Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | BRAMBOROVÉ KNEDLÍKY | Datum vložení: 05.12.2013 12:12 hod. | |||
|
mám také ráda, ale ještě více mám k zelí ráda žemlové knedlíky. Ale na ně je třeba hodně rohlíků a je tam moc krájení, ale tak 2 krát do roka je dělám | ||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 05.12.2013 12:09 hod. | |||
|
Holky jen na okraj. TLUSTÝ ZHUBNE A HUBENÝ ZDECHNE nebo AŽ MY TLUSTÍ BUDEM HUBENÍ, TI HUBENÍ BUDOU DÁVNO STUDENÍ. |
||||
| Jakaz | hela52 | Datum vložení: 05.12.2013 12:04 hod. | |||
|
taky máme rádi bramborové knedlíky - když máš dobrý recept, napiš prosím, dík | ||||
| Bm68 | Měla | Datum vložení: 05.12.2013 12:04 hod. | |||
|
jsem tu snachu, proto jsem tak rychle ukončila minulý příspěvek. Přinesla vnukovy kalhoty, měl je u kapes rozpárané, tak jsem honem musela na mašinu, aby je měl zítra v pořádku. A teď tu byla listonoška a přinesla mi balíček. Ale žádnou výhru, bylo to objednané. A nakonec ještě ženská kvůli elektřině. Ta mě zas nadzvedla. Aničko, to se můžeme vzít za ruce. Já sice vážím o něco míň, ale taky jsem o něco (o dost) menší. ![]() Regi, vidíš, maminka to asi zvládá a tatínek je rád, že ji má doma. Ale kontrolovat asi musíte. Helo, až budeš mít čas, tak prosím o receptík na nadýchané knedle. |
||||
| sape | já | Datum vložení: 05.12.2013 12:01 hod. | |||
|
píšete o štrůdlu, je to ale legrace, jedu k dceři a prostě i já ráno udlěla štrůdlík z list. těsta, no už zbyla pouze jedna nohavička,můj tu druhou slupl před oběděm. | ||||
| hela52 | oběd | Datum vložení: 05.12.2013 11:52 hod. | |||
|
já tady mám snachu s vnukem - jeden 6 let druhý ještě v bříšku - tak jsem dělala plněné bramborové knedlíky s uzeným a zelím, byla to bašta - vnuk miluje knedle - tak je vařím pro něho - mám moc dobrý recept - jsou takové nadýchané | ||||
| 2baculka | K obědu máme slunéčkově. | Datum vložení: 05.12.2013 11:50 hod. | |||
|
Jinak je venku zima, vyběhla jsem za pečovatelkami, vozí obýdky i do sousedství u práce.Chtěla jsem mít klid na duši, že to naši převzali.Sice se vraceli pro jídlonosič, ale jinak v pohodě.¨ Štrůdl bych si dala, asi si koupím těsto a vyberu jablíčka. Bude to rychlejší. U nás by se ho snědlo taky hodně. |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 05.12.2013 11:39 hod. | |||
|
![]() popřát dobré chutnání. ![]() Já si včera ještě uvařila odpoledne segedínský guláš. Dnes už bude zaležený a knedlík jsem vyndala z mražáku. Aničko 58, výšku máme stejnou, ale váhu mám kolem 70 kg.Bývaly časy, kdy jsem měla také víc - kolem 85 kg. Také jsem měla sedavé zaměstnání, spíš stojací u prkna v konstrukci. ![]() ![]() |
||||
| koudy | batole | Datum vložení: 05.12.2013 11:07 hod. | |||
|
včera na slevách byly asi ty svařáky,to klikni na potraviny,pak alkohol...snad ti to pomůže...![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Holky | Datum vložení: 05.12.2013 11:04 hod. | |||
|
já asi kvůli své váze budu muset tuto diskusi opustit, protože moje váha je 106 kg při 164 cm výšce. Když jsem asi před 10 lety shodila 16 kg tak jsem skončila na prášcích od nervů. Ted mám nervy v pořádku, ale za jakou cenu? Vypadám jako tank, slon, hroch, válec a já nevím co ještě | ||||