Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Děvčátka, | Datum vložení: 04.12.2013 20:00 hod. | |||
|
holky,babičky,seniorky a.t.d. přeji všem klidné prožití dnešního večera,hlavně u našeho seriálku...![]() pak hezky do pelíšků a spinkat bez starostí, bolestí,černých myšlenek a zítra ahojky... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Zdravím všechna milá děvčata, | Datum vložení: 04.12.2013 20:00 hod. | |||
|
V silikonové formě jsem už pekla vícekrát bábovku i sekanou. Nemusí se vymazávat, postaví se na plech doprostřed a peče se v ní jako v normální. Dcera v jiné teď nepeče bábovky. Silikonová forma bábovka je vyrobena ze speciálního silikonového materiálu, díky kterému má celou řadu jedinečných vlastností: teplota do 230st.C, vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby a mrazničky, lze je snadno vyklopit, já mám i čtverec, obdelník a formy na biskupský chlebíček. Nebojte se toho, talé jsem tomu nevěřila, ale když už jsem je dostala, tak jsem je jednou vyzkoušela .To jen na radu....Jinak všem přeji pěkný večer, babičkou jsme sedmkrát a neznamená to, že nemohu být i " holka".Změnu pohlaví jsem nepodstoupila. Hezky se vyspěte zítra ahojky... ![]() ![]() |
||||
| hela52 | dřevěná babička | Datum vložení: 04.12.2013 19:58 hod. | |||
|
Irčo to je nádherné oslovení-to se mi líbí - to na tebe sedí | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 04.12.2013 19:53 hod. | |||
|
Tak děvčátka jdu se rozloučit. Zítra mám v plánu udělat nějaká těsta, v pátek se bude pést cukroví![]() Tak mějte pěkný večer a dobrou a bezbolestnou noc všem. ![]() |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 04.12.2013 19:48 hod. | |||
|
Já abych měla nějaký pohyb a ty kluby mně neusadily na vozík, tak jezdím s károu do lesa na dřevo. Chodím kolem sběrného dvora a pán, který to tam má na starost mi říká dřevěná babička. Vůbec mi to nevadí a pokud se s někým bavím, tak říkám, že jsem stařenka. | ||||
| hela52 | babky | Datum vložení: 04.12.2013 19:41 hod. | |||
|
jako úžasné mi připadá setkání mojí maminky 87 let se svými spolužačkami, kdy se všechny "dámy v letech" oslovují holky, tak proč mi bychom se měly zlobit za baby... však kdyžž nějaký chlap řekne "to je ale baba" tak to musí být kočka | ||||
| hela52 | všem správným babám | Datum vložení: 04.12.2013 19:31 hod. | |||
|
tak, tak souhlasím | ||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 04.12.2013 19:30 hod. | |||
|
Mně to také nevadí, babkou jsem již 4 krát. A jen mimochodem, dříve to byly stařenky, a přijde mně to sympatické - takové ryze české a vesnické | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 04.12.2013 19:30 hod. | |||
|
taky už se loučím,koukám na zprávy a pak jdu na Cesty domů. Sice se nejspíš vrátím ještě na chvilku chytit pár šupin a hlavně kouknout do mejlů, ale možná už se tady nesejdeme. Sape, jsme tu všechny chytračky, chytré ženy. Tak hezký večer a příjemnou dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| hela52 | všem | Datum vložení: 04.12.2013 19:29 hod. | |||
|
mě to nevadí - jsem babka - brzy už trojnásobná, pokud mě nikdo moc neuráží, tak já jsem tak říkajíc splachovací | ||||