Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jdu vás jen pozdravit. Včera už jsem se sem nedostala a od rána se mi točila hlava, že jsem toho dnes moc nenadělala.
Muž uvařil a já jen polehávala. Odpoledne jsme měli schůzi od důchodců. Jelikož jsem pokladník, tak jsem se tam vypravila. Celkem jsem to zvládla, ale jdu si lehnout. Doufám, že mi ráno bude lépe.
Muž na mě huboval, že pořád něco musím dělat, mám prý také trochu odpočívat. Má pravdu. Musím zvolnit.
Mějte pěkný večer. Zítra se snad objevím. Dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
třeba dostaneš taky celýSmajlíkSmajlíkNo myslím,že práci bys už taky nezvládla.....Já teda určitě nééé.Smajlík
Stromečku mám 16 a ještě na dva mám,šetřím na zítra jedeme pryč ,tak hodně budu padat... SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu popřát dobrou noc, dobře se vyspěte a nemyslete na starosti, teda jestli to jde, u mě né, mě mozemk pracuje na plný obrátky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsme toho probraly tolik,že už nebudu nic probírat a popřeji všem krásný a pohodový večer,už si odpočiňte a odreaujte se od všech starostí,aby vaše noc byla klidná,pokojná a bez bolestí...všechno bude dobré a všechno dobře dopadne...Smajlík SmajlíkSmajlík
ahojky zítra...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na pracáku mně budou 11 měsíců platit podporu a tři roky za mně budou platit zdravotní a sociální.Nějak to už doklepu, nevím, jestli ty dva roky a kousek zůstanu na ČID, nebo půjdu třeba o pár měsíců dřív do starobního.Nechám si to potom spočítat a dle toho se rozhodnu.Jedno ale vím jistě, do žádné práce už nepůjdu, ani by mně nikam nevzali.
Mám 18 stromků.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak to jsme i stejný ročník,já jsem 56,ale já byla v loni na operaci páteře tak jsem dostala celý ID.Pak mi ho vzali a dali na pořád II. stupeň,podala jsem si znovu o celý ID a 16.9. mi byl příznan.III.st a už na pořád.Na pracáku teď můžeš být 11 měsíců.
Obrázek uživatelky
profil
už se přesunu k telce, tak se s vámi rozloučím.
Užijte si večer a před spaním myslete na něco pěkného, ať vás v noci nestraší žádné starosti.

Přeju dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
RA mně diagnostikovali před asi před čtyřmi roky.Jsem přesvědčená, že mi jí když ne nastartoval, tak zcela jistě urychlil stres z práce.Dělala jsem vedoucí na reklamačním ve velikém elektru.Vloni v březnu jsem poprvé požádala o ID a hned jsem dostala druhý stupeň.Dál jsem pracovala na plný úvazek, z jedné strany na mně řvali zákazníci dvanáct hodin denně, z druhé strany strach z přísného stor managera.Dohodla jsem se s ním, že od října do ledna zůstanu doma, abych tam nemusela být přes vánoce. To bylo vloni.Letos v únoru jsem se už nemohla vrátit, prostě bych to psychicky nezvládla.Hned na to březnu mně bez komise, jenom na základě výsledků prodloužili ID na dobu, až do starobního důchodu.Do září jsem marodila a teď mně tři měsíce platí zaměstnavatel a jsem doma.Dala jsem mu takové lékařské zprávy, že mně nemůže dál zaměstnávat.Druhého ledna se pojedu nahlásit na pracák.Budou mi chybět tři roky a devět dní do starobního důchodu.
Obrázek uživatelky
profil
Bady díky, Jani už pečeš, já ne až koncem týdne snad trochu. Maky to věřím s cenami. Sape blahopřeji. Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky vám přeji dobrou a klidnou noc. SmajlíkJeště budu klikat chci splatit dluh. Tak se musím umístit v klikačce do 250 místa.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles