Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem doma.Když jsem jela na východě nakukovalo slunce, ale na západě bylo černo.Jen jsme s fenkami vyšly začalo pršet.Sice drobně, ale bunda byla mokrá.Teď už tam svítí také sluníčko.

Aničko, Filipi to tě lituji, to venčení bude horor.Nemáš v okolí někoho kdo by Ti pomohl?

I já tak nakupuji listová těsta ve slevě a skladuji v mražáku, ale není nafukovací.SmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem vždycky na podzim a v zimě na nic. Hodně tomu pomáhá stres, sluníčko není a víc si všímám bolestí. Ale ono to asi lepší už nebude....Zřejmě to nezáleží jen na věku, vedle je sousedka, má 84 a lítá jako čamrda.Možná je to tím, že celý život byla na nohách po polích a zahradě a já jsem byla jako ta " kancelářská krysa". Ty sedí na zadku a pohybu moc není. Musíme to nějak přežít, nic jiného nám nezbývá.Blani, jsou mladší a jsou na tom hůře. Tu injekci ,pokud budeš potřebiv at, přetrpíš, hlavně aby ti pomohla na delší dobu.Já bych také ráda chodila mezi " babky", ale já jsem se sem přestěhovala až po šedesátce a to jsou pro mne cizí lidi. Je to velká škoda.Pokec je nutný, jak píše Majka, rodina, děti i snachy ho nenahradí,Smajlíki když je vše v nejlepším pořádku. Blani, drž se, u vás je větší zima, ale já ráda vzpomínám na Šumavu a přes tvoje město jsem dost jezdila.A okolí Prachtaic známe také obě......Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
copak jsi dělala
že jsi si nožičku zranila?
Obrázek uživatelky
profil
taky kupuju těsto, když natrefím na slevu a dělám z něho malé slané záviny.
Koleno je zatím docela dobré, ale varují mě,že prý to většinu nevydrží a budu muset na další injekci. Ale pořád mě zlobí noha kolem kotníku, co jsem měla ty křeče. Takže pajdám. Doufám, že se to zlepší.
Obrázek uživatelky
profil
Já si těsto také většinou dělám, ale jak jsem byla v Brně, tak manžel mě nastrouhal dost jablíček a dal je do lednice pod potrav.folii. Řekl mi to až včera dopoledne, tak jsem rychle vyndala dvě listová těsta, mám je doma na šneky pro rychlou potřebu. Většinou na slané. Byly ale dobré taky. Koupím si je vždy do zásoby, když jsou ve slevě.... Co koleno, je to už dobré? Já jsem do zvládla a je to o hodně lepší.Jen schody mi vadí....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak se vám děvčata hlásím.Byla jsem u doktora a mám naštíplý kotník a sádru.Chudák pes vůbec nevím jak ho budu venčit.40schodů teď jsem to šplhala čtvrt hodiny.Já jsem z Vysočiny je u nás bezvětří a docela krásné.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tady se psalo, že jsme andělky.. tak moje třetí vnučka by se měla jmenovat právě AndělkaSmajlíkSmajlík
My dokud žila maminka, jsme se hodně u ní scházeli, vše jsme u ní slavili, teď již to trošku vázne... ale scházíme se s rodinou, jen ne už tak často.. už rodinky sester i ta moje slaví vše doma...ale na Vánoce Zpívanky budou i když letos poprve bez maminky, budou asi i smutné..a třetí bez sestry, která je v naší rodině před mnoha lety zavedla, ona totiž uměla zpívat..my už spíše bručímeSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsi mě uklidnila. Já jsem se dívala na internet a když jsem si zadala Jihoč. kraj, tak tam bylo hned to varování a právě kolem Prachatic nejhorší sněžení a vítr. A v našem kraji zase u nás nejhorší. Ale asi opravdu to nejhorší bude na severu. Uf. Děvčata ze severu, držte se.
Vařit nemusím, mám ještě rajskou.
Štrudl u nás milují všichni, peču taky 3 nohavice, těsto dělám, ale nemám jablíčka a ve sklenicích už je jen na jednu várku,tak to šetřím.
Obrázek uživatelky
profil
včera večer v televizi ukazovali,že ta pohroma má jít přes sever republiky...doufámteda,že se nám tu vyhne...holky,co žijete na severu,ať vás to moc nepostihne a držte se...SmajlíkSmajlíkSmajlík
vařit budu čínu a rýži,polívku mám od včera...SmajlíkSmajlík
upečenou mám kefírovou buchtu,a ten štrůdl je dobrý tip na výkend,naši ho mají moc rádi a holky,když se sejdem všichni,jenás už 12...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji...SmajlíkSmajlík
taky si říkáme holky,když se nás někde sejde víc,i když teďka málo kam chodím...SmajlíkSmajlíka taky se tak uvnitř cítím...SmajlíkSmajlík
u nás dneska svítí krásně sluníčko,hned je líp na duši...SmajlíkSmajlík
Makuška má miloučkého čertíka,myslím,že ani jednu z nás nebudeSmajlíkčert chtít odnéstSmajlík
já mám 4 vnoučata,párečky,od každého staršího syna ,ten mejmladší je svobodný...
když byly děti menší,jezdily na Mikuláše k nám,já je vždy objednala,takže jsem si to též užívala...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles