Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už slyším za oknem fujavici.
Irenko, do nohy mě to taky šlo, ale ne až do nártu. Chodila jsem na injekce, někdy to pomohlo a někdy ne. Nejhorší byly noci. Teď to mám mnohem mírnější, nevím, čím to je.
Držím palce,aby se nějaká léčba pro tvého muže našla.
Obrázek uživatelky
profil
na vás kouknout,popřát klidný večer,i když to venku fučí...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Irenko,máš velké trápení a tvého manžela je mi moc líto,musí snášet takové bolesti...
babičky si s vnoučaty užily mikulášskou nadílku,jak vidno,byly všechny hodné,protože žádnou čert neodnesl...taky že ano...SmajlíkSmajlíkSmajlík
hodně děvčat už peče,tak ať se daří...SmajlíkSmajlík
mějte pokojnou noc a hezké sny...SmajlíkSmajlík

ahojky zítra...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
bojím se, že neurochirg nepomůže. Když u něj manžel v září byl, tak ho právě poslal na rehabku, kde jsme dneska dostali zprávu, že se konzervativní léčbou nic nezměnilo.Navíc už manžela nebolí jenom záda, ale i celá pravá noha až do nártu.Jak se ty plotýnky sesunuly, tak to tlačí na nervy.Takhle jsme si odchod do důchodu nepředstavovali.
U nás už mohutně chumelí.
Obrázek uživatelky
profil
Tak už duje vichr i u nás,je to docela strašidelné.Brzy zhasnou pouliční světla,velký vítr pokaždé vyrazí jističe a celá dědina je ve tmě.Malého čiperu si syn odvezl v podvečer (aby byl doma,až příjde Mikuláš).Tak jsem se honem pustila do zdobení perníčků do Mikuláš.balíčků.Všem třem malým přivezeme "Mikuláše" až v sobotu k synovi,aby někomu nebylo líto.Zítra ráno musíme dolů do města,syn jde ráno s malým na kontrolu a pak ho vezmeme zase k nám.Je s ním veselo,však to většina z Vás zná-tříleté bystré brebentidlo.Děvčata,ten vichr a sněhová kalamita se má táhnout severem území,tak snad to někoho z Vás moc nepostihne.Klidnou noc,žádné bolesti,pěkné sny, a zítra veselé vstávání plné energie a dobré nálady....no tak,aspoň trochu-v rámci možností...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Já mám na zítra udělané další těsto na "kočičí oči".Jinak celé odpoledne hledám jeden recept a nemohu ho najít.Prošla jsem již 2x složku z recepty a není nikde.Ještě to jednou projdu.SmajlíkSmajlík

Pěkné sny.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Šmankote, Maky, oni dostali i na Mikuláše úkoly??
Obrázek uživatelky
profil
vždyť jsi říkala, že ses už trochu spravila. Alča má pravdu, buchty jez.
Irenko, to je mi líto manžela a i tebe,když se nevyspíš.
Snad mu neurolog pomůže.
U nás zatím žádný vichr není, ale zítra nesmím zapomenout odnést věci z lodžie, aby to na někoho nespadlo.
Děvčata, půjdu k televizi, kdybych už nepřišla (možná, že tam usnu), tak přeju dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
u nás už čerti byli, trochu křiku jak harašili řetězi. Byl i Mikuláš-důstojný pán a krásný andílek, i když to byl chlapec, kterého znám, ale malá to nepoznala... Také bylo slyšet dělbuchy , petardy, ale někde na hřišti, takže se pes asi nevylekal.Už je klid..psaly jsme úlohu z češtiny, mají vyjmenovaná slova po l a b...Ještě jsme psaly z angličtiny, byla jsem překvapená, jak jí to šlo psát, když se to jinak říká a jinak píše.....Teď u nás se navečeřela a za chvíli jde nahoru - domů...Užijte si zbytek večera a vyspěte se pokud možno bez bolestí ať jste ráno FITSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hlásím už jsem doma,dojeli jsme v pořádkuSmajlíkSmajlíkMěli jsme se moc fajn,popovídali jsme si a vzpomínali na společné dovolenéSmajlíkSmajlík
Byly jste moc pilné,moc jste toho napsalySmajlík,tak teprve budu dočítat.Dneska už Vám jenom popřeji dobrou noc a pěkné snySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Odjeli moje zlatíčka, rozdala jsem Mikuláše, to je vždy rachot.Jak německý zájezd. Smajlík
Mně dneska vůbec nenaskakují symboly.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles