Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| hela52 | slunickoka | Datum vložení: 04.12.2013 13:59 hod. | |||
|
Irčo co dělá česnek - už ho máš nasazený všechen? |
||||
| vocjan | Irenko, | Datum vložení: 04.12.2013 13:57 hod. | |||
|
![]() tolik snad před svátky to nebude. Máme sice také drahého zubaře, ale ty máš určitě keramické. Jinak jsem už dala fotky z pečení. ![]() ![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 04.12.2013 13:39 hod. | |||
|
tak tady nějak čtu že některá z vás pořád vyhrává, můžete mi poradit kde i já bych se mohla uplatnit???![]() |
||||
| slunickoka | Jani, | Datum vložení: 04.12.2013 13:21 hod. | |||
|
u mně každá korunka 4500 kč plus 500 ten šteftík. Držím palce, aby jste měli levnějšího zubaře.![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 04.12.2013 13:12 hod. | |||
|
![]() Vanilkové rohlíčky jsou klasika a ty dva druhé druhy mám z receptů na Chytré ženě. *19** ![]() Odpoledne musím jít poklidit zvířátka. Muž si v neděli ulomil vpředu korunku a tak ho objednala sestřička na 12 ledna. Napsala si telefon, kdyby se něco uvolnilo a dnes už volala, že má přijít v 15,30. Včera jsem ho zlobila, že bude na svátky bezzubý. ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Alčo, | Datum vložení: 04.12.2013 13:11 hod. | |||
|
u nás by jsi již nic nezryla. Byla jsem chvilinku na zahradě a házela pejskovi míček, je promrzlo, ani stopa se neudělala na zrytém. Tak až v dubnu, to se cibulky načekají.Nevím, kam s nima, koukala jsem na ně, jak tlačí klíčky. | ||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 04.12.2013 13:04 hod. | |||
|
Přeji klidnou siestičku..my kafíčkujeme u Sama doma táta neprotestuje![]() FILIPI: ještě, že jsi se nepolámala..mně minulý týden zase vše padalo z rukou..rozbila jsem sklenici a skleněnou poklici na hrnec..nová stála 300Kč.. Blani, já mám počítač pomalý celkově, protože když u klikaček čtu co chytly, tak já jeden puzzlík za 10minut..počítač se to kolečko točí a točí..někdy se i naštvu a vypnu stránku..nemám trpělivost Já se přemlouvám jít chvíli rýt, ale nevím, nevím..![]() doma v teple je to lepšííí![]() ![]() |
||||
| koudy | dobré chutnání | Datum vložení: 04.12.2013 12:49 hod. | |||
|
kdo jste ještě neobědvali,ostatním krásnou siestu...![]() ![]() u nás je počasí hnus fialový,mlha za mnou a mlha předemnou,čím dál hustší.... ![]() ![]() ![]() ![]() Blani,mě PC taky tak někdy blbne... ![]() ![]() prosímtě,tu rajskou doslaď,já mám ráda sladší,kdybych se náhodou stavila... ![]() ![]() Jani,ty jsi šikovná,já ještě ani nevímjaké druhy upeču,vždy dělám klasiku a pak něco nového na zkoušku.... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré chutnání | Datum vložení: 04.12.2013 12:09 hod. | |||
|
k obídku. Mám tu rajskou a furt ji sladím a furt se mi zdá kyselá.A dneska mi nějak stávkuje počítač, asi namrzl, vždycky se najednou zarazí a hrozně trvá, než se rozhýbe. Aničko f., to se tak někdy semele. Ještě, že sis nic nezlomila. Dávej na sebe pozor. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.12.2013 12:06 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. My budeme mít od včerejška ještě čočku s uzeným kuřecím stehnem. Zdeni, jak to vypadá s tou koupelnou? Šlo to spravit? Mám hotovo a budu dávat do krabice. Jdu si uvařit kávu. ![]() ![]() |
||||