Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 05.12.2013 10:08 hod. | |||
|
![]() Jsem doma.Když jsem jela na východě nakukovalo slunce, ale na západě bylo černo.Jen jsme s fenkami vyšly začalo pršet.Sice drobně, ale bunda byla mokrá.Teď už tam svítí také sluníčko. Aničko, Filipi to tě lituji, to venčení bude horor.Nemáš v okolí někoho kdo by Ti pomohl? I já tak nakupuji listová těsta ve slevě a skladuji v mražáku, ale není nafukovací. ![]() . |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, | Datum vložení: 05.12.2013 10:07 hod. | |||
|
Já jsem vždycky na podzim a v zimě na nic. Hodně tomu pomáhá stres, sluníčko není a víc si všímám bolestí. Ale ono to asi lepší už nebude....Zřejmě to nezáleží jen na věku, vedle je sousedka, má 84 a lítá jako čamrda.Možná je to tím, že celý život byla na nohách po polích a zahradě a já jsem byla jako ta " kancelářská krysa". Ty sedí na zadku a pohybu moc není. Musíme to nějak přežít, nic jiného nám nezbývá.Blani, jsou mladší a jsou na tom hůře. Tu injekci ,pokud budeš potřebiv at, přetrpíš, hlavně aby ti pomohla na delší dobu.Já bych také ráda chodila mezi " babky", ale já jsem se sem přestěhovala až po šedesátce a to jsou pro mne cizí lidi. Je to velká škoda.Pokec je nutný, jak píše Majka, rodina, děti i snachy ho nenahradí, i když je vše v nejlepším pořádku. Blani, drž se, u vás je větší zima, ale já ráda vzpomínám na Šumavu a přes tvoje město jsem dost jezdila.A okolí Prachtaic známe také obě......![]() |
||||
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 05.12.2013 10:05 hod. | |||
|
copak jsi dělala že jsi si nožičku zranila? |
||||
| Bm68 | Marti, | Datum vložení: 05.12.2013 09:58 hod. | |||
|
taky kupuju těsto, když natrefím na slevu a dělám z něho malé slané záviny. Koleno je zatím docela dobré, ale varují mě,že prý to většinu nevydrží a budu muset na další injekci. Ale pořád mě zlobí noha kolem kotníku, co jsem měla ty křeče. Takže pajdám. Doufám, že se to zlepší. |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, nakoukla jsem | Datum vložení: 05.12.2013 09:43 hod. | |||
|
Já si těsto také většinou dělám, ale jak jsem byla v Brně, tak manžel mě nastrouhal dost jablíček a dal je do lednice pod potrav.folii. Řekl mi to až včera dopoledne, tak jsem rychle vyndala dvě listová těsta, mám je doma na šneky pro rychlou potřebu. Většinou na slané. Byly ale dobré taky. Koupím si je vždy do zásoby, když jsou ve slevě.... Co koleno, je to už dobré? Já jsem do zvládla a je to o hodně lepší.Jen schody mi vadí....![]() |
||||
| filipi | dobré dopoledne | Datum vložení: 05.12.2013 09:42 hod. | |||
|
Tak se vám děvčata hlásím.Byla jsem u doktora a mám naštíplý kotník a sádru.Chudák pes vůbec nevím jak ho budu venčit.40schodů teď jsem to šplhala čtvrt hodiny.Já jsem z Vysočiny je u nás bezvětří a docela krásné.![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 05.12.2013 09:41 hod. | |||
|
tady se psalo, že jsme andělky.. tak moje třetí vnučka by se měla jmenovat právě Andělka![]() ![]() My dokud žila maminka, jsme se hodně u ní scházeli, vše jsme u ní slavili, teď již to trošku vázne... ale scházíme se s rodinou, jen ne už tak často.. už rodinky sester i ta moje slaví vše doma...ale na Vánoce Zpívanky budou i když letos poprve bez maminky, budou asi i smutné..a třetí bez sestry, která je v naší rodině před mnoha lety zavedla, ona totiž uměla zpívat..my už spíše bručíme ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Maruško, | Datum vložení: 05.12.2013 09:20 hod. | |||
|
tak jsi mě uklidnila. Já jsem se dívala na internet a když jsem si zadala Jihoč. kraj, tak tam bylo hned to varování a právě kolem Prachatic nejhorší sněžení a vítr. A v našem kraji zase u nás nejhorší. Ale asi opravdu to nejhorší bude na severu. Uf. Děvčata ze severu, držte se. Vařit nemusím, mám ještě rajskou. Štrudl u nás milují všichni, peču taky 3 nohavice, těsto dělám, ale nemám jablíčka a ve sklenicích už je jen na jednu várku,tak to šetřím. |
||||
| koudy | ještě, | Datum vložení: 05.12.2013 09:07 hod. | |||
|
včera večer v televizi ukazovali,že ta pohroma má jít přes sever republiky...doufámteda,že se nám tu vyhne...holky,co žijete na severu,ať vás to moc nepostihne a držte se...![]() ![]() ![]() vařit budu čínu a rýži,polívku mám od včera... ![]() ![]() upečenou mám kefírovou buchtu,a ten štrůdl je dobrý tip na výkend,naši ho mají moc rádi a holky,když se sejdem všichni,jenás už 12... ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | dobré ráno, | Datum vložení: 05.12.2013 08:50 hod. | |||
|
přeji...![]() ![]() taky si říkáme holky,když se nás někde sejde víc,i když teďka málo kam chodím... ![]() a taky se tak uvnitř cítím...![]() ![]() u nás dneska svítí krásně sluníčko,hned je líp na duši... ![]() ![]() Makuška má miloučkého čertíka,myslím,že ani jednu z nás nebude čert chtít odnést![]() já mám 4 vnoučata,párečky,od každého staršího syna ,ten mejmladší je svobodný... když byly děti menší,jezdily na Mikuláše k nám,já je vždy objednala,takže jsem si to též užívala... |
||||