Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 04.12.2013 18:17 hod. | |||
|
Blaničko, jsi mně rozesmála, přesně tak by museli čerti nakládat mně. Jak to děláte, samá výhra a já nic. Ale již jsem to psala, člověk nemůže mít všechno a moje největší výhra je manžel.Již 28 let. |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 04.12.2013 18:00 hod. | |||
|
tak jsem necelé půl hodinky ryla..já jen po kouskách a chviličkách..možná se bude dát i zítra..mám toho ještě kus... Pro později příjíté holky - muž vaří a já ryji musím si ho šetřit, ať ještě dva a půl roku vydělává![]() on má už 10let CHOPIN - tak by sice mohl do ID - ale chodí do práce rád![]() Mějte hezký večer..výhra půjde mladým..já soutěžila někdy na jaře o letenky a výhrála jsem nyní poukázky - taky dobré. mám dárky, dám je do vánočních obálek soutěžím na internetu, tak to vyšlo..soutěžím i na germany.travel ..ale tam zatím nic.. Kam po česku..a na takových různých o cestování- - |
||||
| Bm68 | Aničko, | Datum vložení: 04.12.2013 18:00 hod. | |||
|
to jsi mi dala. V pátek jedeme na maturitní ples do Volyně a tý cesty se bojíme (druhá babička a já)i kdyby bylo jen trochu sněhu, natož tohle. Mladí pojedou v pěti, protože povezou vnukovu slečnu, tak už se nevejdu.Takže pojedu s matkou snachy a poveze nás snachy brácha. Snad to tak hrozné nebude. Helo, se mnou by čerti měli práci, leda by si vzali nějaký jeřáb, jinak mě neunesou. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 04.12.2013 17:51 hod. | |||
|
Lepší je, pokud se nemusí, ven nechodit. ![]() ![]() ![]() |
||||
| hela52 | všem | Datum vložení: 04.12.2013 17:51 hod. | |||
|
Tak holčičky zítra buďte hodné, aby si Vás neodnesli čerti | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 04.12.2013 17:40 hod. | |||
|
Tak konečně klid. Koupelna opravená, ani nevím co jste dnes psaly.Je toho moc tady. Pracák také vyřízený. Teď jsem přišla z Penny ještě dokoupit na Mikuláše něco. Venku je vítr a dost zima.![]() |
||||
| hela52 | silný vítr | Datum vložení: 04.12.2013 17:37 hod. | |||
|
tak zalézt do peřin a nevylézat | ||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 04.12.2013 17:19 hod. | |||
|
Hlásili to na pátek, lidé mají být opatrní, a co jde, tak si mají zabezpečit- prý bude nejsilnější za posledních 10 let. Ale doufám, že jsem to nepopletla, že mluvili o 10 letech |
||||
| Bm68 | Hezjký podvečer, | Datum vložení: 04.12.2013 17:10 hod. | |||
|
měla jsem tu chvíli vnuka. Kde já musím lézt na židli, on v pohodě dosáhne ze země. Tak jsem si ho aspoň chvilku užila a dozvěděla se něco ze školy. Boženko, vidíš, taky máš výhru, gratuluju. Se silikonem nemám žádné zkušenosti, ani si to nedovedu představit. Ale zrovna v pondělí jsem byla u nás v Dom. potřebách a viděla tam formu na bábovku a vypadala jako gumová nebo tak něco, když ji člověk vzal do ruky, tak se různě prohýbala jako živá. Třeba byla silikonová. Aničko f. k lékaři jdi. Snad ti pomůže. Aničko 59, kdy mají létat ty střechy? U nás to vypadalo hrozně, ale zatím žádná pohroma nepřišla. |
||||
| filipi | kuk ženičky | Datum vložení: 04.12.2013 16:35 hod. | |||
|
Krásný podvečer a krásnější bezbolestnou noc.Mě ten kotník bolí čím dál víc půjdu s ním asi zítra k lékaři.![]() ![]() |
||||