Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.Smajlík
Jak píšete všude je něco.
Za našeho mládí byla aspoň ta jistota chodit do práce.V dnešní uspěchané době to asi nejde jinak.Ti nahoře neví jak těžké je žít na pokraji chudoby.
Obrátíme list.Smajlík
Já mám upečené vanilkové rohlíčky, hvězdičky a ještě jedny ořechové rohlíčky, které budu jen polévat rumovou polevou.SmajlíkSmajlík
Přeji pěkný večer u televize a Alčo, pleť a pak vyfotíš.
Jdu na televizi tak dobrou noc.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, moc jsem neutratila, ty ceny tam jsou hrozné. Velký valašský frgál se 4 nádivkama stojí 360Kč. Malý trdelník -velikost tak ke kávě 50,-Kč. Tak jsem vypila horkou čokoládu/ z prášku/ a ještě že ty moje holky mají rády teplou kukuřici a tak si daly každá jeden kousek. Bylo tam dost lidí,ale i bezdomovců, my jsme jim za mlada říkali " bufěťáci, oni byli slušní, než jste dali tácek do koše, tak se zeptali, jestli to už nebudete jíst, byla tam třeba hořčice a kousek chleba.Peníze nežebrali.Bylo mi z toho nanic, protože se nechovali nijak špatně ....Výzdoba je moc pěkná, Verunka byla spokojená a to je to hlavní.....Mě bolí nohy, ale to nevadí, do přejde zítra.....Přeji vám pěkný a klidný večer, hlavně se vyspěte bez bolestí a pár hodin v kuse. To dělá divy i s babičkama.....Dobrou noc všem SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já myslím ,že každý procházíme nějakým těžkým obdobím,u nás dcera v pohodě ,ale syn nám zatápěj též dost,dostala jsem se i k psychologovi.Na štěstí ta doba je za námi a doufám,že se už nikdy nevrátí.Ale život mu to nechal taky pěkně sežrat a přišel domů s prosíkem.....Ani se mi už nechce k tomu vracet je to už 18 let.Teď bydlí s námi v rodinném domku a je z něho starostlivý syn i otec své rodinySmajlíkSmajlíkTeď když jsme oba s manželem nemocní,pomáhá kde může.
Irenko koukám ,že máme stejnou diagnozu,už jsem 8 roku v ID.Ty ještě pracuješ?
Děvčátka moje přeji všem a´t se problémy všechny vyřeší ke spokojeností!!! Sari, držím palceSmajlíkSmajlík
Děvčátka mějte se tu krásně,zítra ani pozítří nepřijdu,jedeme do Buchlovic ke kamarádůmSmajlíkSmajlíkDneska jsem dozdobila perníčky,jak bude čas vyfotímSmajlík
Přeji pěkný večer a dobrou nockuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Sape a Helči gratuluji!!!!SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
já jsem též čekatelka _ čekáme 3 vnuka na vánoce - bude to malý Ježišek
Obrázek uživatelky
profil
SAPE: blahopřeji k vnoučkovi..Smajlík
Já i Krista= Badysek jsme taky čekatelkySmajlíkSmajlík
Děvčátka..loučím se jdu sníst nějaké jablíčko a už se budu věnovat telce...Smajlíka jehlicímSmajlík

Holky..měly jsme se lépe, mely jsme jistotu..teď je to děs..
Obrázek uživatelky
profil
Slunickoka naprosto souhlasím , doba je zlá na obyčejný lidi nikdo nebere ohled , nahoře hrabou, alespoň kdyby byla práce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je to tak. Dnes se žije ve stresu. Jsem ráda, že už jsem v důchodě. A těm mladým tu nejistotu zda budou mít ještě příští měsíc práci vůbec nezávidím.
Obrázek uživatelky
profil
Souhlasím s Bobinou, dřív jsme mnoho slov vůbec neznali.Exekuce, nezaměstnanost, pracovní ůřad, bezdomovec, kontokorent....atd. Ta doba je víc než hrozná a není to výchovou, daleko víc je to společností, ve které musíme žít. Vztahy na pracovištích, závist atd
Obrázek uživatelky
profil
Pravdou je že nám maminka říkávala: KDYŽ JSTE BYLY MALÉ, PILY JSTE MLÉKO,A AŽ JSTE VELKÉ PIJETE KREV. Já měla rodiče staré, takže už otce nemám 18 let a maminku 8 let. Stejně na tom je manžel, jenže on byl nejmladší a já byla prvorozená. U nas je to střídavě oblačno, z toho by mně láskou sežrala a jindy by mně asi nejraději oči zamáčkla, Starší dcera je učiněný anděl. Bohužel bydlíme stou mladší a bojím se stáří, až jednou budu třeba i na plenách
Obrázek uživatelky
profil
Važ si toho. Každý takové štěstí nemá.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles