Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | - | Datum vložení: 05.12.2013 10:49 hod. | |||
|
Aničko,užjsmese jednou o tom bavily,ty máš ideální váhu a prsa jsou fajn...jen jestli ten MUDR.nekouká,kam nemá...![]() já měří 17O a má 82 kilo...tak si mě představte,jaký jsem já hromotluk... ![]() pravda je,že mám silné kosti...a prsa mám taky dost...![]() ![]() tak těsta listová kupuji pravidelně,též spíš na slané,kluk má rád slané koláče a záviny,co taky mu mám pořád ktěm svačinám a vůbec chystat...a když přijedou děcka,dělám dost často štrůdl...s jablkama to bylo letos špatné,ale něco ještě ve sklepě máme... |
||||
| hela52 | Bm68 | Datum vložení: 05.12.2013 10:39 hod. | |||
|
tak to já jsem ve výhodě - protože manžel vždycky ráno u snídaně čučí na telku tak ji mám i v kuchyni, takže zároven s notaseem mohu sledovat i dění - spíše poslouchat v televizi manžel říká, že to mám jako rádio | ||||
| batole | Prosím | Datum vložení: 05.12.2013 10:37 hod. | |||
|
Možná se to na tuto diskuzi nehodí: Našli jste včera odpověď na zlatých slevách? | ||||
| filipi | + | Datum vložení: 05.12.2013 10:33 hod. | |||
|
Aničko už jsem psala,že měřím 175cm a vážím 72-75kg,ale jsem prsatá a mám i když ho schovám a nikdo to nepozná pupek.On sám má přes metrák a je o hlavu větší než kybl.![]() |
||||
| Bm68 | Aničko f. | Datum vložení: 05.12.2013 10:31 hod. | |||
|
jsem ťunťa, chtěla jsem tě taky politovat a najednou klidně zapomenu. Neumím si představit, že budeš venčit pejska. Asi by bylo nejlepší se s někuým domluvit na výpomoci. Mně doktor nic neříká a jsem tlustá. Jenže to on taky, tak holt nemůže nic říct. ![]() Helo, další impuls pro mne. Už si dávno říkám, že bych si ten noťas měla přendat. Mysklela jsem do obýváku, abych měla při ruce telku, ale možná raději do kuchyně, abych víc mohla pracovat. Jenže já musím s tím přendávat i mikrofon, kvůli Skype. Ale určitě s ím něco udělám. |
||||
| filipi | děvčata | Datum vložení: 05.12.2013 10:30 hod. | |||
|
Mám jít za 3týdny na kontrolu.Dostala jsem od dcer aloe abych se dožila 100![]() a teď mě obě píšou méjla,že příští rok dostanu padák.Ale vyhraju poprvé mě holky napečou na vánoce.![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 05.12.2013 10:28 hod. | |||
|
Ha ha, já před 3 týdny spadla na schodech také, ale u mně to byla jen modřina. A tlustá jsem taktéž. Tak at tě to nebolí a brzy se nožka zahojí ! | ||||
| koudy | - | Datum vložení: 05.12.2013 10:25 hod. | |||
|
Aničko - filipi,je mitě lítp,že jsi dopadla až tak... to budš mít zěžké...prosímtě a na jak dlouho ti to dali... přišla jsem ze dvora,zametala bordýlek po pejscích...rozkousávají klacky a taky hrozně línají... odbíhám od vaření sem a tam... |
||||
| filipi | aničko59 | Datum vložení: 05.12.2013 10:25 hod. | |||
|
Myslela jsem si,že jsem ještě mladice a přehlídla jsem poslední schod.Řvala jsem až jsem se sama ulekla jak umím řvát,ale nikdo nikde.Ledovala jsem to,ale bolestí jsem nevydržela.Hrdínstvý stranou a já srágola jsem se belhala k lékaři.Dnes byl na mě hodný.Odpustil si hlášku ,že jsem tlustá![]() |
||||
| hela52 | všem bezva babám | Datum vložení: 05.12.2013 10:16 hod. | |||
|
jsem ráda, že sem tady s vámi - je to bezva, máme všechny stejné starosti, bolesti i radosti - já jsem taky původem kancelářská myška -celý život jsem pracovala jako mzdová účetní na učilišti v Rybitví - jak se zpívá v písni bratří Tesaříků... Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný v lonském roce jsem to zapíchla a odešla do důchodu. Chtěla jsem si užít domova než půjde manžel do důchodu - mimochodem ten je od letošního února též doma. "Prali" jsme se o pc, tak jsme koupili notas, který mám v kuchyni a mohu u toho vařit a prvozovat jiné ženské práce. |
||||