Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| sape | já | Datum vložení: 05.12.2013 17:05 hod. | |||
|
vrátila jsem se ze zlína od vnoučka,moc jsem si to užila,zítra jedu zase ke dvěma od starší dcery ,dovést mikuláška,takže i zítra mne čeká báječný den | ||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 05.12.2013 16:50 hod. | |||
|
Já klikačku nestihla.. byla jsem s mužem v bance, včera jsem napsala špatně 2 na příkaz, tak dát nový... vyfotila jsem i stromeček na náměsí, vlastně dva..ten druhý co postavili na TGM nám. ještě nesvítil.. ..Jestli to nebude rozmazané, tak zítra dám..![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 05.12.2013 16:49 hod. | |||
|
Krásný podvečer a krásnější noc.Dávejte pozor ať vas neodnesou čerti![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 05.12.2013 16:43 hod. | |||
|
žádná tu nejste,asi hledáte stromečky....![]() ![]() ![]() byla jsem v Rousínově,potřebovala jsem do spořitelny,zrovna jsme se stavili v PENNY hlavně pro ovoce na Mikuláše... ![]() ![]() ![]() mladí teďka šli na rozsvěcení stromku a já jsem si rozsvítila svoje dva stromečky před domem - jeden s bílými a jeden s modrými světýlky...a je to... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 05.12.2013 16:24 hod. | |||
|
Dnes pořád něco dělám. A byla tady návštěva. Regi ber to tak jak nám to život dává, hlavně zdraví aby bylo. Venku už tma a čerti nikde![]() |
||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 05.12.2013 15:55 hod. | |||
|
Přišla jsem nakouknout jak se máte..REGI..ono když máš nervy,tak většinou kila jdou dolů...ale raději být bez nervů - viď?...Máš starostí nad hlavu, jsi moc hodná dcera a máš hodného muže... Až budete mít čas, jistě si na procházku vyjdete..a cvičení, to neřeš..![]() |
||||
| 2baculka | Už se zase smráká. | Datum vložení: 05.12.2013 15:38 hod. | |||
|
Děvčata, váhu už neřeším,i když už mě taky Mudři píší obézní. Ty poslední 2měsíce jsem moc nespala a někdy i méně jedla. Cítím, že mi nějaké kilo asi odešlo pryč. Na jednu stranu dobře, ale na druhou ..... . Lepší by bylo, kdybych se donutla chodit a cvičit, ale lenost je hrozná. Pokud bych to brala podle své maminy, tak ta nejí nepije ani vodu skoro a má 55 kilo a měří tak asi těch 155. Beru že už se hrbí. Ale jak tu už někdo napsal, že my tlustí máme možnost hubnout, ti hubení se pak ztrácí. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 05.12.2013 14:42 hod. | |||
|
čekám na synka a nějak nejde už je tu |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 05.12.2013 13:38 hod. | |||
|
Taky mám hodně nadváhu, ale babička a maminka i sestra byly na tom hůř a tak proti nim se držím. | ||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 05.12.2013 12:26 hod. | |||
|
Holky už jste asi po obědě, tak jen přeji dobré zažití.. Venku je hezky, měla jsem rozepnutou bundu.. za chvíli dorazí i muž ze služby,tak pojíme spolu ![]() ![]() Kdybych to uušila,tak jsem si do města vzala foťák na náměstí byli krásní čerti, Mikuláš a anděl..asi šli ze školky či školy.. ![]() ![]() Moc lituji kočičku s pochroumaným kotníkem A tlustá nejsi..Já jsem na tom trošku hůře..já jsem štíhlá jen když sedím za stolem jak vstanu, tak okolí vidí zadek, tlustá stehna a břicho![]() ale neřeším to - jen doktoři mi píší - obézní ![]() Muž si občas rýpne, ale on si mne vykrmil, tak ať čučí...![]() ale jak jsem přestala brát léky na nervy, tak už tak nepřibírám...už se to ustálilo na 93 kg ..![]() třeba se mi to někdy povede zhodit, ale netrápím se tím. .mám se ráda![]() |
||||