Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 06.12.2013 08:33 hod. | |||
|
Dobré ráno berunky, u nás to křupe pod nohama, ale vítr dobrý. Jestli někdo koukáte na ranní zprávy, tak ukazují, jaká byla situace na R35 v Jeřmanicích, tak tam bydlí dcera, včera od nás jeli ve třičtvrtě na osm a v osm to tam začalo. Asi fakt máme anděla, co nás hlídá. Jinak si dneska nejmladší rok a půl stará vnučka rozsekla kořen nosu, letěla a neustála to, skončila na hraně konferáku, který mají asi čtyři dny nový. Kristýnko, po novém roce jdeme proto, že s náma včera fyzioterapeut skončil a hned jsme se objednali k neuruchirorgovi. Bez objednání se nikam nedostame, ani v létě, když se mu to stalo. |
||||
| Anicka59 | I já | Datum vložení: 06.12.2013 08:25 hod. | |||
|
přeji všem hezké ráno. Tady je ted téměř bezvětří, ale v televizi povídali, že některé domácnosti jsou bez energie-chudáci ti kdož klikají | ||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 06.12.2013 08:22 hod. | |||
|
Krásné vyspínkání.Já se vám musím k něčemu přiznat.Nemohla jsem usnout bolestí tak jsem vyštrachala zbytek vína a uvařila jsem si svařák.Sice jsem trochu spala,ale teď mě bolí noha,ale i hlava. To jsem trouba stará ![]() |
||||
| koudy | Dobré ránko, | Datum vložení: 06.12.2013 08:08 hod. | |||
|
ještě jsem v županu,ale nejprve jdu kouknout,jestli jste všechny po bouřlivé noci v pořádku....![]() ![]() ![]() u nás je poprašek sněhu a fujavice bbyla celou noc...byla jsem ráda,že syn v pořádku dorazil po noční... ![]() ![]() ![]() jinak batole,já to našla,projdi si to pomalu ještě jednou... |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 06.12.2013 08:06 hod. | |||
|
Holky, vše jsem dočetla, ale mám v tom guláš![]() BATOLE: taky si s těmi dětskými nevím rady...ten Blu...nenašla ![]() U nás jen sníh trošku poprášil trávníky.. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 06.12.2013 07:58 hod. | |||
|
![]() přeji. U nás sníh není, ale asi je přimrzlo.Vítr, ale také fouká dost silný.Za chvíli to půjdu vyzkoušet na zahradu. ![]() ![]() Zdeni, nech si dařit u pečení.Já jsem ten včerejší recept nenašla. ![]() ![]() Dobře jsem ho zkovala. ![]() ![]() Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Dobré ráno | Datum vložení: 06.12.2013 07:51 hod. | |||
|
Protože pěkné teda není, v noci to tady řádilo i hasiči 2x houkali.Ani internet nechtěl naskočit Dnes raději nikam moc nechoďte, my máme jet odpoledne k mladým, vnuk tam bude někde s dětmi zpívat u kostela. No nevíém jaké bude počasí. Za chvíli se pustím do cukroví. Tak mějte pěkný den. |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 06.12.2013 07:43 hod. | |||
|
Sněhu přibylo, vidím, že u baráků zametají. | ||||
| 2baculka | Talé hezké ráno. | Datum vložení: 06.12.2013 07:32 hod. | |||
|
V nci vypadával proud asi větrem, stalo se i víckrát než jsem usnula. Ty bolesti zad až do nohy, musí být hrozné. Kolega má rozhašenu páteř celu. Chodí na masáže soukromě bere léky na utišení bolesti. Operaci se zatím vyhýmá, ale stejně ho asi do budoucna nemine. Čerty jsem včera cestou z práce nepotkala nikde, jen ty petardy a světlice byly. Snéh naštěstí nemáme, ale stromy jsou v phybu, tudíž vítr nustal.Dala jsem prát prádlo a ještě další namočila. Rodinka je vzhůru, jdu setedy ustrojit a udělat snídani. |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 06.12.2013 07:17 hod. | |||
|
všem!![]() ![]() ![]() ![]() Mě vzbudily sirény,ale nevím,co se děje. Máme sněhový poprašek a asi je kluzko. Kristýnko, dík za komentík. Máš určitá omezení, jak píšeš, ale já obdivuju,co všechno stihneš. Všechny jste tady šikulky. Jéžíš,došla mi baterka v myši, to je nadělení. Musím pohledat, jestli mám jinou, už se mi nechce psát na noťasu bez myši. Evi,to mám já taky. Po nemoci jsem shodila 15 kg, bylo to brzy zpět, i víc. Dietou 20 kg a za dva roky to mám zpátky. |
||||