Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | oběd | Datum vložení: 06.12.2013 10:22 hod. | |||
|
Jdu vařit, dneska u nás budou plněné papriky, ale ne s čistou rajskou, dodávám šlehačku.Žádný knedlík, jsem jak koule, bude těstovinka. | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 06.12.2013 10:03 hod. | |||
|
![]() Jsem zpět.Cesta na kole malý horor, málem jsem to neušlápla. Silnice byla již posolená a tak to šlo.Procházka s fenkami byla střední okruh.Foukalo, ale jistila to kapuce.Teď si dám kafe a přečtu co nového. ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 06.12.2013 09:59 hod. | |||
|
Tak zase nakukuji.. Ještě, že maličká nemusí do nemocky na šití..Snad už bobino moc nebolí.. ![]() Já mám ráda svařák, ale alkohol nemusím, i když je ho doma plno, tak si kupuji svařák v prášku.. ![]() ![]() Filipi, snad už hlava nebolí... ![]() |
||||
| koudy | Ahojky děvčata, | Datum vložení: 06.12.2013 09:46 hod. | |||
|
beruška malá vnučka,to ji muselo bolet...![]() holky, které musíte z domu,ať vše pořídíte a dobře se oblečte... ![]() u nás svítí sluníčko,ale je 0,pořádně tu fučí,až se stromy prohýbají,jinak zůstal poprašek sněhu,ale jen maličko a večer tu pršelo... ![]() Aničko filipi,troška svařáčku neuškodí...taky bych si dala hrníček,ale z jednoho důvodu u nás není žádný alkohol... Irenko,mě pořád hrozně zřídka chodí svíčky a řetězy... |
||||
| slunickoka | ne, | Datum vložení: 06.12.2013 09:32 hod. | |||
|
dcera jí udělala leukostech.Když si před pár lety vnuk rozsekl bradu, tak jí po špitále posílali od čerta k ďáblu a po dvou hodinách to bylo již tak rozšklebené, že to nešlo dát k sobě a zůstala velká jizva. Ani včera, ani dnes se neukazují stromečky. |
||||
| Bm68 | Květo, | Datum vložení: 06.12.2013 09:26 hod. | |||
|
máš ode mne soukromku. Přečti si ji! | ||||
| badysek | Aničko, | Datum vložení: 06.12.2013 09:14 hod. | |||
|
chudáček vnučka malá![]() Musíte s ní k doktorovi???U nás je zima brrrrrr,byla jsem ráno s Robinkem u autobusu a fouká hrozný vítr.Marcelko,Bobi dobře docestujte.Sari ať se daří u pečení.Já včera ještě upekla večer jednu várku lineckých.Dneska budu kokosky. Dneska přijede dcera s holkami tak bude ještě Mikuláš,kluci dostali už včera ![]() Blani,mě připáda ,že toho zvládám co raz miň a asi to už lepší nebude..... Za chvílí jedeme do města ještě pro bůček na uzení,ale vůbec se mi nechce brrrrrrrrrrrrrr ![]() ![]() |
||||
| filipi | sape | Datum vložení: 06.12.2013 08:59 hod. | |||
|
Dík za uznání,ale jestli to bude trvat dlouho tak nožka sice bude zdravá,ale já skončím na protialkoholním.Ještě,že toho vína je málo tak na 1.várku jinak nevím nevím | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 06.12.2013 08:57 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko, je+ 1.st.C, takže je pěkně. Zatím se nic nekonalo , ani fujavice, a ani poprašek sněhu.Obloha je modrá a sem tam mráček. Byla jsem v obchodě pro chleba a rohlíky, musím mít v zásobě pro psa.Dcera s přítelem jednou na víkend do krkonoš, vrátí se v neděli večer. Snad nebudou muset být zavřeni na hotelu.Ale aspoň si odpočinou, jsou v práci skoro každý den s cestou skoro 9-10 hodin. Dnes budou poslední dvě jelita s bramborem a červená řepa.....Přeji všem mějte den v klidu a pohodě...![]() ![]() |
||||
| sape | já | Datum vložení: 06.12.2013 08:47 hod. | |||
|
dobré ránko všem a hlavně filipi, tak tohle to správné uspání, fandím ,trošku mne to pohnulo koutky do usměvu, ale je to paráda, tady na zlínsku je docela klid, menší větřík, byla jsem s pejskem, a docela v pohodě. | ||||