Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
právě jsem ozdobila 30. stromeček...tak nevím,jestli mám podle vás dost nebo málo...líp mi to nejde...při Sanitce budu chytat cosi,už nevím,coto má Smajlíkbýt...SmajlíkSmajlík
Květo,já prožila spolu s maminkou,když tuto nemoc měl tatínek,měli jsme ho až do konce doma,strašně chtěl žít a chtěl pomoc,bylo to hrozné...a my nemohli nic dělat...
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem na taneček vnučce nemohla jít kvůli kotníku. Moc mě to mrzí
Obrázek uživatelky
profil
tak si to pořádně užij, někdy je potřeba vypustit ventil
Obrázek uživatelky
profil
Jsem ťunťa,napsala jsem příspěvek už před hodinou, ale najednou puclík, tak jsem hledala odpověď a pak jsem příspěvek zapomněla vložit.

Květo, máš to fakt těžké, já bych nevěděla asi, jak s takovým člověkem jednat, když pomoct nemůžeš. Kdo to neprožil, těžko může radit.
Regi, skoro se mi zdá, že už budu za chvilku jako tvoje maminka. Taky když se Pepík ptá, jestli budu něco potřebovat, říkám že ne a pak najednou si vzpomenu a volám mu. Jeho pak čerti berou.Smajlík
Děvčata, musím se vypravovat, sice teď mi volali, že start bude poněkud opožděn, ale stejně, aby na mě nečekali. Tak se mějte hezky, nechte mi tu nějaké ozdoby a další věci na strojení stromečku. Přijdu zítra.
Teď čtu,Ali, cos napsala. Nevím, jestli si ještě troufnu tancovat. Už jasem netancovala ani nepamatuju, protože s Pepíkem to nejde. Uvidím, jak to tam bude vypadat, ale vnuk tam bude mít holku, tak možná se na mě nedostane.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem nakoukla..byl na stánce strom a já klikla..fuč je a čekat můžu zase dva dnySmajlíkSmajlík
Já místo žehlení chytla jehlice..ale vyžehlím, už mám prádlo v kuchyni...Smajlíktak ještě kousek upletu a budu chystat prknoSmajlík

Blani..tak se měj hezky a vytancuj vnuka, ať má vzpomínkuSmajlíknožka sice bolí, ale ty se jak tě znám přemůžešSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mám ten samý názor jak Regi,vím sama na sobě,jak je těžké se přemáhat,jak má člověk nervy a deprese..ale zkus to a máš tu i nás...
já si říkám,že každý musíme nést ten svůj kříž...
Regi,máš s mamkou své problémy,ale už ji znáš,víš,co čekat a jak se zachovat...jale je dobré,že je doma a máš o starost míň s tatínkem...
Obrázek uživatelky
profil
U nás jsou dvě desetiny stupně do mínusu, hustě sněží.Protože jsou vločky drobné, tak to moc nepřibývá.
K těm sousedů.Barák jsme koupili před deseti roky , postupně ho zrekonstruovali a bydlíme tu tři roky. Jelikož ho majitelka nechtěla prodat nikomu z místních, byli jsme z jiného města, tak se tu na nás lidé také nedívali moc přátelsky. Potom se také často řešila otázka:"kde na to berou".Závist v čechách je mocná.Přímých sousedů moc nemám, za náma pražáci-chalupáři, před náma řeka Mohelka, vedle nás po levé ruce lidé malinko starší než my, ona je baba jedu, ale už ke mně chodí na kávu, zlomit jí trvalo mnoho let.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Lydie, dobrá zpráva, odměň se něčím sladkým. Taky chodím všude vyklepaná. Nedalo mi dnes a volala jsem mamině. Samozřejmě mi nebrala mobil, že ho má ve druhé místnosti.Naštěstí vzala druhý. Včera nic nechtgěla koupit a dnes už chleba a bílou klobásu. To je ten její styl, teď ne a pak je pozdě a nebo se schání, zda nemáme čas. Nemohu ji říct přímo, že bych udělala jinak než ona. Sousedy máme naštěstí dobré a s těmi co mají jiný názor se snažíme vyjít po dobrém. Ono se vždy něco najde.
Batole, nemáš to jednoduché. Také nevím, jak bych reagovala na partnera, myslím, že bych měla o něho strach. S jeho diagnozou bych si nevědla rady se svými nervy. Pokud můžeš, najdi si nějakou "berličku", jak říkáš že chodíš na CHŽ.
Obrázek uživatelky
profil
ty jsi srandistka...SmajlíkSmajlíkSmajlíkještě,že bydlíš tak daleko...já jsem,děvče,ráda,že to mám hotové...SmajlíkSmajlík

Květo,na Philips jsem odpověděla,nevím,co tam bylo,musím kouknout...Smajlíkmusíš kliknout na ten výrobek a celé pročíst...je to tam...

Blani, ty dnes jedeš na ten ples?...
Už jsi našlechtěná?...

Jo, tak jsem vyluštila křížovku z Walmarku a poslala a...vyhraju prd...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Podařilo se vám odpovědět na otázku Philips? Jestli teda někdo odpovídá. Neotevírá se mi jejich stránka
fanypol-tvá rada s nechodit vystrašená je i pro mě a to se
mě osobně netýká.
Ale je to pravda.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles