Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| sape | já | Datum vložení: 03.12.2013 18:24 hod. | |||
|
tak já mám dvě dcery a celou dobu našeho života si perfektně rozumíme všechny tři, samy si navzájem pořád pomáahjí, radí a tak,takže já mám skvělou rodinu, skvělé dcery.a před týdnem se mi narodil třetí vnouček, jsem prostě moc štatsna | ||||
| Bobina | hela52 | Datum vložení: 03.12.2013 18:24 hod. | |||
|
Nesouhlasím. Přesto, že jsem byla jak se říká jedináček, tak to tedy nikdo na mě nepoznal a nijak jsem rodičům nezatápěla. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.12.2013 18:21 hod. | |||
|
Děvčata nemáme to lehký. Život se s námi ani trochu nemazlí.![]() |
||||
| hela52 | dětičky | Datum vložení: 03.12.2013 18:19 hod. | |||
|
Holky, holčičky, dámy, dámičky. myslíte si, že jste byly jako dítka lepší než jsou ty naše. Možná by stačilo se zeptat našich maminek. Já si myslím, že to je všude stejné. Jakmmile dítka dorostou do určitého věku sami poznají. Je zbytečné se tím trápit - buďte nad věci ničíte si svoje zdraví - máte jenom jedno. Držím palce ať se Vám před svátky klidu daří. Pevné nervy a klid v duši | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.12.2013 18:16 hod. | |||
|
Tak čtu dnešní téma tady. Já už od rána řeším zase problémy, katastrofa, zase mladí mají odpojený plyn, netopí, nevaří, přišel email jak nezaplatí bude exekuce, no jsem na bednu. Tři děcka , samej dluh. Fakt se to nedá vydržet. Pardon, trochu jsem si ulevila.![]() |
||||
| koudy | Tak | Datum vložení: 03.12.2013 18:15 hod. | |||
|
čtu,že ty děti jsou všechny stejné...já mám tři syny...s těmi staršími jsem neměla problém...možná jednu chvíli,když ten nejstarší chtěl nechat vysoké,ale pak se vzpamatoval... zato ten nejmladší Lukin,ten mi to vynahradil za oba...ne,že by byl zlý,ale kolikrát mě zklamal...třeba když nechal vysokou...potom blbnutí s pitím apod...stejně mu vždy odpustím,starám se o něho,jak můžu,teď má 30,tak uvidím,jestli se usadí...vzal si i úvěr a začal opravovat náš domek...uvidíme...pořád je to ve mě a pořád mám strch,že se něco zvrtne... |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 03.12.2013 18:06 hod. | |||
|
Ne, já nebudu psát co která dcera dělá. Ale je to hrozný a já jsem někdy na dně. Svatá pravda. Malý šlapou po klíně, velký po srdci. Ach jó,.....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak jsem dočetla. | Datum vložení: 03.12.2013 18:05 hod. | |||
|
Všude je něco, jak píšete. Já mám jen jednoho syna, celou dobu byl úplně vzorný, žádný problém, až na vysoké. No, dneska máme perfektní vztah a tu dřívější dobu nepřipomínám. Jak tu píšete o těch svobodných synech, je to teď nějaká mánie, nebo co. Mám shodou okolností 3 kamarádky, které mají svobodné syny už skoro kolem 40ti let. Vlastně svobodný je jeden,dva jsou rozvedení, ale všichni jsou bezdětní a kamarádky moc trápí, že od nich nemají žádné vnouče. |
||||
| fanypol | Blani, | Datum vložení: 03.12.2013 17:37 hod. | |||
|
já taky fotím kvítka ze všech stran..klidně 3 i 4 fotky![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 03.12.2013 17:33 hod. | |||
|
Holky, tak jsem dočetla..v každé rodině je nějaké trápení, daly by se psát romány...někdy ani nevíme jak pomoci..mám tři děti a každé je jiné..![]() Odběhla jsem udělat soutěže, když jste tady psaly..taky děkuji za naťuknutí ![]() já bych úplně dnes zapomněla...byl tu synek, taky svobodný, bude mu 30let a nemá žádný vstah..tak je mu doma smutno a hodně času tráví u nás na počítači, svůj si nemůže dovolit, i když pracuje...![]() Děvčátka, přeji hezký večer..dala jsem se do pletení tak využívám, že mne to baví...ještě chci dnes pomlet rohlíky na strouhanku a pak trošku uklidit kuchyni..![]() ![]() Jistě ještě nakouknu.. ![]() ![]() |
||||