Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Aničko,užjsmese jednou o tom bavily,ty máš ideální váhu a prsa jsou fajn...jen jestli ten MUDR.nekouká,kam nemá...Smajlík
já měří 17O a má 82 kilo...tak si mě představte,jaký jsem já hromotluk...SmajlíkSmajlíkpravda je,že mám silné kosti...a prsa mám taky dost...SmajlíkSmajlík
tak těsta listová kupuji pravidelně,též spíš na slané,kluk má rád slané koláče a záviny,co taky mu mám pořád ktěm svačinám a vůbec chystat...a když přijedou děcka,dělám dost často štrůdl...s jablkama to bylo letos špatné,ale něco ještě ve sklepě máme...
Obrázek uživatelky
profil
tak to já jsem ve výhodě - protože manžel vždycky ráno u snídaně čučí na telku tak ji mám i v kuchyni, takže zároven s notaseem mohu sledovat i dění - spíše poslouchat v televizi manžel říká, že to mám jako rádio
Obrázek uživatelky
profil
Možná se to na tuto diskuzi nehodí: Našli jste včera odpověď na zlatých slevách?
Obrázek uživatelky
profil
Aničko už jsem psala,že měřím 175cm a vážím 72-75kg,ale jsem prsatá a mám i když ho schovám a nikdo to nepozná pupek.On sám má přes metrák a je o hlavu větší než kybl.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem ťunťa, chtěla jsem tě taky politovat a najednou klidně zapomenu. Neumím si představit, že budeš venčit pejska. Asi by bylo nejlepší se s někuým domluvit na výpomoci.
Mně doktor nic neříká a jsem tlustá. Jenže to on taky, tak holt nemůže nic říct.Smajlík
Helo, další impuls pro mne. Už si dávno říkám, že bych si ten noťas měla přendat. Mysklela jsem do obýváku, abych měla při ruce telku, ale možná raději do kuchyně, abych víc mohla pracovat. Jenže já musím s tím přendávat i mikrofon, kvůli Skype. Ale určitě s ím něco udělám.
Obrázek uživatelky
profil
Mám jít za 3týdny na kontrolu.Dostala jsem od dcer aloe abych se dožila 100SmajlíkSmajlíka teď mě obě píšou méjla,že příští rok dostanu padák.Ale vyhraju poprvé mě holky napečou na vánoce.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ha ha, já před 3 týdny spadla na schodech také, ale u mně to byla jen modřina. A tlustá jsem taktéž. Tak at tě to nebolí a brzy se nožka zahojí !
Obrázek uživatelky
profil
Aničko - filipi,je mitě lítp,že jsi dopadla až tak...
to budš mít zěžké...prosímtě a na jak dlouho ti to dali...

přišla jsem ze dvora,zametala bordýlek po pejscích...rozkousávají klacky a taky hrozně línají...

odbíhám od vaření sem a tam...
Obrázek uživatelky
profil
Myslela jsem si,že jsem ještě mladice a přehlídla jsem poslední schod.Řvala jsem až jsem se sama ulekla jak umím řvát,ale nikdo nikde.Ledovala jsem to,ale bolestí jsem nevydržela.Hrdínstvý stranou a já srágola jsem se belhala k lékaři.Dnes byl na mě hodný.Odpustil si hlášku ,že jsem tlustáSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem ráda, že sem tady s vámi - je to bezva, máme všechny stejné starosti, bolesti i radosti - já jsem taky původem kancelářská myška -celý život jsem pracovala jako mzdová účetní na učilišti v Rybitví - jak se zpívá v písni bratří Tesaříků... Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný
v lonském roce jsem to zapíchla a odešla do důchodu. Chtěla jsem si užít domova než půjde manžel do důchodu - mimochodem ten je od letošního února též doma. "Prali" jsme se o pc, tak jsme koupili notas, který mám v kuchyni a mohu u toho vařit a prvozovat jiné ženské práce.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles