Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| sape | já | Datum vložení: 04.12.2013 08:00 hod. | |||
|
ahojky všem, ted jsem četla že dlužíte bodíky, vím že se dá půjčit, ale nevím na jak dlouhou dobu, jestli je pak nejaký problém.já dnes jedu na elekrolečbu,trošku ješt+ shánět dárečky,a pečení těsta zase odložím. | ||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 04.12.2013 07:47 hod. | |||
|
Děvčátka, mějte hezký den..zajděte si na barborky..já si třeba taky venku vzpomenu![]() Karofko, já když strojím stromek, když příjde, tak se podívám kolikátá jsem... ale nebude to ani na body i když dlužím ještě 48 023 bodů ![]() ![]() Dnes je muž doma a jediné co vím, že půjdeme na poštu, až napíši adresu na obálku a papírek na dopor. dopis jinak je program dne neznámý![]() |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 04.12.2013 07:46 hod. | |||
|
Máme zamračeno, bude chumelit.![]() Čekám na opraváře, jsem zvědavá jak mi tu koupelnu rozhasí. ![]() Pak na ten pracák , když se to včera nestihlo. Bodíky nehoním , nechám na příští rok Mějte pohodový den.![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 04.12.2013 07:45 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Jste pilné a čilé už brzy ráno.Těm co budou cestovat za nákupy a známými přeji šťastnou cestu. ![]() ![]() Já byla v Albertu pro chleba a měli ve slevě olejové svíčky na hřbitov.Tak mám teď zásobu, ![]() vzala jsem celé balené.(15 ks)![]() ![]() Vařím koůínka pro zvířátka, tak utíkám ať je nepřevařím. ![]() |
||||
| batole | Krásné ráno, | Datum vložení: 04.12.2013 06:24 hod. | |||
|
venku ještě tma, já dospat nemůžu, jedeme do Prahy. Vyjíždíme až v 8h a už od 5h je po spánku. Jindy spím jako poleno, když se do vody hodí. Badýsku, jestli jsi tady vyjímečně první, tak to máš jako já. Mějte krásný den a nepřehánějte to ani s klikáním, ať se moc nepropadnu Jsem na 457 místě.![]() Páni-Karofko, než jsem dopsala, tak ses tu vyloupla ![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 04.12.2013 06:14 hod. | |||
|
už zas tu straším,nemůžu spát.V 7 hod.jdu Robinka vypravit do školy.A pak pojedeme. Tak se tu mějte krásně a nepřehánějte to s práci![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 04.12.2013 02:14 hod. | |||
|
Milé kamarádky přeji všem hezké vyspinkání a čilé vstávání. Nepracujte tolik nikdo vám na kontrolu nepřijde, a vy budete moc unavené. |
||||
| batole | Dobrou noc | Datum vložení: 03.12.2013 22:07 hod. | |||
|
Jste všichni móóóc pilné. Už se jdu zachumlat a poslouchat radio. Zítra jedeme do Prahy, sta vím se u kamarádky ![]() |
||||
| badysek | Marci | Datum vložení: 03.12.2013 20:40 hod. | |||
|
a muž má pravdu,více odpočívej![]() ![]() ![]() Sape já mám zapnutý PC a občas kliknu,mezi tím peču a něco dělám. Děvčata mají stromečku o hodně víc ![]() ![]() ![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 03.12.2013 20:18 hod. | |||
|
jsem v šoku z vašeho počtu stromečků, teda vy snad jste tu celý den | ||||