Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 05.12.2013 08:46 hod. | |||
|
U nás je pod mrakem, ani nemrzlo. Blaničko, syn bydlí pod Krušnými horami, poblíž Klášterce n/Ohří. Doufám, že nebude počasí tak hrozné, jak předpovídají. Vnučka má 12 narozeniny a je Mikuláš, tak musíme dojet. Vnoučata mám 4 a jednoho pravnuka. Regi, tobě držím moc všechny palečky, abyste všechno zvládli bez problémů a ty jsi konečně měla čas také na sebe. Věrko, ať tě zubař moc nepotrápí! Majko, u nás je také stále co slavit. Hlavně, aby celá rodina byla zdravá! Jdu upéci slané chuťovky a zašít vnukovi rifle. Mějte pěkný den! U lékařů ať jsou jen samé dobré zprávy!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné mikulášské a čertovské ráno, | Datum vložení: 05.12.2013 08:44 hod. | |||
|
naše malá nemohla dospat, co jí ten dnešek přinese, má strach, že tam bude uhlí.Je to jejich radost-dětí, nevěří, že jsou, ale když se objeví dvoumetroví čerti, tak se strachy třepe.To ji jistě dnes čeká. Jinak ale radost veliká, u nás chodí po vesnici jích víc, tak není o ně nouze .Dnes vařím čočku s klobásou a polévka je vývar od včera.Včera jsem upekla 3 nohavice štrůdlu a už je jen půlka.Mám ale radost, že jim chutná.Dnes udělám další, z kupovaného listového těsta je to hned.Manžel okrouhá jablíčka, to dělá docel rád.....Přeji vám moc pěkný den, u nás vylézá sluníčko a v noci nemrzlo.Byla 0.st. ![]() |
||||
| batole | Zdravím, | Datum vložení: 05.12.2013 08:43 hod. | |||
|
teprve vstávám a probírám se. Není na nás takové cestování, Ještě průdušky c pořádku nejsou. Nic od Mikuláše připravené nemám... A taky honem pro Barborku říznout.![]() |
||||
| Hali | Krásný den všem pilným "seniorkám"! | Datum vložení: 05.12.2013 08:31 hod. | |||
|
U nás do rána trochu nasněžilo,teď je na nule,vítr utichl.Malý čipera zatím nedorazil,asi dlouho spinkal.Syn pracuje doma,takže malého nemusí budit a přiveze ho později.Blani,máš pravdu,že jdeme z jedné rodinné sešlosti do druhé-ale zatím to je i pro nás moc příjemné,moc milé,zvládáme a užíváme si to.Při početné 16členné rodině,která hodně drží pohromadě,se pořád něco děje...Také si s kamarádkami z babince říkáme "holky" a je nám spolu i přes těch 68-69 let dobře jako za mlada.A je to tak,jak tu někdo zmiňoval-v rodině sice můžu říct všechno,co mně chodí hlavou,ale takové to "obyčejné" správné babské pokecání,to mám právě s kamarádkama v babinci,to se nedá nahradit ani pokecem se snachami,které jsou moc šikovné a rozumíme si navzájem.Za ty naše babince jsem moc vděčná...Děvčata,ať se Vám den vydaří,zvládněte všecko co Vás čeká bez karambolů,v pohodě a hlavně ve zdraví. | ||||
| 2baculka | Kuk, | Datum vložení: 05.12.2013 08:29 hod. | |||
|
je slabý poprašek sněhu a trochu fouká. Včera jsem šla dost dlouho spát, čekala na dceru až dorazí z odpolední. Přebrala jsem totiž všechno dovezené prádlo a je nutno vyprat alespoň 1 várku. Stejně bylo potřeba se dohodnout co a jak, jelikož sama měla jiné potřeby, než celá rodinka. Je škoda, že je sama, chybí mi vnoučata, o kterých tu nyní díky nově příchozím diskutujete. | ||||
| vocjan | I | Datum vložení: 05.12.2013 08:11 hod. | |||
|
![]() já přeji pěkný den. Máme nad nulou, oblačno a bezvětří. Zdeni, sníh si nechte u Vás na horách, spíš ještě raději výš. Jdu za zvířátky. ![]() ![]() |
||||
| hela52 | všem správným babám | Datum vložení: 05.12.2013 08:05 hod. | |||
|
přeji krásné ráno, úspěšné klikání, no prostě úspěšný celý den - bacha večer na čerty, ale myslím, že jsme tu samé andělky, takže se nemusíme bát | ||||
| sape | já | Datum vložení: 05.12.2013 08:02 hod. | |||
|
dobré ránko všem, vidíte, jsem tu nová a takový rozruch, omlouvam, se ale po přečtení mne bodlo u srdíčka a tak , no stalo se, moje reakce, takže vše vysvětleno a jedeme dále, tady u nás je docela fajn počasí, byla jsem již venku s psíkem,dnes pojedu za třetím vnoučkem, je mu 14 dnů.moc se těším | ||||
| sape | já | Datum vložení: 05.12.2013 08:02 hod. | |||
|
dobré ránko všem, vidíte, jsem tu nová a takový rozruch, omlouvam, se ale po přečtení mne bodlo u srdíčka a tak , no stalo se, moje reakce, takže vše vysvětleno a jedeme dále, tady u nás je docela fajn počasí, byla jsem již venku s psíkem,dnes pojedu za třetím vnoučkem, je mu 14 dnů.moc se těším | ||||
| Sarita | Pěkné bílé ráno | Datum vložení: 05.12.2013 07:57 hod. | |||
|
Trochu tady nachumelilo a je zamračeno, asi zase bude padat sníh další. Tak čerti si neušpiní kopyta. Věrko já už jsem přes 500, neřeším to . Dávejte pozor dnes na to počasí, když tak straší větrem.![]() |
||||