Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | já | Datum vložení: 04.12.2013 16:33 hod. | |||
|
nemám se silikonem zkušenosti,jelikž si nemohu moc vyskakovat,mám jen silikonový vál a ten je super...![]() slyšela jsem,že to můžeš klidně použít i do trouby... ![]() |
||||
| hela52 | silikon | Datum vložení: 04.12.2013 16:30 hod. | |||
|
bezva vynález pro zaměstnané/gamblerky/ ženy | ||||
| koudy | teda holky, | Datum vložení: 04.12.2013 16:29 hod. | |||
|
vy jste samá výhra...![]() ![]() ![]() je to příjemné před svátky...ještě jednou gratuluji... ![]() ![]() ![]() já na toto štěstí nemám,jediné,co jsem vyhrála je z CHŽ kuchařka... ![]() ![]() kdybych aspoň měla štěstí v lásce...![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | : | Datum vložení: 04.12.2013 16:29 hod. | |||
|
Silikon se může dát do trouby, mikrovlnky i myčky. Já mám ze všeho nejraději silikonový vál. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 04.12.2013 16:23 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne, nebo spíše už podvečer. Tma je už jak v ranci. Píšete o zubech. Já mám taky korunky, ale kovové. Hlavně, že mám svoje zuby ještě funkční. Ty keramické to je tedy pálka. Tak Alence a Blaničce se zadařilo a mají pěkné výhry. Mají předčasného Ježíška. Já jsem dnes dostala taky mejl, že jsem vyhrála na FB Lídlu silikonovou formu. Tak jsem zvědavá. Žádnou z tohoto materiálu nemám. Máte s tím někdo zkušenost? Může se to dát do elektrické trouby, nebo je to jen do mikrovlnky? |
||||
| koudy | Blani, | Datum vložení: 04.12.2013 16:21 hod. | |||
|
i u nás je tma,už hodinu svítím....musíme to přežít... ![]() přijde jaro, přijde...![]() ![]() Jani,zkoukla jsem nové fotečky,šikula....prosímtě,ty čtařlístky máš odtud z CHŽ? ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Vy | Datum vložení: 04.12.2013 15:30 hod. | |||
|
se tu bavíte o zubech, a mně začal bolet. Ale už jich moc nemám, protézy zubní zatím také nemám, ale v dohledné době budu nad nimi uvažovat, až mně vytrhne ty poslední zuby co mám - většinou mám vytržené téměř všechny stoličky. Ted hlásili jaká se žene hrůza- prý budou možná i střechy létat. Tak at Vás nikoho nic takového nepotká | ||||
| hela52 | "( | Datum vložení: 04.12.2013 15:23 hod. | |||
|
u nás taky (v Pardubicích) už to bude stát za houbels, už aby bylo jaro, tohle období nemám ráda. Já jsem pro tepličko | ||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 04.12.2013 15:19 hod. | |||
|
u nás je tma jako blázen. Už musím svítit. Vypadá to na sníh. Korunek mám plnou pusu,škoda že ne peněženku. Napřed jsem si nechávala jen keramické, ale tu poslední už mám kovovou, leze to moc do peněz. Sape, já jsem dříve dost vyhrávala,teď už je to docela bída. Luštím z časopisů a posílám, co se dá poslat přes internet (e-maile nebo přes webové stránky). Teď v časopisech většina pěkných výher je přes drahé SMS, to neposílám. Ale jsem předplatitelkou MF a tam jsou občas soutěže pro předplatitele, sice taky přes SMS, ale tam se občas něco povede. Posílám jen ty, co mě zajímají, když jsou vstupenky do Prahy, tak ne. Já bych nejela a mladí teď nemají čas. Zdeni, co koupelna? |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 04.12.2013 14:05 hod. | |||
|
Jj, poslední asi před dvěma týdny, nebo tak nějak. Máš pravdu, mám keramické korunky a drahého zubaře, ale v Liberci je zubařů málo, je dobrý, drahý a náladový, což úplně nesnáším. |
||||