Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.12.2013 19:10 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. ![]() Jak píšete všude je něco. Za našeho mládí byla aspoň ta jistota chodit do práce.V dnešní uspěchané době to asi nejde jinak.Ti nahoře neví jak těžké je žít na pokraji chudoby. Obrátíme list. ![]() Já mám upečené vanilkové rohlíčky, hvězdičky a ještě jedny ořechové rohlíčky, které budu jen polévat rumovou polevou. ![]() ![]() Přeji pěkný večer u televize a Alčo, pleť a pak vyfotíš. Jdu na televizi tak dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 03.12.2013 19:09 hod. | |||
|
Tak jsme doma, moc jsem neutratila, ty ceny tam jsou hrozné. Velký valašský frgál se 4 nádivkama stojí 360Kč. Malý trdelník -velikost tak ke kávě 50,-Kč. Tak jsem vypila horkou čokoládu/ z prášku/ a ještě že ty moje holky mají rády teplou kukuřici a tak si daly každá jeden kousek. Bylo tam dost lidí,ale i bezdomovců, my jsme jim za mlada říkali " bufěťáci, oni byli slušní, než jste dali tácek do koše, tak se zeptali, jestli to už nebudete jíst, byla tam třeba hořčice a kousek chleba.Peníze nežebrali.Bylo mi z toho nanic, protože se nechovali nijak špatně ....Výzdoba je moc pěkná, Verunka byla spokojená a to je to hlavní.....Mě bolí nohy, ale to nevadí, do přejde zítra.....Přeji vám pěkný a klidný večer, hlavně se vyspěte bez bolestí a pár hodin v kuse. To dělá divy i s babičkama.....Dobrou noc všem ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 03.12.2013 19:09 hod. | |||
|
Já myslím ,že každý procházíme nějakým těžkým obdobím,u nás dcera v pohodě ,ale syn nám zatápěj též dost,dostala jsem se i k psychologovi.Na štěstí ta doba je za námi a doufám,že se už nikdy nevrátí.Ale život mu to nechal taky pěkně sežrat a přišel domů s prosíkem.....Ani se mi už nechce k tomu vracet je to už 18 let.Teď bydlí s námi v rodinném domku a je z něho starostlivý syn i otec své rodiny![]() Teď když jsme oba s manželem nemocní,pomáhá kde může.Irenko koukám ,že máme stejnou diagnozu,už jsem 8 roku v ID.Ty ještě pracuješ? Děvčátka moje přeji všem a´t se problémy všechny vyřeší ke spokojeností!!! Sari, držím palce ![]() ![]() Děvčátka mějte se tu krásně,zítra ani pozítří nepřijdu,jedeme do Buchlovic ke kamarádům ![]() Dneska jsem dozdobila perníčky,jak bude čas vyfotím![]() Přeji pěkný večer a dobrou nocku ![]() ![]() ![]() Sape a Helči gratuluji!!!! ![]() ![]() |
||||
| hela52 | dětičky | Datum vložení: 03.12.2013 19:07 hod. | |||
|
já jsem též čekatelka _ čekáme 3 vnuka na vánoce - bude to malý Ježišek | ||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 03.12.2013 18:57 hod. | |||
|
SAPE: blahopřeji k vnoučkovi..![]() Já i Krista= Badysek jsme taky čekatelky ![]() ![]() Děvčátka..loučím se jdu sníst nějaké jablíčko a už se budu věnovat telce... a jehlicím![]() Holky..měly jsme se lépe, mely jsme jistotu..teď je to děs.. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.12.2013 18:42 hod. | |||
|
Slunickoka naprosto souhlasím , doba je zlá na obyčejný lidi nikdo nebere ohled , nahoře hrabou, alespoň kdyby byla práce.![]() |
||||
| Bobina | slunickoka | Datum vložení: 03.12.2013 18:42 hod. | |||
|
Je to tak. Dnes se žije ve stresu. Jsem ráda, že už jsem v důchodě. A těm mladým tu nejistotu zda budou mít ještě příští měsíc práci vůbec nezávidím. | ||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 03.12.2013 18:37 hod. | |||
|
Souhlasím s Bobinou, dřív jsme mnoho slov vůbec neznali.Exekuce, nezaměstnanost, pracovní ůřad, bezdomovec, kontokorent....atd. Ta doba je víc než hrozná a není to výchovou, daleko víc je to společností, ve které musíme žít. Vztahy na pracovištích, závist atd | ||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 03.12.2013 18:36 hod. | |||
|
Pravdou je že nám maminka říkávala: KDYŽ JSTE BYLY MALÉ, PILY JSTE MLÉKO,A AŽ JSTE VELKÉ PIJETE KREV. Já měla rodiče staré, takže už otce nemám 18 let a maminku 8 let. Stejně na tom je manžel, jenže on byl nejmladší a já byla prvorozená. U nas je to střídavě oblačno, z toho by mně láskou sežrala a jindy by mně asi nejraději oči zamáčkla, Starší dcera je učiněný anděl. Bohužel bydlíme stou mladší a bojím se stáří, až jednou budu třeba i na plenách | ||||
| Bobina | sape | Datum vložení: 03.12.2013 18:30 hod. | |||
|
Važ si toho. Každý takové štěstí nemá. | ||||