Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Alčo, | Datum vložení: 04.12.2013 09:59 hod. | |||
|
gratuluju, to je parádní výhra.![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 04.12.2013 09:47 hod. | |||
|
Holky..musím se pochlubit..úplně nečekaně jsem z jednoho internetového soutěžení o cestování dostala poukázku na 1000Kč do obchodu s potravinami![]() ![]() doporučeně mi to listonoška přinesla![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | VĚRKO, | Datum vložení: 04.12.2013 09:26 hod. | |||
|
tu nespavost ti nezávidím...kdysi jsem to zažila,bylo to hrozné...já na tvém místě bych musela brát prášky na spaní...![]() ![]() Marti,ty jsi babička s velkým B, protože to co všechno zvládneě,klobouk dolů... |
||||
| Bm68 | Konečně | Datum vložení: 04.12.2013 09:24 hod. | |||
|
jsem to všechno přečetla. Jste většinou samá práce. Ale Marti mě dala inspiraci. Dneska kvečeru přijde mladší vnuk sundat mi krabici s formičkama a udělat podobné "výškové" práce. Rovnou mu dám Mikuláše a protože půjde hned od autobusu, myslela jsem, že mu udělám celerovou polévku s krutony, to mají oba vnuci rádi. Jenže hlava pitomá, zapomněla jsem na rohlíky, tak bych musela znovu do krmu. Udělm rajskou s kolínkama, to on taky miluje. Sice nemám hovězí, ale dám mu k tomu klidně vepřo. Věrko, dík za kulturní vložku, v těxchto dnech je to obzvlášť milé. Zdeni, drž se. Kristýnko, dobře dojeďte tam i zpět. |
||||
| koudy | -- | Datum vložení: 04.12.2013 09:20 hod. | |||
|
Věruško,kkrásná básnička...je to tak... Zdeni,tak aby ti to dali brzy do pořádku,ať má klid,to je pořád něco,ten klid nikdy dlouho nevydrží...aspoň mě... ![]() dneska máme pod mrakem,sluníčko asi nevykoukne... ![]() já budu vařit frankfurdskou polévku,zapeču filé abrambory pečené nebo kaši a okurkový salaát... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno | Datum vložení: 04.12.2013 08:54 hod. | |||
|
u nás pod mtady, zima -2st., nefouká. Od psa jsem přišla docela zrzlá na ruce, nechám ho vždycky polítat.Já jsem dnes i po snídani, vyspala jsem se dobřem protože včera mě navečer v Brně už byla docela zima a tak doma v teple jsem zkoukla Ordinaci a šla si lehnout a usnula. Spala jsem do půl páté, ale vstávala jsem v 6 hodin.Dnes bude rajská s kolínkama a masíčko z polévky/koupila jsem hovězí krk/.Včera v Brně jsem ožila, co se týkalo vzpomínek, každá ulic ve středu mi něco napověděla z mého mládí. Krásné vzpomínky ale " Nikdy se nevrátí pohádka mládí".....Ovšem doma si babička už zase mazala nohy " opodeldokem" a byla celá bolavá.Už je mi zase dobře.....Přeji pěkný den vám všem, Zdeničko ať ti tam neudělají velký binec, , máš starostí už tak dost. Snad se vše aspoň trochu urovná a budeš mít s manželem trochu klid.......![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahojky děvčata, | Datum vložení: 04.12.2013 08:42 hod. | |||
|
krásný den!![]() ![]() Mrzne jen to praští.![]() Byla jsem pro časopis a zakecala se, teprve si jdu udělat snídani. |
||||
| Anicka59 | Krásné ráno | Datum vložení: 04.12.2013 08:39 hod. | |||
|
všem. Já zatím nepeču, ale budu muset začít také,i když moc chutí nemám. Malý bude zavazet a to je ten hlavní důvod, proč se mně do toho vůbec nechce. Pomalu začnu balit dárečky, není jich moc, jsou hlavně pro vnoučátka. A nějaké dárečky pro ně přijdou i bodíky. | ||||
| Macizaj | Všem přeji krásné ráno. | Datum vložení: 04.12.2013 08:16 hod. | |||
|
Vyspala jsem se, ale jsem jako po "kůzlatech". Jedeme nakoupit, tak snad venku to bude lepší. Mám upečené korpusy na chaloupky, ale mám vážné obavy, že je ani dělat nebudu. Raději budu chodit venku, uklizeno celkem mám.Cukroví upeču až příští týden. Mám ozdobený jeden stromek, vůbec na to nemám myšlenky.Venku svítí sluníčko, je mráz a tak jedeme. Všem přeji krásný den bez problémů. ![]() ![]() |
||||
| koudy | dobré ránko, | Datum vložení: 04.12.2013 08:14 hod. | |||
|
ranní ptáčátka, já teprve před chvílí vstala,pejskům papání dala,kafíčko a čajíky uvařila,jestli jste po ránu čilé se podívala,svoji depresi jsem hodně daleko vypudila a te´d půjdu vypít kafčo,pak se teprve umyju a obleču,nebo jsem ještě v županu...tak šup,šup,ať se nám dnes daří,,,![]() ![]() ![]() Barborku trhám každý rok,je to pro mě tradice.... ![]() ![]() šikulky,já ještě nepeču,jsem ve skluzu,začnu koncem týdne... ![]() ![]() zatím ahojky...![]() |
||||