuji...nač a proč...ale když je tu mám,snažím se jim předat,co mě předala moje maminka,která pto mě znamenala strašně moc...já to neumím vyjádřit jako ty,ale přesně tak to mám nastavené...a už se mito,děvčata,stalo několikrát,jako bychom byly naladěny na stajnou vlnu... Ireenko,s tebou souhlasím,co říkáš o dětech...mě se ten nejmladší už něco natrápil... to máme dneska téma,že? ...ale to taky patří k životu... |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 03.12.2013 16:45 hod. | |||
|
Manžel šel na večerní procházku s pejsánkem, tak jsem bleskově setřela kuchyň, chodbu a obývák. I když Mumíškovi pravidelně sprchuji nožičky, tak toho naťapá hory.Včera si dcera půjčila parní čistič, tak jsem musela setřít mopem a je to velký rozdíl. Věruško, děkuji za milá slova.Mám pět vnučat, ale s Vaneskou, která bydlí v Hranicích na Moravě tím, že se syn rozvedl a odstěhoval do Curychu se nevídám. Dcera bydlí 6.5 km ode mně a má čtyři děti, s nimi jsem v neustálém kontaktu.Přesto pořád nemám pocit, že bych něco měla kvůli nim. Vlastně kvůli nikomu, ani sobě. Jinak mám třetí stupeň revmatoidní artritidy, ČID a tento měsíc jsem poslední měsíc v mém životě zaměstnanec. Sedím doma, nechodím do práce , jsem ve výpovědní lhůtě a druhého ledna poženu poprvé v životě na pracák. Mně dcera trápila od sedmnácti, trvalo to do jejích třicátin. Pokud jí její děti vrátí desetinu, tak si užije. Myslím, že nás nejvíce trápí, když jsou sami nešťastní. |
||||
| Anicka59 | slunickoka | Datum vložení: 03.12.2013 16:07 hod. | |||
|
Mě trapi jedna z dcer, ale nechci to tu rozvádět. Jsou dny,kdy je v pohodě a pak jsou dny , kdy ji vadí i mé vzdechnutí.Na to, že je sestřička je bezohledná a sobecká | ||||
| slunickoka | Anička59 | Datum vložení: 03.12.2013 15:50 hod. | |||
|
Já děkuji. Mně je také stále smutno, již to trvá několik let, v podstatě nemám žádnou obrovskou starost, ale nemám z ničeho radost, nic mně netěší a na nic se netěším.Nejhorší asi je, že si myslím, že to v rodině nikdo nachápe a pokud to nezažil, tak ani nemůže.U mně je to asi trochu dané i povahou, všechno vidím černě. Ale jsem moc ráda, že jsem si vás tady našla. |
||||
| Anicka59 | Život není peříčko | Datum vložení: 03.12.2013 15:33 hod. | |||
|
Všude je něco. Ale člověkovi se uleví, když má někde vrbu. A tahle diskuse je takovou vrbou. Jsem ráda, že jsem mohla poradit ohledně těch zlatých slev | ||||
| koudy | hezké odpoledne, | Datum vložení: 03.12.2013 15:29 hod. | |||
|
tak jájsem dnes taky byla zabržděná,Tramtárii jsem našla lehce,ale dál ne a ne...už to mám,díky holky...![]() ![]() ještě jednou díky za podporu...život není peříčko a jsem ráda,že mám lidi,kteří mě potěší a podrží a zase,když budou potřeovat,jsem tu... ![]() ![]() |
||||