Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k obědu,my dneska máme kuřátko na zelenince taky dietněSmajlíkSmajlík
V městě byly vánoční trhy,no nic extra tam nebylo.Bůček jsme koupili,krásný!!!!Bude uzený a včera jsme koupili i krčekSmajlíkSmajlík
Teď si nachystám na kokosky a pak zbudou žloutky tak ještě lineckéSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
To tak někdy se sousedy je...Smajlík My si na zahradě před lety postavili u Plotu krb a soused si z druhé strany přitloukl palach, že se mu náš hnědý plot nelíbí..a už asi dva roky máme dogrilovánoSmajlík a aby toho nebylo málo, tak ještě nafukovací velký bazén...Smajlíktak jsme sticha, aby to nevypadalo, že závidíme..
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Popřeji dobré chutnání.U nás je ještě segedín.Tak a jdu vyndat knedle z mražáku.SmajlíkSmajlík.Ty budou za 3 hodiny snad rozmrzlé.To se vrátí muž z práce a budeme obědvat.
SmajlíkSmajlík

Já si udělala další dvě těsta. Smajlík

Irčo, malé je mě také líto a snad se mužovi trochu uleví.Možná je to reakce na tu rehabilitaci.
U nás fučí teď více, ale sluníčko tady také svítí.
Kávu jsem ještě nestihla a tak bude polední.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky. můj muž taky vařil i rajskou se šlehačkou..já dělám bez..ať je méně kaloriíSmajlíka mám ji ráda s knedlíkem i s těstovinkamiSmajlík
Dnes máme oběd jako Blanka..ale nedomluvily jsme seSmajlíkmy s červenou řepouSmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hlava přetala bolet,tak jsem vykoupala psa.Drbal se možná je to reakce na narkózu nebo jsme byli u naších a ty mají kočku.Nechtějte vědět jakou polohou jsem ho koupala.Pustila jsem ho na chodbu a ,že půjdeme na dvorek aby se vytřepal a já ho vyčesala.Vracíme se a v přízemí stojí babka ježibabka)té nic neunikne) a ptá se mě jestli ho venčím na dvorku?Já jsem jí odpověděla,že to musela vidět,že se tam jen vyválel v trávě a já jej vyčesala.Ptala jsem se jestli jí nevadí když si povídá se sousedkama co bydlí naproti a jejích péjsi očurávají tuje.Bydlím tady 15let s nikým nemám problém,ale ona mě hnula žlučí.Teď mě bolí žlučník,ale i hlava z rozčilení.V létě jsem dávala 2500 postavili tam altánek,kuželky a teď nesmím vystčit ani nos.Polovina z bytovky nepřispěla.Raději jsem měla přispět vnoučatům.Je mě líp když jsem se vykecala
Obrázek uživatelky
profil
u nás pořád svítí sluníčko a fouká...Smajlík

rajskou dělám obojí,máme rádi i klasickou...SmajlíkSmajlík

já vařím polévku zeleninovou s drožďovými knedlíčka,plecko na kostky se žampiony,kapií,takovou omáčku na těstoviny...SmajlíkSmajlík

u nás říkáme taky mašličkování...SmajlíkSmajlík

Janička si dala s fenkami pěknou ,svěží procházku a na tom kole...opatrně...u nás půjde s pejsky kluk,až vstane po noční...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky... dneska jsem dělala sojové plátky plněné sýrem a šunkou - obalené, smažené v trojobalu dokonce i můj masožravý manžel si šušňal
Obrázek uživatelky
profil
počasí je jak na houpačce. Na 5 minut vysvitne sluníčko a ve chvilce je zase zataženo a sněží.
Rajskou dělám bez šlehačky, šlehačku přidávám už do všeho možného, tak do rajské ne.
Dneska budu mít jen těstoviny s vajíčkem a rajčatový salát k obědu.
Irenko, té malé je mi líto, ale snad to moc nebolí.
Aničko F., jak je? A kdo byl s pejskem?
A copak Marcelka, asi už je u příbuzných. Snad dojeli dobře.


Obrázek uživatelky
profil
slunickoka, Já vím že takový úraz bolí nejvíc babičky a maminky, Ale mám 3 děti a každé mělo párkrát někde ťuknutou hlavu a i jiná poranění. Je mi tvé vnučky maličké princezny moc líto. Ale to se zahojí je dobře že jí mamina netahala po doktorech a ošetřila ji sama to jsem pdělala i já. U nás se tomu říká mašličkování. Dítě tím chráníme před dalším stresem.
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás se jiná rajská než se šlehačkou nedělá já tak i zjemňuji třeba sosík u ptáčků - je to lepší

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles