Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno berunky,
u nás to křupe pod nohama, ale vítr dobrý. Jestli někdo koukáte na ranní zprávy, tak ukazují, jaká byla situace na R35 v Jeřmanicích, tak tam bydlí dcera, včera od nás jeli ve třičtvrtě na osm a v osm to tam začalo. Asi fakt máme anděla, co nás hlídá.
Jinak si dneska nejmladší rok a půl stará vnučka rozsekla kořen nosu, letěla a neustála to, skončila na hraně konferáku, který mají asi čtyři dny nový.
Kristýnko, po novém roce jdeme proto, že s náma včera fyzioterapeut skončil a hned jsme se objednali k neuruchirorgovi. Bez objednání se nikam nedostame, ani v létě, když se mu to stalo.
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem hezké ráno. Tady je ted téměř bezvětří, ale v televizi povídali, že některé domácnosti jsou bez energie-chudáci ti kdož klikají
Obrázek uživatelky
profil
Krásné vyspínkání.Já se vám musím k něčemu přiznat.Nemohla jsem usnout bolestí tak jsem vyštrachala zbytek vína a uvařila jsem si svařák.Sice jsem trochu spala,ale teď mě bolí noha,ale i hlava.
To jsem trouba staráSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem v županu,ale nejprve jdu kouknout,jestli jste všechny po bouřlivé noci v pořádku....SmajlíkSmajlíkSmajlík

u nás je poprašek sněhu a fujavice bbyla celou noc...byla jsem ráda,že syn v pořádku dorazil po noční...SmajlíkSmajlíkSmajlík

jinak batole,já to našla,projdi si to pomalu ještě jednou...
Obrázek uživatelky
profil
Holky, vše jsem dočetla, ale mám v tom gulášSmajlík
BATOLE: taky si s těmi dětskými nevím rady...ten Blu...nenašlaSmajlík

U nás jen sníh trošku poprášil trávníky..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji.
U nás sníh není, ale asi je přimrzlo.Vítr, ale také fouká dost silný.Za chvíli to půjdu vyzkoušet na zahradu.SmajlíkSmajlík

Zdeni, nech si dařit u pečení.Já jsem ten včerejší recept nenašla.SmajlíkSmajlík
Dobře jsem ho zkovala.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Protože pěkné teda není, v noci to tady řádilo i hasiči 2x houkali.Ani internet nechtěl naskočitSmajlíkDnes raději nikam moc nechoďte, my máme jet odpoledne k mladým, vnuk tam bude někde s dětmi zpívat u kostela. No nevíém jaké bude počasí. Za chvíli se pustím do cukroví. Tak mějte pěkný den.
Obrázek uživatelky
profil
Sněhu přibylo, vidím, že u baráků zametají.
Obrázek uživatelky
profil
V nci vypadával proud asi větrem, stalo se i víckrát než jsem usnula.
Ty bolesti zad až do nohy, musí být hrozné. Kolega má rozhašenu páteř celu. Chodí na masáže soukromě bere léky na utišení bolesti. Operaci se zatím vyhýmá, ale stejně ho asi do budoucna nemine.
Čerty jsem včera cestou z práce nepotkala nikde, jen ty petardy a světlice byly.
Snéh naštěstí nemáme, ale stromy jsou v phybu, tudíž vítr nustal.Dala jsem prát prádlo a ještě další namočila.
Rodinka je vzhůru, jdu setedy ustrojit a udělat snídani.
Obrázek uživatelky
profil
všem!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

Mě vzbudily sirény,ale nevím,co se děje. Máme sněhový poprašek a asi je kluzko.

Kristýnko, dík za komentík. Máš určitá omezení, jak píšeš, ale já obdivuju,co všechno stihneš. Všechny jste tady šikulky.
Jéžíš,došla mi baterka v myši, to je nadělení. Musím pohledat, jestli mám jinou, už se mi nechce psát na noťasu bez myši.
Evi,to mám já taky. Po nemoci jsem shodila 15 kg, bylo to brzy zpět, i víc. Dietou 20 kg a za dva roky to mám zpátky.





 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles