Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem dočetla těch pět stránek, co jste napsali od rána.
Byla jsem s manželem u lékaře fyzioterapeuta, s manželovými zády se už nedá dělat nic, než operace. Jednu ploténku nemá vůbec, z druhé jenom polovinu.Rozhodnutí je na něm.Potom jsme museli k obvodní pro léky proti bolesti, neboť ten první nám je nenapsal.Potom oběd v restauraci a na rtg páteře.Dál jsme jeli koupit takový nástavec, kterým se v krbovkách čistí průduchy, ale měli polední přestávku.Tak jsme vyzvedli všechny tři vnoučata ze školy, aby nemuseli busem- jezdí meziměstkým a mezitím jsem vlezla do Lídlu a koupila vnučce úžasný vypodšívkovaný svetr, takový typ jako má Kama.V Kiku jsem jí koupila strečové kalhoty v fialové barvě a druhé vnučce triko bílé, zítra do družiny na anděla.Potom ještě velký nákup v Kauflandu a ve zdravotnických potřebách manželovi na jeho výšku ten gym balon na sezení. Samozřejmě, když ho doma rozdělal, tak má rozbitou pumpičku. Takže opět reklamace. Mám toho plné zuby.
Obrázek uživatelky
profil
To kam se hrabeš na mě. Já měřím 170 cm a vážím 48, ano 48 kg.
Tak se netrap.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mladí se vrátili z dědiny z rozsvěcení stromu a tam prý už taky řádí čerti a je tam Mikuláš a andělé a budou chdit po vesnici...mládež tam blbne s nimi...petardy zatím neslyší,ale to přijde a naši psi se zblázní...SmajlíkSmajlíkSmajlík

dívala jsem se na radar a fronta jde z Německa a na Liberecku by už mělo sněžit...vítr má foukat až do soboty dopoledne...a jde to severem...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Evi, u nás v paneláku už jeden šel po schodech.Máme tu ještě 4 rodiny s menšími dětmi.

Blani, i pod našima okny bouchají petardy.Taky se s mužem divíme.
Maruš, to máš dobré s tím rozsvícením stromků.V paneláku to nejde. U rodinných domků svítí i u nás stromy.Je to pěkné.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zase bude něco poničené. Je mi líto, že si děti ani mládež ničeho neváží, ale nejsou všichni stejní. Je tady hodně slušných dětí i mladých lidí.
Děvčátka, jdu slepovat česnekovou pomazánkou chuťovky, co jsem dopoledne upekla.
Mějte pěkný večer. Nevím, zda ještě nakouknu!
Obrázek uživatelky
profil
Tak si myslím, že se k vám ani nehodím.SmajlíkSmajlíkJá při výšce 168cm mám 61kg. Mně stačí jeden den málo jíst a hned mám kilo dole. Dostat ho zpátky mi trvá i několik měsíců.
To co napsala Anička59, je svatosvatá pravda. Když je člověk silnější a postihne ho nějaká nemoc při které shodí pár kilíček, může dobře existovat dál. Já kdybych shodila 5 kg, tak už bych asi ani nechodila.
Moje rada zní /jsem jako Halina Pawlovská/ buďte spokojené se svými kilíčky a netrapte se když jich je trochu víc!
Filipi, je mi tě líto. Nemáš opravdu nikoho, kdo by ti pejska vyvenčil?
Blani, také zatím žádnou výzdobu nemám, jen jsem natrhala barborky do vázy. My zítra odjedeme, tak udělám výzdobu až se vrátíme!
Regi, možná to u rodičů bude fungovat a ty si trochu odpočineš, i když je budeš muset kontrolovat.
Alenko, my máme krásný strom. Někdo ho částečně v noci ze soboty na neděli odpojil. Včera to zase opravili a dnes je místy znovu odpojený. Kolem nás se střílí o sto šest. Dětí tady běhá plno. Zítra
Obrázek uživatelky
profil
Blani,člověk si musí zaky udělat nějakou radosr,alespoň v podobě malých rozsvícených stromečkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
než se člověk naděje, je večer. Asi už chodí Mikuláš, slyším zvenku i nějaké petardy - to je ale divný zvyk, petardy na Mikuláše.
Sape, tak jsi se potěšila a ještě se můžeš těšit na zítřek.
Škoda, že moji vnuci už jsou velcí. Ale Mikuláše jim dávám pořád.
Maruško K., tak máš pěknou výzdobu, dva rozsvícené stromečky. Já letos zatím nemám výzdobu v bytě žádnou, jen adventní věnec.
Regi, váhu neřeš, myslím, že nijak zvlášť silná nejsi.
Obrázek uživatelky
profil
asi už vymřeli - děti jsou zřejmě hodné
Obrázek uživatelky
profil
Tma je a čerti nikde.
Zatím jsem neslyšela žádného čerta ani mikuláše.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles