Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky..ahojky | Datum vložení: 06.12.2013 14:44 hod. | |||
|
uvařila jsem si kafíčko, a ještě nakoukla, než půjdu pro to prádlo...![]() Lydie..to je skvělá zpráva!!!! ![]() Ale nesmíš chodit vystrašená, je to v pořádku a basta!!! Ubližuješ si zbytečným stresováním. Já to nechávám osudu, na nemoc nemyslím.. Jsem zdravá! ! a hotovo.![]() KOUDY.. nechceš přilítnout i k nám taky máme spoustu dveří![]() |
||||
| vocjan | Dobré odpoledne. | Datum vložení: 06.12.2013 14:35 hod. | |||
|
![]() Lydie, tak sladká odměna. ![]() Blani, tobě přeji ať večer vyjde a počasí se trochu umoudří. Na zahradě nemáme moc dobré sousedy.Z jedné strany nové mladší, tak také zkouší.Na část našeho plotu si dali část zelené síťoviny, aby na ně nebylo vidět, protože starý majitel postavil chatku kousek od naší pergoly.To jsme dovolili a pak zkoušel dávat bez dovolení dál a to už jsme nedovolili. Druhý soused má jen koupenou chatku a pozemek je městský.Ti to mají jen na mejdany.Mají dva kluky a ti v pubertě dráždily Britu a tak je nesnáší.Stačí jen, aby se ukázali a je štěkot.Měli by být vděční, že naši psi to tam hlídají a zloději se místu vyhýbají.Na tom městském pozemku, už za těch 41 let co máme zahradu skoro nejsou ploty. Vítr se trochu utišil, ale je zamračeno. Ali, dík dala jsem jen pár fotek. ![]() ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 06.12.2013 14:02 hod. | |||
|
Liduško,vidíš,jedno vyšetření dopadlo dobře a uvidíš,že i ostatní bude dobré,vše dobře dopadne...![]() ![]() ![]() já umyla všechny dveře v baráku,teď umývám dřevěnou stěnu a nábyte v obýváku a sakruju u toho,protože se strašně potím a nechce se mi... utíkám od toho za vámi a nejradši bych ani ten zadek nezvedla...![]() ![]() |
||||
| batole | Dobré poledne | Datum vložení: 06.12.2013 13:58 hod. | |||
|
Sousedka: Já už to mám od přírody-co na srdci, to na jazyku. Učím se to krotit, protože nic se nemá přehánět. A ustupování vůbec ne. Prý ( to nemám ze sebe) to chce asertivně! Aby nenohla říct ani A, a tys byla vítěz! Jak na to, to nevím. Taky jak na koho... Přišla jsem až teď, když v noci blbnu.. Jsem ráda, že jsem spánek dohnala, i tak se mnou není k vydržení. Manžílek to tvrdí a má pravdu. Tak utíkám k vám ![]() ![]() Lydie, moc ti to přeju, co jsou proti tomu nějaké vánoce, taky toužím, aby to manželovi vyšlo po chemoterapíích. Už je to poslední možnost, nějak nevím, jak se mám chovat, jak ho držet..Nejde mi to a jsem s ním hrozně nervózní. Tak ho nechávám příliš často samotného. Místo, abych se snažila o sdílení. Krev se nedá vyoperovat... ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA | Datum vložení: 06.12.2013 13:57 hod. | |||
|
Dnes mám důvod k radosti. Jak vždy říká pan docent,"Můžete se odměnit." Byla jsem na mamologii a jsem v pořádku. Jsem ráda, protože vždy to jsou nervy, jestli tam opět není nějaký nádor. Přeji vám hezký víkend, buďte doma, my tu máme hrozný studený vítr.![]() |
||||
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 06.12.2013 13:41 hod. | |||
|
tu babu bych poslala někam. A na tvrdo. Opravdu se nedej, protože pokud sklopíš hlavu, tak příště bude jedovatější a jedovatější. Já měla také takovou sousedku, vadili ji psi a když už jsem ji měla plné zuby, tak jsem ji vyčinila, že jestli nemá jiné starosti, že má chlapa nemocného a že svůj zájem bych směřovala raději k němu. A od té doby byl klid a ani se pak na nic baba zvědavá neptala. Ted se diví, že jsme se ani nepřišli rozloučit při stěhování. | ||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 06.12.2013 13:31 hod. | |||
|
taky nakukuji..muž je již v práci, synek přišel dříve z práce, tak je taky po obědě, ale ještě přijde jednou..chtěla jsem jít ven, ale už fouká silně i u nás, tak se bude lenošit...ale asi budu i žehlit, jestli se přemluvím, já se k žehlení, vždy musím přesvědčovat, že je to důležité, že to už nepočká![]() ![]() Suroviny na pečení mám, jen chuť mi chybí , tak po neděli, již třeba začnu.. asi v pondělí těsta a v úterý pečení..![]() ![]() Holky, krček..to je krkovička?? |
||||
| Bm68 | Jenom nakukuju, | Datum vložení: 06.12.2013 13:19 hod. | |||
|
jsem z toho počasí nějak nervózní a celkem nic nedělám. Teď hlásili, že na silnici od nás havaroval kamion, bude silnice zavřená asi 3 hodiny a na Volyni havaroval taky kamion, tam snad už je to průjezdné. Já si na sousedy celkem nemůžu stěžovat, jak na zahrádce tak v baráku vycházíme dobře. Irčo, jsem ráda, že se tu cítíš fajn. Kristo, krček bych si taky dala. |
||||
| slunickoka | Milé holky, | Datum vložení: 06.12.2013 12:59 hod. | |||
|
děkuji, že se mnou tak cítíte.Řevu bylo hodně, dcera z alarmovala manžela, musel dojet z práce asi 40 km, já to k ní mám 6.5 km a potom se zase vracel.Podle mně zbytečná nafta....ale.Kateřinka má špatný den, ještě se několikrát uhodila a teď spí v hace. Nevím, jak to dělám, papriky jsou skvělé, ale zase toho mám jak pro polovinu africké vesnice.Tak to nabalím a manžel to odveze na kopec, to se vyplatí ![]() A teď to nejdůležitější. Ještě jednou Vám všem chci poděkovat, jak jste mně přijali. Jsem tu necelý týden a dlouho jsem se nikde necítila tak dobře. |
||||
| 2baculka | Máme po obědě. | Datum vložení: 06.12.2013 12:53 hod. | |||
|
Piza udělaná z našich leč. Fouká nám to tu stále, ale plastová kna jsu prima, nic nepustí. Silnici máme prosolenou a u marketu se pěkně klouzalo. Mají tam větší vrstvu vody a sůl to nerozpustí. Sluničkoka, snad se malé rána dobřse zahojí p leukostehu. Malé děti jsou moc živé a hned je malér. |
||||