Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 04.12.2013 12:00 hod. | |||
|
Velká gratulka k výhře - jen pozor na kapesní zloděje,at o ni nepřijdeš | ||||
| koudy | Aničko, | Datum vložení: 04.12.2013 11:49 hod. | |||
|
ještě že sis nic nezlomila...já říkám...když se to s...,tak se to s...![]() ![]() ![]() nejhorší je,když jsi sama doma a nemohla bys vstát... ![]() ![]() |
||||
| filipi | přejí všem | Datum vložení: 04.12.2013 11:42 hod. | |||
|
Přejí vám všem dobré chutnání. Já mám dnes den blbec.Ráno propadlo šufle s borčusem,před polednem jsem urvala dvířka od elekt.sporáků a teď jsem přehlídla poslední schod ležela jsem tam jak ožralá a nikde nikdo.Mám nateklý kotník tak ho ledují. Den blbec ![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 04.12.2013 11:35 hod. | |||
|
nechejte si chutnat![]() ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 04.12.2013 10:45 hod. | |||
|
Holky..moc děkuji...je to 2x 500 Kč.. mám dárky pro moje rodinky![]() ![]() Jste moc hodné ![]() .. mně to vůbec nenapadlo, že bych mohla vyhrát.. Už jsem jednou vyhrála poukázku k Baťovi na boty..to je několik let zpět..já soutěžím jen přes internet..SMS ani korensponďáky neposílám.. |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 04.12.2013 10:30 hod. | |||
|
Alenko,gratulace,je to bezva...![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | dobré ráno berunky, | Datum vložení: 04.12.2013 10:20 hod. | |||
|
Jelikož jsem včera doháněla všechny hry, které stály kvůli stromu, tak jsem šla spát v půl druhé a tím pádem jsem vstala až po deváté.Sice s několika probuzeními, ale i tak dobré. Alenko gratuluji, v potravinách super, než nějakou blbinu. I u nás je zataženo, mrzne, šedivo. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 04.12.2013 10:11 hod. | |||
|
![]() Jsem doma z procházky. Je tam syrovo, nevlídno alespoň u nás. ![]() Alenko, gratuluji k výhře. ![]() Já jdu udělat polevu na Gabrielské rohlíčky a čtyřlístky.Praskla mě větší formička a včera nikde neměli a tak jsem dělala malé jeden plech a zbytek čtyřlístky. ![]() ![]() |
||||
| hela52 | fanypol | Datum vložení: 04.12.2013 10:10 hod. | |||
|
gratuluji | ||||
| MaKuShKa15 | Alenko, | Datum vložení: 04.12.2013 10:09 hod. | |||
|
to se teď moc hodí... Nechtěla by listonoška to nakopírovat a přinést i k nám?? Nutné bych to potřebovala.Raději bych to ale rozmnožila 1000x a poslala Zdeničce, ta je teď nejvíc potřebná.Zdeni, takovývh 1000x 1000 by se šiklo, viď ? No jo,to jsou jen plané představy musíme vyjít/nebo vyběhnout/s tím, co máme....Maruško, já si myslím, že to zveličuješ, nejsem zas taková, dělám jen co můžu a na co mám. Stačí se trochu uskrovnit , pravdou je, že ti moji vnoučkové jsou pro mne vším. Bydlet tu sama, tak bych se zbláznila......Jen jsem nakoukla...Ahojky všem![]() ![]() |
||||