Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Děvčátka, | Datum vložení: 03.12.2013 20:13 hod. | |||
|
jdu vás jen pozdravit. Včera už jsem se sem nedostala a od rána se mi točila hlava, že jsem toho dnes moc nenadělala. Muž uvařil a já jen polehávala. Odpoledne jsme měli schůzi od důchodců. Jelikož jsem pokladník, tak jsem se tam vypravila. Celkem jsem to zvládla, ale jdu si lehnout. Doufám, že mi ráno bude lépe. Muž na mě huboval, že pořád něco musím dělat, mám prý také trochu odpočívat. Má pravdu. Musím zvolnit. Mějte pěkný večer. Zítra se snad objevím. Dobrou noc! ![]() |
||||
| badysek | Irenko, | Datum vložení: 03.12.2013 20:02 hod. | |||
|
třeba dostaneš taky celý![]() No myslím,že práci bys už taky nezvládla.....Já teda určitě nééé.![]() Stromečku mám 16 a ještě na dva mám,šetřím na zítra jedeme pryč ,tak hodně budu padat... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.12.2013 20:02 hod. | |||
|
Děvčátka jdu popřát dobrou noc, dobře se vyspěte a nemyslete na starosti, teda jestli to jde, u mě né, mě mozemk pracuje na plný obrátky.![]() |
||||
| koudy | Děvčátka, | Datum vložení: 03.12.2013 19:59 hod. | |||
|
dnes jsme toho probraly tolik,že už nebudu nic probírat a popřeji všem krásný a pohodový večer,už si odpočiňte a odreaujte se od všech starostí,aby vaše noc byla klidná,pokojná a bez bolestí...všechno bude dobré a všechno dobře dopadne... ![]() ![]() ahojky zítra... ![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 03.12.2013 19:54 hod. | |||
|
Na pracáku mně budou 11 měsíců platit podporu a tři roky za mně budou platit zdravotní a sociální.Nějak to už doklepu, nevím, jestli ty dva roky a kousek zůstanu na ČID, nebo půjdu třeba o pár měsíců dřív do starobního.Nechám si to potom spočítat a dle toho se rozhodnu.Jedno ale vím jistě, do žádné práce už nepůjdu, ani by mně nikam nevzali. Mám 18 stromků. ![]() |
||||
| badysek | Irenko, | Datum vložení: 03.12.2013 19:48 hod. | |||
|
tak to jsme i stejný ročník,já jsem 56,ale já byla v loni na operaci páteře tak jsem dostala celý ID.Pak mi ho vzali a dali na pořád II. stupeň,podala jsem si znovu o celý ID a 16.9. mi byl příznan.III.st a už na pořád.Na pracáku teď můžeš být 11 měsíců. | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 03.12.2013 19:48 hod. | |||
|
už se přesunu k telce, tak se s vámi rozloučím. Užijte si večer a před spaním myslete na něco pěkného, ať vás v noci nestraší žádné starosti. Přeju dobrou noc! ![]() |
||||
| slunickoka | Krystínko, | Datum vložení: 03.12.2013 19:34 hod. | |||
|
RA mně diagnostikovali před asi před čtyřmi roky.Jsem přesvědčená, že mi jí když ne nastartoval, tak zcela jistě urychlil stres z práce.Dělala jsem vedoucí na reklamačním ve velikém elektru.Vloni v březnu jsem poprvé požádala o ID a hned jsem dostala druhý stupeň.Dál jsem pracovala na plný úvazek, z jedné strany na mně řvali zákazníci dvanáct hodin denně, z druhé strany strach z přísného stor managera.Dohodla jsem se s ním, že od října do ledna zůstanu doma, abych tam nemusela být přes vánoce. To bylo vloni.Letos v únoru jsem se už nemohla vrátit, prostě bych to psychicky nezvládla.Hned na to březnu mně bez komise, jenom na základě výsledků prodloužili ID na dobu, až do starobního důchodu.Do září jsem marodila a teď mně tři měsíce platí zaměstnavatel a jsem doma.Dala jsem mu takové lékařské zprávy, že mně nemůže dál zaměstnávat.Druhého ledna se pojedu nahlásit na pracák.Budou mi chybět tři roky a devět dní do starobního důchodu. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 03.12.2013 19:15 hod. | |||
|
Bady díky, Jani už pečeš, já ne až koncem týdne snad trochu. Maky to věřím s cenami. Sape blahopřeji. Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.12.2013 19:14 hod. | |||
|
Taky vám přeji dobrou a klidnou noc. Ještě budu klikat chci splatit dluh. Tak se musím umístit v klikačce do 250 místa.![]() |
||||