Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (1)
Obrázek uživatelky
profil
uvařila jsem si kafíčko, a ještě nakoukla, než půjdu pro to prádlo...Smajlík
Lydie..to je skvělá zpráva!!!!Smajlík
Ale nesmíš chodit vystrašená, je to v pořádku a basta!!! Ubližuješ si zbytečným stresováním.SmajlíkJá to nechávám osudu, na nemoc nemyslím.. Jsem zdravá! ! a hotovo.Smajlík
KOUDY.. nechceš přilítnout i k námSmajlíktaky máme spoustu dveříSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Lydie, tak sladká odměna.Smajlík
Blani, tobě přeji ať večer vyjde a počasí se trochu umoudří.
Na zahradě nemáme moc dobré sousedy.Z jedné strany nové mladší, tak také zkouší.Na část našeho plotu si dali část zelené síťoviny, aby na ně nebylo vidět, protože starý majitel postavil chatku kousek od naší pergoly.To jsme dovolili a pak zkoušel dávat bez dovolení dál a to už jsme nedovolili.
Druhý soused má jen koupenou chatku a pozemek je městský.Ti to mají jen na mejdany.Mají dva kluky a ti v pubertě dráždily Britu a tak je nesnáší.Stačí jen, aby se ukázali a je štěkot.Měli by být vděční, že naši psi to tam hlídají a zloději se místu vyhýbají.Na tom městském pozemku, už za těch 41 let co máme zahradu skoro nejsou ploty.

Vítr se trochu utišil, ale je zamračeno.
Ali, dík dala jsem jen pár fotek. SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Liduško,vidíš,jedno vyšetření dopadlo dobře a uvidíš,že i ostatní bude dobré,vše dobře dopadne...SmajlíkSmajlíkSmajlík
já umyla všechny dveře v baráku,teď umývám dřevěnou stěnu a nábyte v obýváku a sakruju u toho,protože se strašně potím a nechce se mi...Smajlíkutíkám od toho za vámi a nejradši bych ani ten zadek nezvedla...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sousedka: Já už to mám od přírody-co na srdci, to na jazyku. Učím se to krotit, protože nic se nemá přehánět. A ustupování vůbec ne. Prý ( to nemám ze sebe) to chce asertivně! Aby nenohla říct ani A, a tys byla vítěz! Jak na to, to nevím. Taky jak na koho...
Přišla jsem až teď, když v noci blbnu.. Jsem ráda, že jsem spánek dohnala, i tak se mnou není k vydržení.


Manžílek to tvrdí a má pravdu.


Tak utíkám k vámSmajlíkSmajlík

Lydie, moc ti to přeju, co jsou proti tomu nějaké vánoce, taky toužím, aby to manželovi vyšlo po chemoterapíích. Už je to poslední možnost, nějak nevím, jak se mám chovat, jak ho držet..Nejde mi to a jsem s ním hrozně nervózní. Tak ho nechávám příliš často samotného. Místo, abych se snažila o sdílení. Krev se nedá vyoperovat...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes mám důvod k radosti. Jak vždy říká pan docent,"Můžete se odměnit." Byla jsem na mamologii a jsem v pořádku. Jsem ráda, protože vždy to jsou nervy, jestli tam opět není nějaký nádor. Přeji vám hezký víkend, buďte doma, my tu máme hrozný studený vítr.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tu babu bych poslala někam. A na tvrdo. Opravdu se nedej, protože pokud sklopíš hlavu, tak příště bude jedovatější a jedovatější. Já měla také takovou sousedku, vadili ji psi a když už jsem ji měla plné zuby, tak jsem ji vyčinila, že jestli nemá jiné starosti, že má chlapa nemocného a že svůj zájem bych směřovala raději k němu. A od té doby byl klid a ani se pak na nic baba zvědavá neptala. Ted se diví, že jsme se ani nepřišli rozloučit při stěhování.
Obrázek uživatelky
profil
taky nakukuji..muž je již v práci, synek přišel dříve z práce, tak je taky po obědě, ale ještě přijde jednou..chtěla jsem jít ven, ale už fouká silně i u nás, tak se bude lenošit...ale asi budu i žehlit, jestli se přemluvím, já se k žehlení, vždy musím přesvědčovat, že je to důležité, že to už nepočkáSmajlíkSmajlík
Suroviny na pečení mám, jen chuť mi chybíSmajlík, tak po neděli, již třeba začnu.. asi v pondělí těsta a v úterý pečení..SmajlíkSmajlík
Holky, krček..to je krkovička??
Obrázek uživatelky
profil
jsem z toho počasí nějak nervózní a celkem nic nedělám. Teď hlásili, že na silnici od nás havaroval kamion, bude silnice zavřená asi 3 hodiny a na Volyni havaroval taky kamion, tam snad už je to průjezdné.
Já si na sousedy celkem nemůžu stěžovat, jak na zahrádce tak v baráku vycházíme dobře.
Irčo, jsem ráda, že se tu cítíš fajn.
Kristo, krček bych si taky dala.
Obrázek uživatelky
profil
děkuji, že se mnou tak cítíte.Řevu bylo hodně, dcera z alarmovala manžela, musel dojet z práce asi 40 km, já to k ní mám 6.5 km a potom se zase vracel.Podle mně zbytečná nafta....ale.Kateřinka má špatný den, ještě se několikrát uhodila a teď spí v hace.
Nevím, jak to dělám, papriky jsou skvělé, ale zase toho mám jak pro polovinu africké vesnice.Tak to nabalím a manžel to odveze na kopec, to se vyplatí Smajlík
A teď to nejdůležitější. Ještě jednou Vám všem chci poděkovat, jak jste mně přijali. Jsem tu necelý týden a dlouho jsem se nikde necítila tak dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Piza udělaná z našich leč. Fouká nám to tu stále, ale plastová kna jsu prima, nic nepustí. Silnici máme prosolenou a u marketu se pěkně klouzalo. Mají tam větší vrstvu vody a sůl to nerozpustí.
Sluničkoka, snad se malé rána dobřse zahojí p leukostehu. Malé děti jsou moc živé a hned je malér.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles