Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 05.12.2013 20:49 hod. | |||
|
už slyším za oknem fujavici. Irenko, do nohy mě to taky šlo, ale ne až do nártu. Chodila jsem na injekce, někdy to pomohlo a někdy ne. Nejhorší byly noci. Teď to mám mnohem mírnější, nevím, čím to je. Držím palce,aby se nějaká léčba pro tvého muže našla. |
||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 05.12.2013 20:48 hod. | |||
|
na vás kouknout,popřát klidný večer,i když to venku fučí...![]() ![]() ![]() Irenko,máš velké trápení a tvého manžela je mi moc líto,musí snášet takové bolesti... babičky si s vnoučaty užily mikulášskou nadílku,jak vidno,byly všechny hodné,protože žádnou čert neodnesl...taky že ano... ![]() ![]() ![]() hodně děvčat už peče,tak ať se daří... ![]() ![]() mějte pokojnou noc a hezké sny... ![]() ![]() ahojky zítra... ![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Blaničko, | Datum vložení: 05.12.2013 20:07 hod. | |||
|
bojím se, že neurochirg nepomůže. Když u něj manžel v září byl, tak ho právě poslal na rehabku, kde jsme dneska dostali zprávu, že se konzervativní léčbou nic nezměnilo.Navíc už manžela nebolí jenom záda, ale i celá pravá noha až do nártu.Jak se ty plotýnky sesunuly, tak to tlačí na nervy.Takhle jsme si odchod do důchodu nepředstavovali. U nás už mohutně chumelí. |
||||
| Hali | Příjemný klidný večer Vám všem!!!! | Datum vložení: 05.12.2013 20:06 hod. | |||
|
Tak už duje vichr i u nás,je to docela strašidelné.Brzy zhasnou pouliční světla,velký vítr pokaždé vyrazí jističe a celá dědina je ve tmě.Malého čiperu si syn odvezl v podvečer (aby byl doma,až příjde Mikuláš).Tak jsem se honem pustila do zdobení perníčků do Mikuláš.balíčků.Všem třem malým přivezeme "Mikuláše" až v sobotu k synovi,aby někomu nebylo líto.Zítra ráno musíme dolů do města,syn jde ráno s malým na kontrolu a pak ho vezmeme zase k nám.Je s ním veselo,však to většina z Vás zná-tříleté bystré brebentidlo.Děvčata,ten vichr a sněhová kalamita se má táhnout severem území,tak snad to někoho z Vás moc nepostihne.Klidnou noc,žádné bolesti,pěkné sny, a zítra veselé vstávání plné energie a dobré nálady....no tak,aspoň trochu-v rámci možností... | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.12.2013 20:06 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Já mám na zítra udělané další těsto na "kočičí oči".Jinak celé odpoledne hledám jeden recept a nemohu ho najít.Prošla jsem již 2x složku z recepty a není nikde.Ještě to jednou projdu. ![]() ![]() Pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 05.12.2013 19:51 hod. | |||
|
Šmankote, Maky, oni dostali i na Mikuláše úkoly?? | ||||
| Bm68 | Aničko, | Datum vložení: 05.12.2013 19:49 hod. | |||
|
vždyť jsi říkala, že ses už trochu spravila. Alča má pravdu, buchty jez. Irenko, to je mi líto manžela a i tebe,když se nevyspíš. Snad mu neurolog pomůže. U nás zatím žádný vichr není, ale zítra nesmím zapomenout odnést věci z lodžie, aby to na někoho nespadlo. Děvčata, půjdu k televizi, kdybych už nepřišla (možná, že tam usnu), tak přeju dobrou noc. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 05.12.2013 19:49 hod. | |||
|
u nás už čerti byli, trochu křiku jak harašili řetězi. Byl i Mikuláš-důstojný pán a krásný andílek, i když to byl chlapec, kterého znám, ale malá to nepoznala... Také bylo slyšet dělbuchy , petardy, ale někde na hřišti, takže se pes asi nevylekal.Už je klid..psaly jsme úlohu z češtiny, mají vyjmenovaná slova po l a b...Ještě jsme psaly z angličtiny, byla jsem překvapená, jak jí to šlo psát, když se to jinak říká a jinak píše.....Teď u nás se navečeřela a za chvíli jde nahoru - domů...Užijte si zbytek večera a vyspěte se pokud možno bez bolestí ať jste ráno FIT![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 05.12.2013 19:49 hod. | |||
|
Hlásím už jsem doma,dojeli jsme v pořádku![]() Měli jsme se moc fajn,popovídali jsme si a vzpomínali na společné dovolené![]() ![]() Byly jste moc pilné,moc jste toho napsaly ,tak teprve budu dočítat.Dneska už Vám jenom popřeji dobrou noc a pěkné sny![]() ![]() |
||||
| slunickoka | : | Datum vložení: 05.12.2013 19:48 hod. | |||
|
Odjeli moje zlatíčka, rozdala jsem Mikuláše, to je vždy rachot.Jak německý zájezd. ![]() Mně dneska vůbec nenaskakují symboly. ![]() ![]() |
||||