Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 06.12.2013 12:03 hod. | |||
|
dobrou chuť k obědu,my dneska máme kuřátko na zelenince taky dietně![]() ![]() V městě byly vánoční trhy,no nic extra tam nebylo.Bůček jsme koupili,krásný!!!!Bude uzený a včera jsme koupili i krček ![]() ![]() Teď si nachystám na kokosky a pak zbudou žloutky tak ještě linecké ![]() ![]() |
||||
| fanypol | FILIPI | Datum vložení: 06.12.2013 11:57 hod. | |||
|
To tak někdy se sousedy je... My si na zahradě před lety postavili u Plotu krb a soused si z druhé strany přitloukl palach, že se mu náš hnědý plot nelíbí..a už asi dva roky máme dogrilováno a aby toho nebylo málo, tak ještě nafukovací velký bazén... tak jsme sticha, aby to nevypadalo, že závidíme.. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 06.12.2013 11:44 hod. | |||
|
![]() Popřeji dobré chutnání.U nás je ještě segedín.Tak a jdu vyndat knedle z mražáku. ![]() .Ty budou za 3 hodiny snad rozmrzlé.To se vrátí muž z práce a budeme obědvat.![]() ![]() Já si udělala další dvě těsta. ![]() Irčo, malé je mě také líto a snad se mužovi trochu uleví.Možná je to reakce na tu rehabilitaci. U nás fučí teď více, ale sluníčko tady také svítí. Kávu jsem ještě nestihla a tak bude polední. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 06.12.2013 11:41 hod. | |||
|
Holky. můj muž taky vařil i rajskou se šlehačkou..já dělám bez..ať je méně kalorií a mám ji ráda s knedlíkem i s těstovinkami![]() Dnes máme oběd jako Blanka..ale nedomluvily jsme se my s červenou řepou![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 06.12.2013 11:41 hod. | |||
|
Hlava přetala bolet,tak jsem vykoupala psa.Drbal se možná je to reakce na narkózu nebo jsme byli u naších a ty mají kočku.Nechtějte vědět jakou polohou jsem ho koupala.Pustila jsem ho na chodbu a ,že půjdeme na dvorek aby se vytřepal a já ho vyčesala.Vracíme se a v přízemí stojí babka ježibabka)té nic neunikne) a ptá se mě jestli ho venčím na dvorku?Já jsem jí odpověděla,že to musela vidět,že se tam jen vyválel v trávě a já jej vyčesala.Ptala jsem se jestli jí nevadí když si povídá se sousedkama co bydlí naproti a jejích péjsi očurávají tuje.Bydlím tady 15let s nikým nemám problém,ale ona mě hnula žlučí.Teď mě bolí žlučník,ale i hlava z rozčilení.V létě jsem dávala 2500 postavili tam altánek,kuželky a teď nesmím vystčit ani nos.Polovina z bytovky nepřispěla.Raději jsem měla přispět vnoučatům.Je mě líp když jsem se vykecala | ||||
| koudy | tak, | Datum vložení: 06.12.2013 11:40 hod. | |||
|
u nás pořád svítí sluníčko a fouká...![]() rajskou dělám obojí,máme rádi i klasickou... ![]() ![]() já vařím polévku zeleninovou s drožďovými knedlíčka,plecko na kostky se žampiony,kapií,takovou omáčku na těstoviny... ![]() ![]() u nás říkáme taky mašličkování... ![]() ![]() Janička si dala s fenkami pěknou ,svěží procházku a na tom kole...opatrně...u nás půjde s pejsky kluk,až vstane po noční... ![]() |
||||
| hela52 | všem | Datum vložení: 06.12.2013 11:28 hod. | |||
|
u nás taky... dneska jsem dělala sojové plátky plněné sýrem a šunkou - obalené, smažené v trojobalu dokonce i můj masožravý manžel si šušňal | ||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 06.12.2013 11:28 hod. | |||
|
počasí je jak na houpačce. Na 5 minut vysvitne sluníčko a ve chvilce je zase zataženo a sněží. Rajskou dělám bez šlehačky, šlehačku přidávám už do všeho možného, tak do rajské ne. Dneska budu mít jen těstoviny s vajíčkem a rajčatový salát k obědu. Irenko, té malé je mi líto, ale snad to moc nebolí. Aničko F., jak je? A kdo byl s pejskem? A copak Marcelka, asi už je u příbuzných. Snad dojeli dobře. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 06.12.2013 11:25 hod. | |||
|
slunickoka, Já vím že takový úraz bolí nejvíc babičky a maminky, Ale mám 3 děti a každé mělo párkrát někde ťuknutou hlavu a i jiná poranění. Je mi tvé vnučky maličké princezny moc líto. Ale to se zahojí je dobře že jí mamina netahala po doktorech a ošetřila ji sama to jsem pdělala i já. U nás se tomu říká mašličkování. Dítě tím chráníme před dalším stresem. | ||||
| hela52 | slunickoka | Datum vložení: 06.12.2013 11:12 hod. | |||
|
tak u nás se jiná rajská než se šlehačkou nedělá já tak i zjemňuji třeba sosík u ptáčků - je to lepší | ||||