Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | čauky... | Datum vložení: 06.12.2013 17:31 hod. | |||
|
právě jsem ozdobila 30. stromeček...tak nevím,jestli mám podle vás dost nebo málo...líp mi to nejde...při Sanitce budu chytat cosi,už nevím,coto má být...![]() ![]() Květo,já prožila spolu s maminkou,když tuto nemoc měl tatínek,měli jsme ho až do konce doma,strašně chtěl žít a chtěl pomoc,bylo to hrozné...a my nemohli nic dělat... |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 06.12.2013 17:15 hod. | |||
|
Já jsem na taneček vnučce nemohla jít kvůli kotníku. Moc mě to mrzí | ||||
| hela52 | Bm68 | Datum vložení: 06.12.2013 17:01 hod. | |||
|
tak si to pořádně užij, někdy je potřeba vypustit ventil | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 06.12.2013 16:55 hod. | |||
|
Jsem ťunťa,napsala jsem příspěvek už před hodinou, ale najednou puclík, tak jsem hledala odpověď a pak jsem příspěvek zapomněla vložit. Květo, máš to fakt těžké, já bych nevěděla asi, jak s takovým člověkem jednat, když pomoct nemůžeš. Kdo to neprožil, těžko může radit. Regi, skoro se mi zdá, že už budu za chvilku jako tvoje maminka. Taky když se Pepík ptá, jestli budu něco potřebovat, říkám že ne a pak najednou si vzpomenu a volám mu. Jeho pak čerti berou. ![]() Děvčata, musím se vypravovat, sice teď mi volali, že start bude poněkud opožděn, ale stejně, aby na mě nečekali. Tak se mějte hezky, nechte mi tu nějaké ozdoby a další věci na strojení stromečku. Přijdu zítra. Teď čtu,Ali, cos napsala. Nevím, jestli si ještě troufnu tancovat. Už jasem netancovala ani nepamatuju, protože s Pepíkem to nejde. Uvidím, jak to tam bude vypadat, ale vnuk tam bude mít holku, tak možná se na mě nedostane. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 06.12.2013 16:50 hod. | |||
|
tak jsem nakoukla..byl na stánce strom a já klikla..fuč je a čekat můžu zase dva dny![]() ![]() Já místo žehlení chytla jehlice..ale vyžehlím, už mám prádlo v kuchyni... tak ještě kousek upletu a budu chystat prkno![]() Blani..tak se měj hezky a vytancuj vnuka, ať má vzpomínku nožka sice bolí, ale ty se jak tě znám přemůžeš![]() |
||||
| koudy | Květo, | Datum vložení: 06.12.2013 16:22 hod. | |||
|
mám ten samý názor jak Regi,vím sama na sobě,jak je těžké se přemáhat,jak má člověk nervy a deprese..ale zkus to a máš tu i nás... já si říkám,že každý musíme nést ten svůj kříž... Regi,máš s mamkou své problémy,ale už ji znáš,víš,co čekat a jak se zachovat...jale je dobré,že je doma a máš o starost míň s tatínkem... |
||||
| slunickoka | :-) | Datum vložení: 06.12.2013 16:20 hod. | |||
|
U nás jsou dvě desetiny stupně do mínusu, hustě sněží.Protože jsou vločky drobné, tak to moc nepřibývá. K těm sousedů.Barák jsme koupili před deseti roky , postupně ho zrekonstruovali a bydlíme tu tři roky. Jelikož ho majitelka nechtěla prodat nikomu z místních, byli jsme z jiného města, tak se tu na nás lidé také nedívali moc přátelsky. Potom se také často řešila otázka:"kde na to berou".Závist v čechách je mocná.Přímých sousedů moc nemám, za náma pražáci-chalupáři, před náma řeka Mohelka, vedle nás po levé ruce lidé malinko starší než my, ona je baba jedu, ale už ke mně chodí na kávu, zlomit jí trvalo mnoho let. ![]() |
||||
| 2baculka | Je stále šereně. | Datum vložení: 06.12.2013 16:09 hod. | |||
|
Lydie, dobrá zpráva, odměň se něčím sladkým. Taky chodím všude vyklepaná. Nedalo mi dnes a volala jsem mamině. Samozřejmě mi nebrala mobil, že ho má ve druhé místnosti.Naštěstí vzala druhý. Včera nic nechtgěla koupit a dnes už chleba a bílou klobásu. To je ten její styl, teď ne a pak je pozdě a nebo se schání, zda nemáme čas. Nemohu ji říct přímo, že bych udělala jinak než ona. Sousedy máme naštěstí dobré a s těmi co mají jiný názor se snažíme vyjít po dobrém. Ono se vždy něco najde. Batole, nemáš to jednoduché. Také nevím, jak bych reagovala na partnera, myslím, že bych měla o něho strach. S jeho diagnozou bych si nevědla rady se svými nervy. Pokud můžeš, najdi si nějakou "berličku", jak říkáš že chodíš na CHŽ. |
||||
| koudy | Alenko, | Datum vložení: 06.12.2013 15:24 hod. | |||
|
ty jsi srandistka...![]() ![]() ještě,že bydlíš tak daleko...já jsem,děvče,ráda,že to mám hotové...![]() ![]() Květo,na Philips jsem odpověděla,nevím,co tam bylo,musím kouknout... musíš kliknout na ten výrobek a celé pročíst...je to tam...Blani, ty dnes jedeš na ten ples?... Už jsi našlechtěná?... Jo, tak jsem vyluštila křížovku z Walmarku a poslala a...vyhraju prd... ![]() |
||||
| batole | Philips | Datum vložení: 06.12.2013 14:53 hod. | |||
|
Podařilo se vám odpovědět na otázku Philips? Jestli teda někdo odpovídá. Neotevírá se mi jejich stránka fanypol-tvá rada s nechodit vystrašená je i pro mě a to se mě osobně netýká. Ale je to pravda. |
||||