Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | Ahoj holky, | Datum vložení: 05.12.2013 18:19 hod. | |||
|
tak jsem dočetla těch pět stránek, co jste napsali od rána. Byla jsem s manželem u lékaře fyzioterapeuta, s manželovými zády se už nedá dělat nic, než operace. Jednu ploténku nemá vůbec, z druhé jenom polovinu.Rozhodnutí je na něm.Potom jsme museli k obvodní pro léky proti bolesti, neboť ten první nám je nenapsal.Potom oběd v restauraci a na rtg páteře.Dál jsme jeli koupit takový nástavec, kterým se v krbovkách čistí průduchy, ale měli polední přestávku.Tak jsme vyzvedli všechny tři vnoučata ze školy, aby nemuseli busem- jezdí meziměstkým a mezitím jsem vlezla do Lídlu a koupila vnučce úžasný vypodšívkovaný svetr, takový typ jako má Kama.V Kiku jsem jí koupila strečové kalhoty v fialové barvě a druhé vnučce triko bílé, zítra do družiny na anděla.Potom ještě velký nákup v Kauflandu a ve zdravotnických potřebách manželovi na jeho výšku ten gym balon na sezení. Samozřejmě, když ho doma rozdělal, tak má rozbitou pumpičku. Takže opět reklamace. Mám toho plné zuby. |
||||
| Anna58 | macizaj | Datum vložení: 05.12.2013 18:14 hod. | |||
|
To kam se hrabeš na mě. Já měřím 170 cm a vážím 48, ano 48 kg. Tak se netrap. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | ahojky | Datum vložení: 05.12.2013 17:57 hod. | |||
|
mladí se vrátili z dědiny z rozsvěcení stromu a tam prý už taky řádí čerti a je tam Mikuláš a andělé a budou chdit po vesnici...mládež tam blbne s nimi...petardy zatím neslyší,ale to přijde a naši psi se zblázní...![]() ![]() ![]() dívala jsem se na radar a fronta jde z Německa a na Liberecku by už mělo sněžit...vítr má foukat až do soboty dopoledne...a jde to severem... ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.12.2013 17:48 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Evi, u nás v paneláku už jeden šel po schodech.Máme tu ještě 4 rodiny s menšími dětmi. Blani, i pod našima okny bouchají petardy.Taky se s mužem divíme. Maruš, to máš dobré s tím rozsvícením stromků.V paneláku to nejde. U rodinných domků svítí i u nás stromy.Je to pěkné. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 05.12.2013 17:48 hod. | |||
|
zase bude něco poničené. Je mi líto, že si děti ani mládež ničeho neváží, ale nejsou všichni stejní. Je tady hodně slušných dětí i mladých lidí. Děvčátka, jdu slepovat česnekovou pomazánkou chuťovky, co jsem dopoledne upekla. Mějte pěkný večer. Nevím, zda ještě nakouknu! |
||||
| Macizaj | Ahojky! | Datum vložení: 05.12.2013 17:43 hod. | |||
|
Tak si myslím, že se k vám ani nehodím.![]() Já při výšce 168cm mám 61kg. Mně stačí jeden den málo jíst a hned mám kilo dole. Dostat ho zpátky mi trvá i několik měsíců.To co napsala Anička59, je svatosvatá pravda. Když je člověk silnější a postihne ho nějaká nemoc při které shodí pár kilíček, může dobře existovat dál. Já kdybych shodila 5 kg, tak už bych asi ani nechodila. Moje rada zní /jsem jako Halina Pawlovská/ buďte spokojené se svými kilíčky a netrapte se když jich je trochu víc! Filipi, je mi tě líto. Nemáš opravdu nikoho, kdo by ti pejska vyvenčil? Blani, také zatím žádnou výzdobu nemám, jen jsem natrhala barborky do vázy. My zítra odjedeme, tak udělám výzdobu až se vrátíme! Regi, možná to u rodičů bude fungovat a ty si trochu odpočineš, i když je budeš muset kontrolovat. Alenko, my máme krásný strom. Někdo ho částečně v noci ze soboty na neděli odpojil. Včera to zase opravili a dnes je místy znovu odpojený. Kolem nás se střílí o sto šest. Dětí tady běhá plno. Zítra |
||||
| koudy | tak | Datum vložení: 05.12.2013 17:34 hod. | |||
|
Blani,člověk si musí zaky udělat nějakou radosr,alespoň v podobě malých rozsvícených stromečku![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 05.12.2013 17:23 hod. | |||
|
než se člověk naděje, je večer. Asi už chodí Mikuláš, slyším zvenku i nějaké petardy - to je ale divný zvyk, petardy na Mikuláše. Sape, tak jsi se potěšila a ještě se můžeš těšit na zítřek. Škoda, že moji vnuci už jsou velcí. Ale Mikuláše jim dávám pořád. Maruško K., tak máš pěknou výzdobu, dva rozsvícené stromečky. Já letos zatím nemám výzdobu v bytě žádnou, jen adventní věnec. Regi, váhu neřeš, myslím, že nijak zvlášť silná nejsi. |
||||
| hela52 | čerti | Datum vložení: 05.12.2013 17:23 hod. | |||
|
asi už vymřeli - děti jsou zřejmě hodné | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 05.12.2013 17:21 hod. | |||
|
Tma je a čerti nikde. Zatím jsem neslyšela žádného čerta ani mikuláše. |
||||