Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
gratuluju, to je parádní výhra.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..musím se pochlubit..úplně nečekaně jsem z jednoho internetového soutěžení o cestování dostala poukázku na 1000Kč do obchodu s potravinamiSmajlíkSmajlíkSmajlíkdoporučeně mi to listonoška přineslaSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tu nespavost ti nezávidím...kdysi jsem to zažila,bylo to hrozné...já na tvém místě bych musela brát prášky na spaní...SmajlíkSmajlík

Marti,ty jsi babička s velkým B, protože to co všechno zvládneě,klobouk dolů...
Obrázek uživatelky
profil
jsem to všechno přečetla. Jste většinou samá práce.

Ale Marti mě dala inspiraci. Dneska kvečeru přijde mladší vnuk sundat mi krabici s formičkama a udělat podobné "výškové" práce. Rovnou mu dám Mikuláše a protože půjde hned od autobusu, myslela jsem, že mu udělám celerovou polévku s krutony, to mají oba vnuci rádi. Jenže hlava pitomá, zapomněla jsem na rohlíky, tak bych musela znovu do krmu. Udělm rajskou s kolínkama, to on taky miluje. Sice nemám hovězí, ale dám mu k tomu klidně vepřo.
Věrko, dík za kulturní vložku, v těxchto dnech je to obzvlášť milé.
Zdeni, drž se.
Kristýnko, dobře dojeďte tam i zpět.
Obrázek uživatelky
profil
Věruško,kkrásná básnička...je to tak...

Zdeni,tak aby ti to dali brzy do pořádku,ať má klid,to je pořád něco,ten klid nikdy dlouho nevydrží...aspoň mě...Smajlík

dneska máme pod mrakem,sluníčko asi nevykoukne...Smajlík
já budu vařit frankfurdskou polévku,zapeču filé abrambory pečené nebo kaši a okurkový salaát...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás pod mtady, zima -2st., nefouká. Od psa jsem přišla docela zrzlá na ruce, nechám ho vždycky polítat.Já jsem dnes i po snídani, vyspala jsem se dobřem protože včera mě navečer v Brně už byla docela zima a tak doma v teple jsem zkoukla Ordinaci a šla si lehnout a usnula. Spala jsem do půl páté, ale vstávala jsem v 6 hodin.Dnes bude rajská s kolínkama a masíčko z polévky/koupila jsem hovězí krk/.Včera v Brně jsem ožila, co se týkalo vzpomínek, každá ulic ve středu mi něco napověděla z mého mládí. Krásné vzpomínky ale " Nikdy se nevrátí pohádka mládí".....Ovšem doma si babička už zase mazala nohy " opodeldokem" a byla celá bolavá.Už je mi zase dobře.....Přeji pěkný den vám všem, Zdeničko ať ti tam neudělají velký binec, , máš starostí už tak dost. Snad se vše aspoň trochu urovná a budeš mít s manželem trochu klid.......SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný den!SmajlíkSmajlíkSmajlík Mrzne jen to praští.Smajlík

Byla jsem pro časopis a zakecala se, teprve si jdu udělat snídani.
Obrázek uživatelky
profil
všem. Já zatím nepeču, ale budu muset začít také,i když moc chutí nemám. Malý bude zavazet a to je ten hlavní důvod, proč se mně do toho vůbec nechce. Pomalu začnu balit dárečky, není jich moc, jsou hlavně pro vnoučátka. A nějaké dárečky pro ně přijdou i bodíky.
Obrázek uživatelky
profil
Vyspala jsem se, ale jsem jako po "kůzlatech". Jedeme nakoupit, tak snad venku to bude lepší.
Mám upečené korpusy na chaloupky, ale mám vážné obavy, že je ani dělat nebudu. Raději budu chodit venku, uklizeno celkem mám.Cukroví upeču až příští týden. Mám ozdobený jeden stromek, vůbec na to nemám myšlenky.Venku svítí sluníčko, je mráz a tak jedeme.
Všem přeji krásný den bez problémů.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ranní ptáčátka, já teprve před chvílí vstala,pejskům papání dala,kafíčko a čajíky uvařila,jestli jste po ránu čilé se podívala,svoji depresi jsem hodně daleko vypudila a te´d půjdu vypít kafčo,pak se teprve umyju a obleču,nebo jsem ještě v županu...tak šup,šup,ať se nám dnes daří,,,SmajlíkSmajlíkSmajlík
Barborku trhám každý rok,je to pro mě tradice....SmajlíkSmajlík
šikulky,já ještě nepeču,jsem ve skluzu,začnu koncem týdne...SmajlíkSmajlík
zatím Smajlíkahojky...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles