Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pod mrakem, ani nemrzlo.
Blaničko, syn bydlí pod Krušnými horami, poblíž Klášterce n/Ohří. Doufám, že nebude počasí tak hrozné, jak předpovídají. Vnučka má 12 narozeniny a je Mikuláš, tak musíme dojet.
Vnoučata mám 4 a jednoho pravnuka.
Regi, tobě držím moc všechny palečky, abyste všechno zvládli bez problémů a ty jsi konečně měla čas také na sebe.
Věrko, ať tě zubař moc nepotrápí!
Majko, u nás je také stále co slavit. Hlavně, aby celá rodina byla zdravá!
Jdu upéci slané chuťovky a zašít vnukovi rifle.
Mějte pěkný den! U lékařů ať jsou jen samé dobré zprávy!!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
naše malá nemohla dospat, co jí ten dnešek přinese, má strach, že tam bude uhlí.Je to jejich radost-dětí, nevěří, že jsou, ale když se objeví dvoumetroví čerti, tak se strachy třepe.To ji jistě dnes čeká. Jinak ale radost veliká, u nás chodí po vesnici jích víc, tak není o ně nouze .Dnes vařím čočku s klobásou a polévka je vývar od včera.Včera jsem upekla 3 nohavice štrůdlu a už je jen půlka.Mám ale radost, že jim chutná.Dnes udělám další, z kupovaného listového těsta je to hned.Manžel okrouhá jablíčka, to dělá docel rád.....Přeji vám moc pěkný den, u nás vylézá sluníčko a v noci nemrzlo.Byla 0.st.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
teprve vstávám a probírám se. Není na nás takové cestování, Ještě průdušky c pořádku nejsou. Nic od Mikuláše připravené nemám... A taky honem pro Barborku říznout.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás do rána trochu nasněžilo,teď je na nule,vítr utichl.Malý čipera zatím nedorazil,asi dlouho spinkal.Syn pracuje doma,takže malého nemusí budit a přiveze ho později.Blani,máš pravdu,že jdeme z jedné rodinné sešlosti do druhé-ale zatím to je i pro nás moc příjemné,moc milé,zvládáme a užíváme si to.Při početné 16členné rodině,která hodně drží pohromadě,se pořád něco děje...Také si s kamarádkami z babince říkáme "holky" a je nám spolu i přes těch 68-69 let dobře jako za mlada.A je to tak,jak tu někdo zmiňoval-v rodině sice můžu říct všechno,co mně chodí hlavou,ale takové to "obyčejné" správné babské pokecání,to mám právě s kamarádkama v babinci,to se nedá nahradit ani pokecem se snachami,které jsou moc šikovné a rozumíme si navzájem.Za ty naše babince jsem moc vděčná...Děvčata,ať se Vám den vydaří,zvládněte všecko co Vás čeká bez karambolů,v pohodě a hlavně ve zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
je slabý poprašek sněhu a trochu fouká. Včera jsem šla dost dlouho spát, čekala na dceru až dorazí z odpolední. Přebrala jsem totiž všechno dovezené prádlo a je nutno vyprat alespoň 1 várku. Stejně bylo potřeba se dohodnout co a jak, jelikož sama měla jiné potřeby, než celá rodinka. Je škoda, že je sama, chybí mi vnoučata, o kterých tu nyní díky nově příchozím diskutujete.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
já přeji pěkný den.
Máme nad nulou, oblačno a bezvětří. Zdeni, sníh si nechte u Vás na horách, spíš ještě raději výš.

Jdu za zvířátky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásné ráno, úspěšné klikání, no prostě úspěšný celý den - bacha večer na čerty, ale myslím, že jsme tu samé andělky, takže se nemusíme bát
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko všem, vidíte, jsem tu nová a takový rozruch, omlouvam, se ale po přečtení mne bodlo u srdíčka a tak , no stalo se, moje reakce, takže vše vysvětleno a jedeme dále, tady u nás je docela fajn počasí, byla jsem již venku s psíkem,dnes pojedu za třetím vnoučkem, je mu 14 dnů.moc se těším
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko všem, vidíte, jsem tu nová a takový rozruch, omlouvam, se ale po přečtení mne bodlo u srdíčka a tak , no stalo se, moje reakce, takže vše vysvětleno a jedeme dále, tady u nás je docela fajn počasí, byla jsem již venku s psíkem,dnes pojedu za třetím vnoučkem, je mu 14 dnů.moc se těším
Obrázek uživatelky
profil
Trochu tady nachumelilo a je zamračeno, asi zase bude padat sníh další. Tak čerti si neušpiní kopyta.Smajlík Věrko já už jsem přes 500, neřeším to .Smajlík Dávejte pozor dnes na to počasí, když tak straší větrem.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles