Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 06.12.2013 07:09 hod. | |||
|
Dobré ráno. Jedeme nakupovat. Moc se mě nechce, ale hlad je prevít. Venku fučí, ale naštěstí není sníh. Hezký den. Půjdeme zas k mamince i jí berem nákup a Mikuláše. Vrátíme se jak obvykle až večer.![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 06.12.2013 06:43 hod. | |||
|
už jsem vzhůru kousek jsem přečetla .Irenko mám taky po operaci páteře a myslím kdybych na ni nešla tak už možná nechodím.....Je pravda,že jsem hodně omezená,ale když se hlídám tak mám hodně menší bolestí,než jsem měla před operaci.Já za sebe bych na operaci šla.Proč jdete až po novém roce k doktorovi,přece existuji kapáčky a opíchy od bolestí i na uvolnění. Teď musím končit,jdu vypravit Robinka do školy. |
||||
| batole | ZÍTRA JE SPOUSTA PRÁCE... | Datum vložení: 06.12.2013 02:13 hod. | |||
|
TAK JSEM ZALEZLA VE 22 H A NEUSNULA. MOŘÍM SE NAD OTÁZKOU O DĚTSKÁ TABLET. PODLE MĚ TO NEMÁ ŽÁDNÝ Z NICH. PROSÍM JEN NAPSAT, ŽE JSTE NAŠLY, ŽE SE NEJEDNÁ O CHYBU ![]() |
||||
| 2baculka | Nespím, | Datum vložení: 06.12.2013 01:10 hod. | |||
|
chtěla jsemsi pročíst co jste ještě napsala děvčata a vypadl proud. Brzy to nahodili a tak jen chci ukončit program a vypínám Pa pa. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 06.12.2013 00:05 hod. | |||
|
Je pravda že jsem po operaci dala dolů 15 ale už jsou zpět, i když jsem to v žádném případě nechtěla. Někdo přibere když se napije vody a druhý se může cpát zákusky a nepřibere ani deko. | ||||
| hela52 | ordinace | Datum vložení: 05.12.2013 22:01 hod. | |||
|
Magdy je škoda, ale když se chce hrdinka dostat ze seriálu musí nejlépe zemřít - | ||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 05.12.2013 21:51 hod. | |||
|
tak jsem si pobrečela při Ordinaci. Škoda, že to takhle dopadlo. Irenko a dali manželovi nějaké prášky? Já jsem brala Aulin a Nimesil, rozpustné, aby to rychle zabíralo.Ale on to má asi horší. Nějak mu přece musejí pomoct. Fotky - nevím přesně, jak to myslíš. Fotky můžeš vkládat jaké chceš, ale buď tvoje nebo musíš mít svolení autora. Pravidla jsou myslím dole v nápovědě. A už jdu do koupelny a spát, dobrou noc, ať se všechny aspoň trochu vyspíte. |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 05.12.2013 21:35 hod. | |||
|
Irenko, přeji manželovi, aby se pomoc našla. Já znám několik lidí, kteří byli na operaci, ale nikomu se to nepovedlo a bolesti mají dále. Manžel sestřenice mého muže je po operaci na vozíku a chodit už asi nebude. Květuško, mně říkali v nemocnici, že po chemošce nebudu mít bílé krvinky. Volala jsem známému léčiteli. Poslal mi indiánský čaj. Pila jsem ho 3x denně a když jsem přišla na další chemošku, moc se divili, že krvinky mám. Tak asi není pravda, že se bílé krvinky nedají ničím získat, destičky nevím. Holky už jdu také spát. Zítra jedeme k synovi. Pojedeme podle počasí. Když bude ráno velká fujavice nebo hodně sněhu, tak pojedeme odpoledne. MĚJTE KLIDNOU, NIČÍM A NIKÝM NERUŠENOU NOC! ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Všem | Datum vložení: 05.12.2013 20:57 hod. | |||
|
koho potká ten silný vítr přeji, aby jste to přestáli, aby vám nevznikly žádné majetkové škody. Má to postihnout sever republiky, tak tady snad to nebude tak silné. Přeji Vám Dobrou noc, kdo ví, jestli to někoho i neodpojí ze sítě. | ||||
| slunickoka | : | Datum vložení: 05.12.2013 20:54 hod. | |||
|
Jaké fotky si mohu nacpat k sobě? Má to nějaká pravidla? | ||||