Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | * | Datum vložení: 04.12.2013 19:20 hod. | |||
|
Dobrou noc..již vypnu PC..![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 04.12.2013 19:20 hod. | |||
|
K příspěvku jsem raději zticha. Jinak krásnou dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | * | Datum vložení: 04.12.2013 19:19 hod. | |||
|
Holky..EVA-Avemor vás vítala jako nové na této diskuzi.. my si říkáme chytračky - Chytré ženy.. Doufám, že se neurazíte, když někdy napíši, babky - my dříve chodili na babinec - nejmladší babka - maminka školáčků.. ![]() ale to spíše bych napsala na jiné diskuzi..holky z babince sem vlasně nechodí, jen Anička 58![]() |
||||
| hela52 | sape | Datum vložení: 04.12.2013 19:08 hod. | |||
|
já jsem též nová, ale pochopila jsem to, že nás tady uvítala, protože jsme na portálu chytré ženy tudíž chytračky--- určitě to nebylo myšleno jinak | ||||
| sape | já | Datum vložení: 04.12.2013 18:59 hod. | |||
|
proč píše avemor novým chytračkám, že jsme se na něco zeptali, žádali o radu, já myslela, že je tady diskuze, že se svcěříme, poradíme si a pod. jsem tu nová, nevěděla jsem, že to může vadit když požádám o radu | ||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 04.12.2013 18:50 hod. | |||
|
Jani, díky...![]() ![]() já a zuby,to je boj...už mám horní nástavbu spodní mám svoje,každý den lepím protézu a musím být ráda,že se najím... ![]() ![]() |
||||
| hela52 | výhra | Datum vložení: 04.12.2013 18:49 hod. | |||
|
u mne stejné, já tak akorát do něčeho šlápnout,- jinak mojí výhrou též manžel už 38 let | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 04.12.2013 18:35 hod. | |||
|
![]() Přeji pěkný večer.Odpoledne jak jsem přijela z poklidu zvířátek tu byla vnučka Barbora.Chvíli jsme povykládali.Když jsem přijela byl muž už doma.Zub má spravený a stálo to jen 650 Kč. Zdeni, tak koupelna už spravená. Také chci jít ještě do Penny koupit ještě buráky.Mám to 5 minut cesty.Maruš, ten recept najdeš v receptech, když si do vyhledávání dáš Gabrielské rohlíčky - z půlky byly rohlíčky a z půlky ty jetelinky. Bobino, gratuluji také k výhře. Irenko, já také nevyhrávám a výhrou je také můj muž. ![]() už 43 let. ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 04.12.2013 18:30 hod. | |||
|
Novým chytračkám přeji aby se jim tady líbilo, A vítám je mezi námi.![]() Taky mám silikonový vál a jsem s ním spokojená. Formu jsem měla v ruce několikrát, dokonce jsem jednu koupila jako dárek k svátku, ale nějak si neumím představit ji dávat do trouby. |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 04.12.2013 18:26 hod. | |||
|
Tak to ti nezávidím. Bylo tam také řečeno, že se raději nemá ani auty jezdit - má to začít nějak večer ve čtvrtek | ||||