Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak já mám dvě dcery a celou dobu našeho života si perfektně rozumíme všechny tři, samy si navzájem pořád pomáahjí, radí a tak,takže já mám skvělou rodinu, skvělé dcery.a před týdnem se mi narodil třetí vnouček, jsem prostě moc štatsna
Obrázek uživatelky
profil
Nesouhlasím. Přesto, že jsem byla jak se říká jedináček, tak to tedy nikdo na mě nepoznal a nijak jsem rodičům nezatápěla.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata nemáme to lehký. Život se s námi ani trochu nemazlí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, holčičky, dámy, dámičky. myslíte si, že jste byly jako dítka lepší než jsou ty naše. Možná by stačilo se zeptat našich maminek. Já si myslím, že to je všude stejné. Jakmmile dítka dorostou do určitého věku sami poznají. Je zbytečné se tím trápit - buďte nad věci ničíte si svoje zdraví - máte jenom jedno. Držím palce ať se Vám před svátky klidu daří. Pevné nervy a klid v duši
Obrázek uživatelky
profil
Tak čtu dnešní téma tady. Já už od rána řeším zase problémy, katastrofa, zase mladí mají odpojený plyn, netopí, nevaří, přišel email jak nezaplatí bude exekuce, no jsem na bednu. Tři děcka , samej dluh. Fakt se to nedá vydržet. Pardon, trochu jsem si ulevila.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
čtu,že ty děti jsou všechny stejné...já mám tři syny...s těmi staršími jsem neměla problém...možná jednu chvíli,když ten nejstarší chtěl nechat vysoké,ale pak se vzpamatoval...

zato ten nejmladší Lukin,ten mi to vynahradil za oba...ne,že by byl zlý,ale kolikrát mě zklamal...třeba když nechal vysokou...potom blbnutí s pitím apod...stejně mu vždy odpustím,starám se o něho,jak můžu,teď má 30,tak uvidím,jestli se usadí...vzal si i úvěr a začal opravovat náš domek...uvidíme...pořád je to ve mě a pořád mám strch,že se něco zvrtne...
Obrázek uživatelky
profil
Ne, já nebudu psát co která dcera dělá. Ale je to hrozný a já jsem někdy na dně. Svatá pravda. Malý šlapou po klíně, velký po srdci. Ach jó,.....
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všude je něco, jak píšete. Já mám jen jednoho syna, celou dobu byl úplně vzorný, žádný problém, až na vysoké. No, dneska máme perfektní vztah a tu dřívější dobu nepřipomínám.
Jak tu píšete o těch svobodných synech, je to teď nějaká mánie, nebo co. Mám shodou okolností 3 kamarádky, které mají svobodné syny už skoro kolem 40ti let. Vlastně svobodný je jeden,dva jsou rozvedení, ale všichni jsou bezdětní a kamarádky moc trápí, že od nich nemají žádné vnouče.
Obrázek uživatelky
profil
já taky fotím kvítka ze všech stran..klidně 3 i 4 fotkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, tak jsem dočetla..v každé rodině je nějaké trápení, daly by se psát romány...někdy ani nevíme jak pomoci..mám tři děti a každé je jiné..Smajlík
Odběhla jsem udělat soutěže, když jste tady psaly..taky děkuji za naťuknutíSmajlíkSmajlíkjá bych úplně dnes zapomněla...byl tu synek, taky svobodný, bude mu 30let a nemá žádný vstah..tak je mu doma smutno a hodně času tráví u nás na počítači, svůj si nemůže dovolit, i když pracuje...Smajlík
Děvčátka, přeji hezký večer..dala jsem se do pleteníSmajlíktak využívám, že mne to baví...ještě chci dnes pomlet rohlíky na strouhanku a pak trošku uklidit kuchyni..SmajlíkSmajlík
Jistě ještě nakouknu..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles