Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Alenka | Datum vložení: 05.12.2013 19:29 hod. | |||
|
Rozkaz, budu jíst. Tak dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| batole | + | Datum vložení: 05.12.2013 19:27 hod. | |||
|
Otázku na svařáky od Zlatých slev mám-díky, taky půjdu k telce a do hajan.![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 05.12.2013 19:24 hod. | |||
|
jdu se rozloučit...dobrou nocku![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 05.12.2013 19:20 hod. | |||
|
Byli jsme v Penny, potkali tam dva čerty. asi si šli pro lahvinku, aby jim nebyla zima, dost fouká Koupila jsem si zeleninu a olej mají 2litry za 50 . Zítra se mi nebude nikam chtít jít.Holky mějte klidný večer, bez bolesti i vaší milí. Dobrou noc všem. ![]() . |
||||
| batole | Zdravím, | Datum vložení: 05.12.2013 19:00 hod. | |||
|
dneska až večer. Oni jsou všechny nemoci prevít, my jsme se z Prahy včera vrátili dost utahaní. Manželovi řekli, že má málo krevních destiček a za 14 dní nashledanou. Už nesnese být v nemocnici ani na chvíli. Příčina nedostatku destiček je prý stejná jako u bílých krvinek. Nedá se ničím doplnit. Unavený je moc. Opravdu by s těmi zády nepomohly lázně? Oni je doktoři sami asi nenabídnou, člověk si musí za vším jít. Zeptejte se u vašeho neurochirurga. |
||||
| slunickoka | Alenko, | Datum vložení: 05.12.2013 18:38 hod. | |||
|
on má hrozné bolesti od 3. července.Dřív alespoň mohl spát, dva týdny nespí a tím pádem ani já. Nevydrží chodit, sedět ani stát, nic nemůže dělat, ani maličkosti.Je zase objednaný na 9. ledna k neurochirurgovi, tak uvidím, ale již se nic nezmění A jednu dobrou zprávu mám, manžel rozchodil myčku. Má špatný kontakt, když se zavřou dveře, ale je to otázka času, kdy poběžím koupit novou. |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 05.12.2013 18:34 hod. | |||
|
U nás zatím nic a první nemohu nikdy být, dneska celý den nikdo neklikal. | ||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 05.12.2013 18:34 hod. | |||
|
Sluníčko..dcera mého muže je taky fyzioterapeutka a ta zase lidi s páteří hodně od operací zrazuje.. dokud chodí, tak raději cvičit a lázně a cvičit, a ještě na nějaké infuze lidi chodí.. ten míč je dobrá věc a ještě takové menší za záda, když sedí v křesle či na židli..ty taky máme stále za zády.. Ony se ty potíže po operaci údajně zase do roka vrátí o obratel výš.. Ale záleží co rozhodne lékař..![]() Děvčátka já mám čerta doma ![]() protože já jsem anděl![]() Mějte klidný večer..snad ta vichřice nenapáchá mnoho škod.. ANičko 58- ty každý den sněz mísu buchet a čokoládu, ať jsi zase hezká, jako když jsem tě viděla prvně o hezkých 10kg víc.. ![]() ![]() |
||||
| hela52 | slunickoka | Datum vložení: 05.12.2013 18:26 hod. | |||
|
a jak je u Vás a kolikátá už jsi? Assi první ne? | ||||
| slunickoka | vichr | Datum vložení: 05.12.2013 18:22 hod. | |||
|
Volal mi zeťák, že v Hrádku nad Nisou, tj u německých hranic už vichr láme stromy. | ||||