Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | - | Datum vložení: 05.12.2013 07:41 hod. | |||
|
Krasný den, a bacha na čerty, at vás nenaloží do pytle. Tady je zatím bezvětří, pod mrakem, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dal | ||||
| fanypol | * | Datum vložení: 05.12.2013 07:26 hod. | |||
|
Já mám dvě vnučky, třetí nám přibude příští rok a 5 vnoučat od vyvdaných dcer![]() ![]() Jak se tu psalo o kárce a dříví z lesíka..naši taky dlouho topili v kamnech, tak se na dřevo jezdilo a taky k Moravě na trávu králíčkům.. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 05.12.2013 07:25 hod. | |||
|
děvčátka! Nebo radši holky!![]() ![]() ![]() ![]() My si říkáme s kamarádkami pořád holky a když si odmyslím zdravotní neduhy, tak si tak i připadám. ![]() Irenko, teda ty jsi pilníček - 24 stromečků. ![]() A co myčka? Funguje? Přeju manželovi, aby u lékaře bylo všechno OK. Majko, jdeš z jedné rodinné sešlosti do druhé, to je krásné. Zuby já mám taky svoje, chybí mi jen všechny 8. Ale co se mě natrápí. Marcelko,bydlí syn daleko? Mě to počasí tak vystrašilo, že se budu v pátek bát. Ale snachy matka je ještě větší bojínek, tak možná nikam nebude chtít a v tom případě bych neměla odvoz. Tak vstáváme, vstáváme... |
||||
| fanypol | Holky..ahojky | Datum vložení: 05.12.2013 07:23 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji všem...ještě je tma, ale dnes jsem vstala dříve..čůrat se mi chtělo, a už jsem si nelehla, ale jsem v pyžámku![]() ![]() Mějte hezký den...a večer pozor na čerty ![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 04.12.2013 23:18 hod. | |||
|
sape Hela52 má pravdu to bylo myšleno tak jak píše fanypol.Snad je vše už jasné. Taky jsem babička má 66 roků a tři vlastní vnoučata 20, 20, a 15. Jednoho pžiženěného vnuka 5 a dvě děvenky 17 a 13 přítelkyně mého syna. |
||||
| slunickoka | :-( | Datum vložení: 04.12.2013 22:08 hod. | |||
|
Tak jsem ještě chtěla zapnout myčku a tváří se, že je úplně mrtvá. Ani jediná kontrolka. navíc mně prolítavají různě do sebe okna v noťasu, tak se bojím, že mně opouští i on. Pokud ano, tak na sto procent se vyvrbí něco do třetice. Mám 24 stromků. Ráno vezu vnučku do školy, potom s manželem k lékaři a nákup, tak dopoledne nebudu.navíc nemám na zítra vařeno, ách jo. Přeji všem krásné sny. |
||||
| Hali | Příjemný pohodový večer všem "seniorkám"! | Datum vložení: 04.12.2013 20:52 hod. | |||
|
Snažila jsem se aspoň trochu být v obraze a pročíst Vaše zprávičky.Maruško-koudy,Ty jsi to v oslovení vystihla, všechno to sedí na nás tady...Regi,tak máte maminku doma,je to o starost méň,že už je doma s tatínkem,ale až další dny ukáží,jak všechno zorganizovat,aby to klapalo.Děvčata,Vy už pilně pečete,já začnu asi v neděli.Od pondělka tady máme malého čiperu,nemůže do školky,tak hlídáme.V sobotu je u nejmladšího synka celorodinná sešlost-syn má narozeniny dnes a snacha v pondělí.Téma zuby-zatím mám svoje,chybí mně jen dvě osmičky.Ale hrozím se toho,až zuby dopoví...máme ohromně šikovného zubaře,ale taky nehorázně drahého...Téma babičky-u nás na Valašsku stařenky-jsem babičkou čtyřem vnučkám,jednomu vnoučkovi,jednomu vnoučkovi "přiženěnému" a jedné cácorce pravnučce.Štěstí ve hře nemám,mám ho v našich dětech,jejich rodinkách a hlavně už 50 let v manželovi.Ten vítr mě hodně děsí,u nás duje už dva dny,jsme na kopci a bývá tu pořádný fukéř.Děvčátka,klidnou dobrou noc Vám všem přejí Valaši | ||||
| 2baculka | Děvčata,zdravím dost pozdě. | Datum vložení: 04.12.2013 20:32 hod. | |||
|
Měla jsem hektický den. Ráno vše nachystat, uklidit a hned byla mamina doma a pak donesla děvčata oběd. Samozdřejmě se nic moc nevyřešilo a my spěchali domů, tedy já ke kadeřnici, kterou jsem měla 3 měsíce objednanou. Po nákupech jsem se vrátila maminu zušletit, tedy vlasy a byl večer. Myslím že toho má dost, prý v noci nespala. I tak mám hrůzu z toho, jak to zvládá, ale uvidím zítra. Stavím se u ní po práci. Napsala jste toho moc, nemám dočteno a skoro spím. Ty starosti si nevybírají a bude jistě jednou líp. Přeji dobrou noc. |
||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 04.12.2013 20:20 hod. | |||
|
![]() dobrou noc a také jdu na seriálek. Jsem babičkou jen dvakrát a holky jsou už plnoleté. Klidné a pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Dobrý večer. | Datum vložení: 04.12.2013 20:04 hod. | |||
|
Je mi líto, že jsem se sem dostala zase pozdě. Trochu jsem dočetla, zjistila, že zde máme nové kamarádky, které bych také chtěla přivítat.Pamatuji si jen, že Alenka vyhrála - velká gratulace. Silikonové formy má moje snacha a peče se v nich bezvadně v elektrické troubě. Jinak nereaguji, protože už nevím, která jste co psala. U nás dnes bylo také ošklivě. Ráno mráz a sluníčko, ale rychle se to pokazilo a byl silný vítr s mrazem. My pojedeme v pátek k synovi, tak mám různé chystání. Dnes jsem vyžehlila koš prádla a dozdobila svícínky. Někdy je vložím. Irenko, u nás je les plný dřeva, ale na klacíky už ani nikdo nechodí. My chodíme do lesa na procházku, ale dřevo nepotřebujeme, jsme v bytovce. Všem vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc. Doufám, že se po svátcích budeme scházet častěji. ![]() ![]() |
||||